Kαταχώρηση Πανελληνίων Πρωταθλημάτων στο hjf.gr

 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ & ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

2013

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων (Βόλος)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Α` (Βόλος)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων Ανδρών-Νέων Γυναικών (Ξάνθη) 

 

2012

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων (Μίκρα Θεσσαλονίκη)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Α` (Αργυρούπολη)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων Ανδρών-Νέων Γυναικών (Μίκρα)

Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Παίδων Κορασίδων Α` (Λουτράκι)

Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Β` (Λουτράκι)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών (Άγιοι Θεόδωροι)

 

 

2011

Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Β` Βορείου Ελλάδας (Πλατύκαμπος Λάρισας)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών (Αργυρούπολη)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Α` (Ρέντη)

Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Β` Νοτίου Ελλάδας (Ρέντη)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων (Άνω Λιόσια)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων Ανδρών-Νέων Γυναικών (Άνω Λιόσια)

 

 

2010

Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Β` Νοτίου Ελλάδας (Άνω Λιόσια)

Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Β` Βορείου Ελλάδας (Θεσσαλονίκη)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Α` (Άνω Λιόσια)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών (Νέα Μουδανιά)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων (ΣΕΦ)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων Ανδρών-Νέων Γυναικών (Ηλιούπολη)

 

2009

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών (Καλύβια) 

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Α` (ΣΕΦ)

Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Β` Νοτίου Ελλάδας (ΣΕΦ)

Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Β` Βορείου Ελλάδας (Καλαμαριά)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων Ανδρών-Νέων Γυναικών (ΣΕΦ)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων (ΣΕΦ)

 

2008

 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών (Καλύβια)

Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Β` Νοτίου Ελλάδας (Καλύβια)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Α` (Νέο Φάληρο)

Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Β` Βορείου Ελλάδας (Βέροια)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων (Αγιά Λάρισας)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων Ανδρών-Νέων Γυναικών (Λιτόχωρο)

 

2007

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων Ανδρών-Νέων Γυναικών (Βέλο Κορινθίας) 

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων (Βέλο Κορινθίας)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Α` (Λιτόχωρο)

Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Β` Βορείου Ελλάδας (Λιτόχωρο)

Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Β` Νοτίου Ελλάδας (Ν. Φάληρο)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών (Λουτράκι)

 

2006

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Α` (Λουτράκι)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων Ανδρών-Νέων Γυναικών (Μουδανιά)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων (Λουτράκι)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών (Λάρισα)

 

2005

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Α` (Θεσσαλονίκη)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων (Βόλος)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων Ανδρών-Νέων Γυναικών (Λουτράκι)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών (Λουτράκι)

 

2004

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Α` (Λουτράκι)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών (Χολαργός)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων (Βόλος)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων Ανδρών-Νέων Γυναικών (Δήμος Ποταμιάς)

 

2003

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Α` (Λουτράκι)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών (Αμύνταιο)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων (Λουτράκι)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων Ανδρών-Νέων Γυναικών (Βέροια)

 

2002

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών (Λιτόχωρο)

 

2001

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών (Πάτρα)

 

2000

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών (ΜΕΤΣ)

 

1999

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών (Ασπρόπυργος)

 

1998

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών (Πετρούπολη)

 

1997

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών (Ασπρόπυργος)

 

1996

 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών (Αργυρούπολη)

 

1995

 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών (Αργυρούπολη)

 

1994

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών (Αργυρούπολη)

 

1993

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών (Μαρούσι/ΟΑΚΑ)

 

1992

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών (Μαρούσι/ΟΑΚΑ)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γυναικών (Ρόδος)

 

1991

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών (Μαρούσι/ΟΑΚΑ)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γυναικών (Ιωάννινα)

 

1990

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών (Μαρούσι/ΟΑΚΑ)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γυναικών (Μαρούσι/ΟΑΚΑ)

Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Ανδρών (Μαρούσι/ΟΑΚΑ)

 Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Γυναικών (Μαρούσι/ΟΑΚΑ)

 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων (ΟΑΚΑ)

 

1989

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών (Μαρούσι/ΟΑΚΑ)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γυναικών (Θεσσαλονίκη)

 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων (ΟΑΚΑ)

 

1988

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γυναικών (ΟΑΚΑ)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών (ΟΑΚΑ)

 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων (Ιωάννινα)

 

1987

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων (Παπάγου)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γυναικών (Παπάγου)

 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων (Γλυφάδα)

 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών (ΟΑΚΑ)

 

1986

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γυναικών (Παπάγου)

 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών (Παπάγου)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων (Μαρούσι)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων (Παπάγου)

 

1985

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γυναικών (Αθήνα)

 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών (Γλυφάδα)

 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων (Αθήνα)

 

1984

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γυναικών (Κυψέλη)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων (Γλυφάδα)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών (Γλυφάδα)

 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων

 

1983

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών (Θεσσαλονίκη)

 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων (Γλυφάδα)

 

1982

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών (Γλυφάδα)

 Πανελήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων (Κυψέλη)

 

1981

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών (Κυψέλη)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων (Κυψέλη)

 

1980

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών (Γλυφάδα)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων (Κυψέλη)

 

1979

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών (Θεσσαλονίκη)

 

1978

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών (Γλυφάδα)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων (Γλυφάδα)

 

1977

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών (Γλυφάδα)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων

 

 

ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ: Γιάννης Ν. Χατζηδοπαυλάκης

X
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux