Η Ελληνική Ομοσπονδία τζούντο, καλεί τους παρακάτω αθλητές και αθλήτριες να συμμετάσχουν σε προπονήσεις προετοιμασίας, οι οποίες θα πραγματοποιούνται καθημερινά (από τις 4-20/6/2012) στο προπονητήριο του ΣΕΦ και από ώρα 16:00-18:00. Το πρόγραμμα προπονήσεων θα αφορά στην προετοιμασία της Εθνικής ομάδας των Εφήβων και Νεανίδων, ενόψει του Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος.
1. ΣΑΡΑΧΟΣ Θεόδωρος – Α.Ο.Ν.Α
2. ΙΒΑΝΙΔΗΣ Νίκος – Ε.Ο.Σ. Αχαρνών
3. ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ Γιάννης – Μαχητής Βύρωνα
4. ΠΛΟΥΜΠΗΣ Χρήστος – Ο.Τ.Ν. Φιλαδέλφειας
5. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Νίκος – Α.Ο.Ν.Α
6. ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ Μιχάλης- Μαχητής Βύρωνα
7. ΜΑΥΡΑΚΗΣ Ιωάννης- Αστραπή
8. ΞΑΝΘΑΚΗΣ Δημήτριος – Α.Ο. Ιλίου
9. ΓΑΛΑΝΗΣ Σπύρος – Α.Ο.Ν.Α
10. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Μάρκος –Σπύρος Λούης
11. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης – Ο.Τ.Ν. Φιλαδέλφειας
12. ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ Αικατερίνη – Ε.Ο.Σ. Αχαρνών
13. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ Άλκηστις – Ο.Τ.Ν. Φιλαδέλφειας
14. ΡΙΖΟΥ Ηλιάνα – Α.Ο. Ιλίου
15. ΚΑΤΣΙΑΜΠΑ Μαρία – Αετός Καυκάσου
16. ΜΟΥΡΛΑ Ηλιάνα – Ε.Ο.Σ. Αχαρνών
17. ΤΣΟΛΑΝΗ Μαρία – Α.Ο. Ιλίου
18. ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Μαρίνα- Αστραπή
19. ΠΛΟΥΜΠΗ Κωνσταντίνα – Ο.Τ.Ν. Φιλαδέλφειας
20. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Σταματία – Α.Ο.Ν.Α
21. ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗ Ελένη – Μαχητής Βύρωνα
22. ΒΥΖΑΝΙΑΡΗ Χριστίνα – Α.Ο. Ιλίου
23. ΤΕΛΤΣΙΔΟΥ Ελισάβετ – Ε.Ο.Σ. Αχαρνών
24. ΣΟΦΡΩΝΗ Ειρήνη – Καλύβια
25. ΓΕΩΡΓΟΜΗΤΡΟΥ Αικατερίνη – Ο.Τ.Ν. Φιλαδέλφειας
26. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης – Μιθριδάτης
27. ΠΑΡΘΕΝΗΣ Πέτρος – Α.Ε. Πετρούπολης
28. ΚΕΛΙΣΙΑΝ Τζιβάν – Μιθριδάτης
29. ΠΑΥΛΗΣ Ηλίας – Ο.Τ.Ν. Φιλαδέλφειας
30. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης – Ο.Τ.Ν. Φιλαδέλφειας
Το κλιμάκιο της Βορείου Ελλάδος θα παρακολουθήσει παρόμοιο προπονητικό πρόγραμμα στην Θεσσαλονίκη, τις ίδιες ημερομηνίες και από ώρα 19:30 έως 21:00 , στο προπονητήριο του Άρη Θεσσαλονίκης, με τους κάτωθι αθλητές :
1. ΕΜΙΝΙΔΗΣ Σέργιος – Άρης
2. ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Γιάννης – Σ.Α.Π.Κ.Νεάπολη
3. ΗΛΙΑΔΗΣ Μιρμάν – Φίλιππος Αμυνταίου
4. ΣΑΒΒΙΔΗΣ Αναστάσιος – Βικτώρια
5. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Ιάκωβος – Βικτώρια
6. ΜΠΟΥΡΝΤΟΥΛΗ Αβραάμ – Πόντος Αμπελοκήπων
7. ΧΑΣΙΡΙΔΗΣ Βλαδίμηρος – Βικτώρια
8. ΒΑΜΜΕΝΟΥ Φωτεινή – Νεάπολη
9. ΚΑΔΙΚΑ Μενεξένια – Νεάπολη
10. ΓΙΩΤΣΗ Σοφία – Νεάπολη
11. ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Νικόλαος – Βικτώρια
12. ΜΑΡΑΤΟΣ Γεράσιμος – Χ.Α.Ν.Θ
13. ΣΑΡΙΔΗΣ Κωνσταντίνος – Βικτώρια
14. ΠΕΙΔΗΣ Οδυσσέας – Κλειτόμαχος
15. ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ Μίλτος – Χ.Α.Ν.Θ