ΜΑΡΤΙΟΣ, 2017

2017sun19mar9:30 am- 8:00 pm7ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΕΤΡΑΣ9:30 am - 8:00 pm Κλειστό Γυμναστήριο Πετρούπολης “Νίκος Παξιμάδας “, Κ. Βάρναλη & ΕλαιώνSenior categories:Διασυλλογικά Πρωταθλήματα

Event Details

Η Αθλητική Ένωση Πετρούπολης JUDO σε συνεργασία με την Ελληνική Ομοσπονδία Τζούντο και το Δήμο Πετρούπολης διοργανώνει Τουρνουά Judo στις 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017 ημέρα Κυριακή για τις κατηγορίες:
MINI JUNIORS, JUNΙORS A’-B’, ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’-Β’, ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ, ΑΝΔΡΩΝ & Ν. ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ & Ν.ΓΥΝΑΙΚΩΝ.
Τόπος διεξαγωγής Κλειστό Γυμναστήριο Πετρούπολης “Νίκος Παξιμάδας “ Κ. Βάρναλη & Ελαιών. ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΒΑΡΟΥΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΓΩΝΩΝ ΩΡΑ ΖΥΓΙΣΗΣ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ
ΕΦΗΒΟΙ- ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
2002-2000 Προβλεπόμενες από ΕΟΤ
Προβλεπόμενες από ΕΟΤ
08:0008:30 09:30
MINI JUNIORS 2011-2012
–18, –21, –24, –27, –30, –33, –36, –39, –42, –45, +45.
1 λεπτό 09:3010:00 11:00
JUNIORS Β΄ 2009-2010
–18, –21, –24, –27, –30, –33, –36, –39, –42, –45, +45.
1 λεπτό 11:0011:30 12:30
JUNIORS Α΄ 2007-2008
–21, –24, –27, –30, –33, –36, –39, –42, –45, –48, +48.
1 λεπτό 11:0011:30 12:30
ΠΑΙΔΕΣ Β΄ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β΄
2005-2006 Προβλεπόμενες από ΕΟΤ
Προβλεπόμενες από ΕΟΤ
13:0013:30 14:30
ΠΑΙΔΕΣ Α΄ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α΄
2003-2004 Προβλεπόμενες από ΕΟΤ
Προβλεπόμενες από ΕΟΤ
13:0013:30 14:30
ΑΝΔΡΕΣΓΥΝΑΙΚΕΣ/Ν.ΑΝΔΡΕΣΝ.ΓΥΝΑΙΚΕΣ
1999 ΚΑΙ ΚΑΤΩ
Προβλεπόμενες από ΕΟΤ
Προβλεπόμενες από ΕΟΤ
15:0015:30 16:30

Δηλώσεις συμμετοχής
1. Στις δηλώσεις συμμετοχής ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ & Β΄, ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β΄, θα πρέπει να αναγράφεται ο ΑΡ. ΜΗΤ. του αθλητή. 2. Οι δηλώσεις συμμετοχής θα πρέπει να αποσταλούν με
ΑΡΙΘΜΟΣ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ:
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:
FAX στο 210-5029758 ή στο email: aepjudo@gmail.com μέχρι τις 21:00 μ.μ. της Παρασκευής 17-3-2017 (επιβεβαιώστε για τη λήψη του fax τηλεφωνικώς στο τηλέφωνο 2105029758 & 6972257909).
Δηλώσεις JUNIOR
1. Η συμμετοχή στις κατηγορίες MINI JUNIORS, JUNIOR A & B θα γίνεται με υπεύθυνες δηλώσεις των σωματείων που θα αναφέρουν ότι οι αθλητές είναι υγιείς και η ηλικία είναι αυτή που δηλώνεται.
Ποσό συμμετοχής: 10€ ανά αθλητή
Ανοχή 1 (ένα) κιλό για όλες τις κατηγορίες βάρους
Υπεύθυνος διαιτησίας Θα οριστεί από την Κ.Ε.Δ
Αλυτάρχης Καρπούζης Γιώργος
Υπεύθυνος γραμματείας Θα οριστεί από την Κ.Ε.Δ
Όργανα διεξαγωγής αγώνων (διαιτητές)
Θα οριστούν από την Κ.Ε.Δ.
Ιατρός αγώνων Θα οριστεί
Παρατηρήσεις
Παρακαλείσθε να δηλώσετε εγκαίρως τις συμμετοχές για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων.

Στους αθλητές που θα κατακτήσουν τις 3 πρώτες θέσεις σε κάθε κατηγορία θα απονεμηθούν μετάλλια και διπλώματα.
Στα σωματεία που θα κατακτήσουν τις 3 πρώτες θέσεις στη γενική κατάταξη θα απονεμηθούν κύπελλα.
Οι αγώνες θα διεξαχθούν στα τέσσερα (4) ΤΑΤΑΜΙ.

Πετρούπολη ___/03/2017

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ

Time

(Sunday) 9:30 am - 8:00 pm

Location

Κλειστό Γυμναστήριο Πετρούπολης “Νίκος Παξιμάδας “

Κ. Βάρναλη & Ελαιών

X
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux