ILIADIS Cup: Επικαιροποιημένη κατάσταση συμμετεχόντων

Η ευρωπαϊκή Ομοσπονδία τζούντο μετά από σχετικό αίτημά μας, επιτρέπει τη συμμετοχή 12 αθλητών/αθλητριών σε κάθε κατηγορία. Κατόπιν τούτου, πέραν των 8 αθλητών που έχουν ήδη ανακοινωθεί ( η οκτάδα των νέων και νεανίδων ) προστίθενται και οι μεταλλιούχοι του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων – Νεανίδων.

 

Οι αθλητές και αθλήτριες που δεν διαθέτουν back-number και επιθυμούν να συμμετάσχουν στο τουρνουά, πρέπει να επικοινωνήσουν ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ τηλεφωνικά μέχρι την Παρασκευή 9 Μαρτίου στις 12 το μεσημέρι με την Ομοσπονδία προκειμένου να προβούμε στην παραγγελία των back-numbers. Το κόστος ανέρχεται στο ποσόν των 30 ευρώ (το οποίο διπλασιάζεται αν η παραγγελία δεν γίνει έγκαιρα) και επιβαρύνει τους συμμετέχοντες πλην του πρώτου και του δεύτερου πανελληνιονίκη στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Νέων Ανδρών και Νέων Γυναικών.

 

ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΗ ΛΙΣΤΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΓΙΑ ΤΟ EJU JUNIOR EUROPEAN CUP W & M –U20 4TH ILIADIS CUP N.MOUDANIA, GREECE 7-8 APRIL 2012

Νέοι

-55KG:

1: ΚΕΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ)

2: ΚΑΙΣΕΒ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΤΛΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)

3: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ)

4: ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ (Α.Ο.ΒΙΚΤΩΡΙΑ)

5: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ)

6: ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ (Α.Ο.ΒΙΚΤΩΡΙΑ)

7. ΦΟΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΠΟΝΤΟΣ)

8. ΠΛΟΥΜΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΟΤΝΦ)

9. ΣΑΡΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (Α.Ο.Ν.Α.)

10.ΙΒΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ(ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ)

11.ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ)

12.ΠΛΟΥΜΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Ο.Τ.Ν.Φ.)

-60KG:

1: ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΡΜΑΝ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ)

2: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ (ΑΤΛΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)

3: ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΜΙΡΜΑΝΗΣ ΞΑΝΘΗΣ)

4: ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ( ΜΙΡΜΑΝΗΣ ΞΑΝΘΗΣ)

5: ΜΟΣΧΟΒΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ)

6: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΑΟΝΑ)

7. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΑΝΟΥΗΛ (Α.Ο.ΙΛΙΑΟΥ)

8. ΠΥΡΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ (ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ)

9. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Α.Σ.)

10.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ (Α.Ο.Ν.Α.)

11.ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ (ΒΙΚΤΩΡΙΑ Α.Ο.)

-66KG:

1: ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΡΟΥΝΤΟΛΦ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ)

2: ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (Α.Ε ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ)

3: ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΑΣ (ΒΙΚΤΩΡΙΑ)

4: ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ)

5: ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΜΙΡΜΑΝΗΣ ΞΑΝΘΗΣ)

6. ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ (ΚΛΙΤΟΜΑΧΟΣ)

7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ (SAKURA Α.Σ.)

7. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΑΟΝΑ)

8. ΦΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ)

9. ΣΟΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΞΑΝΘΗ)

10.ΚΑΡΤΣΟΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ)

-73KG:

1:ΜΟΥΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΡΟΜΑΝ (ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ)

2: ΑΖΟΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΖΟΥΝΤΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)

3: ΜΑΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΧΑΝΘ)

4: ΓΚΟΜΑΡΤΕΛΙ ΙΒΑΝΕ (ΑΤΛΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)

5: ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΟΝΑ)

6: ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΙΚΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΥΚΑΣΟΥ)

7: ΜΟΥΣΤΑΚΛΗΣ (ΟΜ.ΤΖΟΥΝΤΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ)

8: ΖΙΝΤΙΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤ (ΤΖΟΥΝΤΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)

9. ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΗΣ (ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π)

10.ΜΠΟΥΡΝΤΟΥΛΙ ΑΜΠΡΑΜ (ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ)

11.ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (SAKURA Α.Ο)

12.ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π.)

 

-81KG:

1: ΣΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΒΙΚΤΩΡΙΑ)

2: ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ( ΠΑΤΡΙΔΑ)

3: ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (Α.Ο ΙΛΙΟΥ)

4: ΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΣΟΛ ( ΞΑΝΘΗ)

5: ΦΛΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ)

6: ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΜΙΡΜΑΝΗΣ ΞΑΝΘΗΣ)

7: ΤΖΕΙΡΑΝΙΔΗΣ ΥΑ (ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ)

8: ΜΑΤΣΟΥΚΑΤΙΔΗΣ (ΜΙΡΜΑΝ ΑΠΣ)

9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΡΜΗΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ)

10.ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ (Α.Ο.Ν.Α.)

11.ΚΑΛΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Α.Σ.ΤΖΟΥΝΤΟ ΗΛΕΙΑΣ

-90KG:

1: ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ)

2: ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΤΖΟΥΝΤΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)

3: ΑΖΟΒ ΛΕΒΑΝΙ ( ΤΖΟΥΝΤΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)

4: ΧΑΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ)

5: ΧΑΣΙΡΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ (ΒΙΚΤΩΡΙΑ)

6: ΒΑΡΔΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΒΙΚΤΩΡΙΑ)

7: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π (ΠΟΝΤΟΣ)

8: ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ)

9. ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (SAKURA Α.Ο.)

10.ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ (ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ Α.Σ.)

-100KG:

1: ΚΕΛΙΣΙΑΝ ΤΖΙΒΑΝ ( ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ)

2: ΠΑΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ (ΟΤΝΦ)

3: ΦΑΧΙΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΟΥΝΤΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)

4: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι (Ο.Τ.Ν.Φ)

5: ΣΙΤΣΙΝΑΒΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ)

6: ΖΙΓΚΙΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ)

7. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ο.Τ.Ν.Φ.)

8. ΣΙΤΣΙΝΑΒΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ)

11.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Ο.Τ.Ν.Φ.)

+100KG:

1: ΠΕΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ (ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ)

2: ΤΕΒΡΕΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜ (ΜΙΡΜΑΝΗΣ ΞΑΝΘΗΣ)

3: ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΜΗΛΤΟΣ (ΧΑΝΘ)

4: ΜΥΡΙΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ)

5. ΜΥΡΙΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ)

Νεανίδες

-44KG

1. ΠΛΟΥΜΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΟΤΝΦ)

2. ΦΡΑΓΚΟΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΑΕ)

-48KG

1. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΟΦΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ)

2. ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ)

3. ΓΑΒΡΙΛΙΔΟΥΑΛΚΙΣΤΗΣ( Ο.Τ.Ν.Φ)

4. ΖΩΤΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ (ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ)

-52KG

2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΑΟΝΑ)

3. ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΒΕΡΟΝΙΚΑ (ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ)

4. ΧΑΖΤΗΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΦΛΟΓΑ ΡΟΔΟΥ)

5. ΜΙΣΑΗΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΗΝΑ(Γ.Ε. ΦΛΩΡΙΝΑΣ)

-57KG

1. ΓΙΩΤΣΗ ΣΟΦΙΑ (ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗ)

2. ΚΑΡΤΣΟΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ)

3. ΒΥΖΑΝΙΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΑΟ ΙΛΙΟΥ)

4. ΓΚΑΙΤΑΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ)

5. ΚΑΤΣΙΑΜΠΑ ΜΑΡΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΥΚΑΣΟΥ)

6. ΜΟΥΡΛΑ ΗΛΙΑΝΑ (Ε.Ο.Σ. ΑΧΑΡΝΩΝ)

7. ΠΑΧΟΥΜΑ ΜΑΡΙΑ (SAKURA Α.Σ)

-63KG

1. ΤΣΟΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΑΟ ΙΛΙΟΥ)

2. ΡΙΖΟΥ ΗΛΙΑΝΑ (ΑΟ ΙΛΙΟΥ)

3. ΓΟΜΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΦΛΟΓΑ ΡΟΔΟΥ)

4. ΚΑΔΙΚΑ ΜΕΝΕΞΕΝΙΑ (ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ)

5. ΠΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ (ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

-70KG

1. ΤΕΛΤΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ)

2. ΣΟΦΡΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ)

3. ΦΑΧΙΡΙΔΟΥ ΙΓΓΑ (ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ)

4. ΤΟΡΤΟΡΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ)

5. ΓΕΩΡΓΟΜΗΤΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΟΤΝΦ)

+78KG

1. ΒΑΜΜΕΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗ)

2. ΤΟΥΤΟΥΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ)

3. ΣΑΒΒΑΚΗ ΙΟΑΝΝΑ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ)

4. ΛΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ (ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π.)

X
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux