Με τον Φίλιππο Αμυνταίου να κατακτά την πρωτιά στις τρεις από τις συνολικά οκτώ κατηγορίες, πραγματοποιήθηκαν στη Νεάπολη Λάρισας, τα πανελλήνια πρωταθλήματα νέων ανδρών/νέων γυναικών, εφήβων/νεανίδων, παίδων/κορασίδων και παίδων Β`/κορασίδων Β`.
Ο σύλλογος του Αμυνταίου πήρε τις πρωτιές σε νέους άνδρες, έφηβους και παίδες Α`, ενώ ο ΕΟΣ Αχαρνών είχε δύο πρωτιές σε νέες γυναίκες και κορασίδες Α`. Την κορυφή στις νεάνιδες πήρε ο ΑΟ Ιλίου, ενώ Σπαρτιάτες και Αλέξανδρος Κατερίνης πρώτευσαν στα πανελλήνια παίδων Β` και κορασίδων Β` αντίστοιχα.
Τα πανελλήνια πρωταθλήματα διοργανώθηκαν από την Ελληνική Ομοσπονδία Τζούντο σε συνεργασία με την Περιφέρεια Θεσσαλίας και τον Δήμο Λαρισαίων.
Οι τρεις πρώτοι/ες ανά κατηγορία:
ΕΦΗΒΩΝ
+90kg (8) 1 Λεωνίδης Αριστοτέλης ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΡΕΝΤΗ
2 Κάγκαλος ∆ηµήτρης ΛΥΚΑΒΑΣ
3 Μπίζιος Χρήστος ΑΕΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΣΤ –
Βαλµάς ∆ηµήτριος ΜΙΡΜΑΝΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
-90kg (13) 1 Κουκιώτης Αριστοτέλης ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 Γαβριλίδης Αριστοτέλης ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
3 Κοτανίδης Αλέξανδρος ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ
Μαυροµάτης Παύλος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
-81kg (16) 1 Καλογήρου Ευάγγελος ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 Ζυγούρης Φώτης ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3 Φαχιρίδης Σάββας ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Μαµιάν Βίκτωρ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
-73kg (26) 1 Καλογήρου ∆ηµήτρης ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 Σπάχο Στιλιαν ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΟ
3 Θηβαίος ∆ηµήτρης ΛΥΚΑΒΑΣ
Γεωργιάδης Μιχάλης ΑΚΑ∆ΗΜΙΑ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕ
-66kg (38) 1 Τσουτλασβίλι Μιχαήλ ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2 ∆ούµας Σταύρος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
3 Χαλκίδης Γιώργος ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΡΕΝΤΗ
Ελευθεριάδης Σπύρος Σάββ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
-60kg (22) 1 Τοντινίδης Μίκης ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2 Μπριόλας Βασίλειος ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
3 Κωνσταντινίδης Σωτήριος ∆ΙΟΣΚΟΥΡΟΙ –
Ράγιας Ιωάννης ΩΡΙΩΝ –
-55kg (20) 1 Κωνσταντινίδης Γεώργιος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2 Καλανίδης Χάρης ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
3 ∆ηµητριάδης Χρήστος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Καναβός Αλέξανδρος ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΣ
-50kg (11) 1 Καρατσαουσίδης Αναστάσιος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2 Αρχοντόπουλος Βασίλειος ∆ΙΟΣΚΟΥΡΟΙ –
3 Πραγγίδης Χρήστος ΑΡΕΝΑ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΥΠΟΛ –
Ιωαννίδης Γέωργιος ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Α
+63kg (7) 1 Κανελλοπούλου Μελίνα ΖΕΥΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ Ν –
2 Μιχαηλίδου Ελένη ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3 Σέργη Ιωάννα ∆ΥΝΑΜΗ ΑΣ ΕΚΓΥΜΝΑΣΗΣ –
Τσιγιαννη ∆ήµητρα ΟΦΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
-63kg (10) 1 Γαβαλά Ευαγγελία ΑΣ∆Α ΧΑΛΑΝ∆ΡΙΟΥ
2 ∆αρδαγιαννοπούλο Κυριακή ΩΡΙΩΝ –
3 Παπαδοπούλου Άννα ΑΚΑ∆ΗΜΙΑ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕ
Τσέπα Αγγελική ΑΟ ΙΛΙΟΥ
-57kg (11) 1 Παπαγιαννάκη Αλεξάνδρα ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
2 Τζιανακοπούλου ∆ροσούλα ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓ
3 Ξανθοπούλου Σοφία ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
Τασιοπούλου Σταυριανή ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
-52kg (13) 1 Αββακιάν Βασιλική ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 Θεοδώρου ∆ήµητρα ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΣ
3 Ζάρρα Χριστίνα ΤΟΚΑΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Τσαπάρα Μαρία ΣΙΑΪ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
-48kg (12) 1 Συρινίδου Γαλήνη ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
2 Πρίφτη Φανή ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 Καραστρατίδου Ελένη ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΟ
Βλάχου Βαρβάρα ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
-44kg (9) 1 Ντόβολου Κατερίνα ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΑΣ
2 ∆ηµητριάδη Ελένη ΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3 Πεπονη Κυριακή ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Τανασίδου Ζωή ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
-40kg (8) 1 Γκόγκουα Μαριλένα ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
2 Μέσκα Άννα ΟΛ ΕΛΠ ΒΕΡΟΙΑΣ –
3 Τσιβελικίδου Μαρια Άννα ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γκελερή Μαρίνα ΦΛΟΓΑ ΡΟ∆ΟΥ
-36kg (3) 1 Σωτηρίου Άννα Μαρία ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
2 Κασσά Βασιλεία ΑΟΝΑ
3 Γκοργκόλη Ηλιάνα ΟΦΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β
+57kg (9) 1 Παπαχρήστου Αιµιλία ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΣ
2 Ντοντόρου Βεατρίκη ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
3 Γκέκα Κωνσταντίνα ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣ –
Καρδάση Αικατερίνη ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΑΣ
-57kg (5) 1 Θεοδοσιάδου Ελένη ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ
2 Ζαχαρία Άρτεµις ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
3 Ακριβούλη Ευθυµία ΠΟΛΥ∆ΑΜΑΣ
-52kg (9) 1 Γκιλιοπούλου Αικατερίνη ΟΛ ΕΛΠ ΒΕΡΟΙΑΣ –
2 Πετούση Αγάπη ΟΤ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, DOJO
3 Κλεισούρα Ουρανία ΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Βασιλείου Κωνσταντίνα ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
-48kg (11) 1 Παπαδοπούλου Κατερίνα ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ –
2 Αλατζά ∆έσποινα ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
3 ∆αγιακίδη ∆άφνη ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
Κουλιανού Ευαγγελία ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
-44kg (8) 1 Αθανασίου Ναταλία ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 Κεσίδου Χριστίνα ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 Ψαρρά Αλεξάνδρα ΑΟΝΑ
Χατζηαθανασίου Χριστίνα ΑΡΕΝΑ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΥΠΟΛ –
-40kg (16) 1 Χαϊδου Κωνσταντίνα ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
2 Γιωτοπούλου ∆ήµητρα ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ
3 Καρλαύτη Μαρία ΑΚΑ∆ΗΜΙΑ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕ
Παπαδοπούλου Μαρία Νικολέ ΑΣ ΑΡΤΕΜΙ∆ΟΣ –
-36kg (15) 1 Τσιλιγγερίδου Ειρήνη ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 Οικονοµάκη Ελευθερία ΑΟΝΑ
3 Παπαστεργίου Άννα ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Συράκη ∆ήµητρα ΟΛΥΜΠΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ –
-32kg (7) 1 Βερσή Μερόπη ΝΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
2 Οικονοµάκη Ευσταθία ΑΟΝΑ
3 Μάρκου Μαρία Ελένη ΤΖΟΥΝΤΟ ΦΥΛΗΣ
Κεσίδου Αγάπη ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
-28kg (4) 1 Κανελλοπούλου Αικατερίνη ΣΙΑΪ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
2 Καρανικόλα Χαριτωµένη ΑΓΗΝΟΡΑΣ ΡΟ∆ΟΥ –
3 Τσαµπά Γεωργία Λυδί ΠΑΥΛΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΝΕΑΝΙ∆ΩΝ
+70kg (7) 1 Αλεξανδρίδη Αλίκη ΟΦΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
2 Νίκα Έλλη ΑΟΝΑ
3 Ρεγκλη Μαρία ΑΓΗΝΟΡΑΣ ΡΟ∆ΟΥ –
Τρυπιτσίδου Θεοδώρα ΦΛΟΓΑ ΜΑΓΟΥΛΑΣ –
-70kg (4) 1 ∆ήµου Αριστέα Ιωάν ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ
2 Πίσχου Μάρθα ΑΣ∆Α ΧΑΛΑΝ∆ΡΙΟΥ
3 Κρέµου Βασιλική ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
-63kg (13) 1 Σταµούλη Χριστίνα ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
2 Σαρογλάκη Βασιλεία ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3 Ευαγγελοπούλου Ευσταθία ΟΦΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Πολντατσίδου ∆έσποινα ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
-57kg (13) 1 Αγγέλη Μαρίνα ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
2 Αβραµίδου Αρετή ΑΣ∆Α ΧΑΛΑΝ∆ΡΙΟΥ
3 Παπαδοπούλου Χριστίνα ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΟ
Ιωάννου Άννα ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
-52kg (15) 1 Σοφικίτη Μυρτώ ΑΟ ΙΛΙΟΥ
2 Μόσαλου Χριστίνα Μαρ ΑΟ ΙΛΙΟΥ
3 Εφραιµίδου ∆έσποινα ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Κουτσιώρη Μαριά Αντων ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
-48kg (10) 1 Αντωνίου Σπυριδούλα ΑΟΤΖ ΑΛΙΜΟΥ –
2 Μπαλντίδη Κατερίνα ΛΥΚΑΒΑΣ
3 Αλεξανδρή Κων/να ΑΟ ΙΛΙΟΥ
∆ασκοπούλου Ελένη ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
-44kg (2) 1 Σιαµήτρα Αικατερίνη ΕΡΜΗΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
2 Πετριτσοπούλου Άννα ΤΟΚΑΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΝΕΩΝ ΑΝ∆ΡΩΝ
+100kg (3) 1 Τσουµήτας ∆ηµήτριος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2 Παπουτσάκης Γιώργος ΑΟΝΑ
3 Μπίζιος Χρήστος ΑΕΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΣΤ –
-100kg (5) 1 Παπανικολάου Παναγιώτης ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ
2 Αλεξανδρίδης ∆ηµήτριος ΟΦΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
3 Κρητικός Μιχαήλ ΦΛΟΓΑ ΡΟ∆ΟΥ
-90kg (9) 1 Αγγελίδης Κων/νος ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2 Κουρτίδης Ανδρέας ΜΑΚΕ∆ΟΝΟΜΑΧΟΣ ΓΙΑΝΝΙ
3 Γαβριλίδης Αριστοτέλης ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Πατινιώτης Αλέξανδρος ΑΚΑ∆ΗΜΙΑ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕ
-81kg (11) 1 ∆εµουρτσίδης Θεόδωρος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2 Μυλωνέλης Αθανάσιος ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3 Ζυγούρης Φώτης ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Ζαφειρίδης Γεώργιος ΜΙΡΜΑΝΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
-73kg (19) 1 Μαρκαριάν Γεώργιος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2 Αγκτζίδης Ιωάννης ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3 Αρβανίτης Θάνος ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
Ποποβ Αντώνιος ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
-66kg (22) 1 Τσουτλασβίλι Μιχαήλ ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2 Σιµόπουλος Νικόλαος ΟΤΝΦ, BUDO
3 ∆ούµας Σταύρος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Ελευθεριάδης Σπύρος Σάββ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
-60kg (12) 1 Ριζκόβ Γεώργιος ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
2 Μπουτσούκης Αθανάσιος ΟΦΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
3 Σαρογλάκης Παναγιώτης ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Ράγιας Ιωάννης ΩΡΙΩΝ –
-55kg (11) 1 Πριονίδης Ηλίας ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΡΕΝΤΗ
2 Κεσίδης Γεώργιος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
3 Βαρβαρήγος Βασίλης ΑΚΑ∆ΗΜΙΑ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕ
Κωφίδης Παναγιώτης ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΟ
ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
-78kg (3) 1 Ρίζου Μαρία ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ
2 ∆ουµάνη Μαρίνα ΦΛΟΓΑ ΡΟ∆ΟΥ
3 Φλωροπούλου Θεοδώρα ΑΟΝΑ
-70kg (7) 1 Βασιλείου Θεοφανία ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 Κυριµλίδου Σηµέλα ΜΙΡΜΑΝΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
3 Αµαραντίδου Ιωάννα ΟΤΝΦ, BUDO
∆ήµου Αριστέα Ιωάν ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ
-63kg (7) 1 Σταµούλη Χριστίνα ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
2 Σαρογλάκη Βασιλεία ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3 Θεοδωρακοπούλου Κων/να ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
Γιαννάκου Παρσσκευή ΟΦΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
-57kg (11) 1 Γκόγκουα Βαλεντίνα ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
2 Αγγέλη Μαρίνα ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
3 Σχοινά Φωτούλα ΑΟΝΑ
Αλεξοπούλου Κατερίνα ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΣ
-52kg (8) 1 Σοφικίτη Μυρτώ ΑΟ ΙΛΙΟΥ
2 Μόσαλου Χριστίνα Μαρ ΑΟ ΙΛΙΟΥ
3 Καϊσοπούλου Παναγιώτα ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΡΜΙΟΝΙ∆ΑΣ
Τούση Σωτηρία ΘΗΣΕΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ –
-48kg (7) 1 ∆εδηλα Μαρία Ιωάνν ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ
2 Θεοδωρακοπούλου Αικατερίνη ΑΟ ΙΛΙΟΥ
3 Αντωνίου Σπυριδούλα ΑΟΤΖ ΑΛΙΜΟΥ –
Μαντζιάρα Χριστίνα ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΠΑΙ∆ΩΝ Α
+73kg (8) 1 Σπερλίδης Αλέξιος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2 Κωστελίδης Γιάννης ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
3 Ντοντορος Αποστόλης ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Χαλατσογιάννης Ευάγγελος ΕΡΜΗΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
-73kg (10) 1 Τσαµελασβίλι Βλαντιµήρ ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2 Ζαγγελίδης Άγγελος ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΟ
3 Κομπογιάννης Στέφανος ΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Ντάσιος Γεώργιος ΦΛΟΓΑ ΡΟ∆ΟΥ
-66kg (20) 1 Βανακάρας Κων/νος ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟΣ Ο∆ΥΣΣΕΑ
2 Σωτηρίου Σπυρίδων ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΣ
3 Στεφανίδης Κων/νος ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ
Κοσµίδης Κων/νος ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
-60kg (26) 1 Ονιάνι Σότα ΟΛ ΕΛΠ ΒΕΡΟΙΑΣ –
2 ∆άµης Γιώργος ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ
3 Χριστάκης Παναγιώτης ΟΦΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Καραχάλιος Κωνσταντίνο ΑΡΕΝΑ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΥΠΟΛ –
-55kg (32) 1 Γιαννόπουλος ∆ηµήτριος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2 Τραχανάς Αποστόλης ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
3 Γεωργάρας Γιάννης ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
Παπαδόπουλος Νικόλαος ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΟ
-50kg (22) 1 Σαρνταρίδης Κων/νος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2 Αραπίδης ∆ηµήτριος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
3 Τζάλλας Γρηγόρης ΑΟ ΙΛΙΟΥ
Βασιλειάδης Γεώργιος ΕΡΜΗΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
-46kg (20) 1 Τσακίροβ Βασιλιι ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΑΣ
2 Πρίφτης Ανδρέας ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 Σταυρίδης Κωνσταντίνο ∆ΙΟΣΚΟΥΡΟΙ –
Κατσίφας Αθανάσιος ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
-42kg (13) 1 Γκίνης Νικόλαος ΑΟ ΙΛΙΟΥ
2 Αλεξίου Μιχαήλ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
3 Γκιλιόπουλος Νίκος ΟΛ ΕΛΠ ΒΕΡΟΙΑΣ –
Αραµπίδης Χρήστος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
-38kg (10) 1 Τσαπάρας Κων/νος ΣΙΑΪ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
2 Μανέτας Ιωάννης ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
3 Οικονοµάκης Γεώργιος ΑΟΝΑ
Χουντάτζε Νικόλαος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
-34kg (6) 1 Κοντοκώστας Νίκος ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
2 Σοπιλίδης Θεοφάνης ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
3 Ζαχουδάνης ∆ιονύσης ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
Παπαδόπουλος Παναγιώτης ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΠΑΙ∆ΩΝ Β
+60kg (6) 1 Μαναβέρης Λάµπρος ΑΟΝΑ
2 Ζαραφωνίτης Αλέξιος ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
3 Κιουρτζίδης Μιχαήλ ΜΙΡΜΑΝΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
Μπέρτης Αλέξανδρος ΤΖΟΥΝΤΟ ΦΥΛΗΣ
-60kg (11) 1 Τζαγκίδης Νικόλαος ΤΖΟΥΝΤΟ ΧΑΛΚΙ∆ΙΚΗΣ
2 Νικολαϊδης Νικόλαος ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ Π ΦΑΛΗΡΟΥ –
3 Τσιγιάννης Γεώργιος ΟΦΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Πασβάνης Παναγιώτης ΟΛ ΕΛΠ ΒΕΡΟΙΑΣ –
-55kg (11) 1 Πηλίτσης Κωνσταντίνο Μ ΑΛΕΞ ΛΑΡΙΣΑΣ –
2 Ποπόβ Αλέξανδρος ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
3 ∆αλαµάγκας Παναγιώτης ΝΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
Κρέµος Γιάννης ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
-50kg (14) 1 Μπουκουβάλας Αγαθοκλής ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ
2 Σεβαστός Παναγιώτης ΛΥΚΑΒΑΣ
3 Παπαγιαννάκης Γιάννης ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
Βαγδούτης Νικόλαος ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟΣ Ο∆ΥΣΣΕΑ
-46kg (18) 1 Κωτσόπουλος Ευάγγελος ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΑΣ
2 Γιωτας Ιωάννης ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ
3 Συµεωνίδης Σταύρος ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ –
∆άµης Άγγελος ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ
-42kg (17) 1 Παµπουκίδης Αθανάσιος ΘΗΣΕΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ –
2 Κωστελίδης Άγγελος ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
3 Γιαννάκος ∆ηµήτριος ΟΛ ΕΛΠ ΒΕΡΟΙΑΣ –
Προβατάρης Πέτρος ΤΖΟΥΝΤΟ ΦΥΛΗΣ
-38kg (24) 1 Μοσαλος Χαράλαµπος ΑΟ ΙΛΙΟΥ
2 Μακρής Ευάγγελος ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΣ
3 Παπαµακάριος Άγγελος ΑΟ ΙΛΙΟΥ
Γαβρίλης Μιχαήλ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΣ
-34kg (21) 1 Καναβός Παρασκευας ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΣ
2 Τζάλλας Σωτήριος ΑΟ ΙΛΙΟΥ
3 Γεωργιάδης Κωνσταντίνο ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ –
Τσουλούφης Ηλίας ΑΟ ΙΛΙΟΥ
-30kg (7) 1 Καλιφατιδης Γεώργιος ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΑΣ
2 Ευσταθιαδης Γεώργιος ΦΛΟΓΑ ΜΑΓΟΥΛΑΣ –
3 Φωτεινός Κων/νος ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ
Τοσουνίδης Ιωάννης ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Οι πρώτοι σύλλογοι ανά κατηγορία:
ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ: Φίλιππος Αμυνταίου 3-1-2, Πόντων Αμπελοκήπων 2-1-0, Ολυμπιονίκης Ρέντη 1-0-0
ΝΕΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΕΟΣ Αχαρνών 2-0-1, ΑΟ Ιλίου 1-2-0, Κλειτόμαχος 1-0-0, Μαχητής Βύρωνα 1-0-0, Σπάρτακος Ιωαννίνων 1-0-0
ΕΦΗΒΟΙ: Φίλιππος Αμυνταίου 3-3-3, Σπάρτακος Ιωαννίνων 2-1-0, Αλέξανδρος Κατερίνης 1-0-1, Ολυμπιονίκης Ρέντη 1-0-1
ΝΕΑΝΙΔΩΝ: ΑΟ Ιλίου 1-1-1, ΕΟΣ Αχαρνών 1-0-2, ΟΦΤ Μαγνησίας 1-0-1
ΠΑΙΔΩΝ Α: Φίλιππος Αμυνταίου 3-1-2, Πανιώνιος 1-2-1, ΑΟ Ιλίου 1-0-1
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α: ΕΟΣ Αχαρνών 2-0-1, Πανελλήνιος 2-0-0, Αλέξανδρος Κατερίνης 1-1-2
ΠΑΙΔΕΣ Β: Σπαρτιάτες 2-0-0, ΑΟ Ιλίου 1-1-2, Ολύμπιος ΓΣ 1-1-1
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β: Αλέξανδρος Κατερίνης 1-1-2, Σπάρτακος Ιωαννίνων 1-0-1, Αρίσταρχος Κοζάνης 1-0-0