Οι νικητές και οι νικήτριες στο 5ο τουρνουά Αχαρνών 2012 που διεξήχθη στο κλειστό γυμναστήριο «Ολυμπιονίκης Χολίδης»…
Εφηβοι -50kg (2) 1 ΠΟΛΤΑΝΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα
2 ΓΑΘΕΝΑΣΒΙΛΙ ΓΚΙΟΡΓΚΙ ΑΕΤΟΣ ΚΑΥΚΑΣΟΥ Ζωγράφου
Εφηβοι -55kg (5) 1 ΙΒΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα
2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη
3 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π. Πετρούπολη
Εφηβοι -60kg (4) 1 ΠΟΠΟΒ ΡΟΜΑΝ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη
3 ΓΚΑΜΠΑΛΑΤΖΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΥΚΑΣΟΥ Ζωγράφου
Εφηβοι -66kg (5) 1 ΛΙΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π. Πετρούπολη
2 ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ Α.Γ.Σ. Βύρωνας
3 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα
Εφηβοι -73kg (5) 1 ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π. Πετρούπολη
2 ΤΟΠΙ ΣΕΡΤΖΙΝΟ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ηλιούπολη
3 ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα
Εφηβοι -81kg (4) 1 ΚΑΛΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ. ΤΖΟΥΝΤΟ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑ
2 ΚΙΟΥΧΑΝΙΤΖΕ ΛΕΒΑΝΙ ΑΕΤΟΣ ΚΑΥΚΑΣΟΥ Ζωγράφου
3 ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Α.Σ. Αχαρνές
Εφηβοι +90kg (3) 1 ΜΥΡΙΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ηλιούπολη
2 ΧΑΣΤΑΣ ΘΑΝΟΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη
3 ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ Α.Σ. Αθήνα
Κορασιδες Α -44kg (2) 1 ΖΑΡΙΩΠΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤ Πειραιάς
2 ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΥ ΑΛΙΚΗ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη
Κορασιδες Α -48kg (5) 1 ΡΙΚΕΝ ΜΙΝΑ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη
2 ΙΓΓΛΕΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ Α.Σ. Αγία Παρασκε
3 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Πετρούπολη
Κορασιδες Α -52kg (2) 1 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. Ν. Σμύρνη
2 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη
Κορασιδες Α -57kg (4) 1 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΚΑΡΙΝΑ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα
2 ΚΟΚΟΛΟΥΣ ΑΝΙΑ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη
3 ΞΥΓΓΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Πετρούπολη
Κορασιδες Β -33kg (6) 1 ΓΚΟΓΚΟΥΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα
2 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟ ΜΑΡΙΑ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη
3 ΖΕΡΒΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ Α.Σ. Αγία Παρασκε
ΜΕΙΔΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Α.Σ. ΤΖΟΥΝΤΟ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑ
Κορασιδες Β -36kg (2) 1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Πετρούπολη
2 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα
Κορασιδες Β -39kg (8) 1 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη
2 ΖΑΦΕΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ Α.Γ.Σ. Βύρωνας
3 ΘΕΟΥ ΣΟΦΙΑ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη
ΛΕΝΤΟΥΔΗ ΑΝΝΑ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη
Κορασιδες Β -52kg (5) 1 ΑΛΕΙΦΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ Α.Σ. Αγία Παρασκε
2 ΣΕΝΤΡΗ ΕΛΕΝΗ Γ.Α.Σ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ Αττική
3 ΑΛΑΤΖΑ ΜΑΡΗΛΙΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. Ν. Σμύρνη
Νεανιδες -48kg (2) 1 ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα
2 ΕΞΗΝΤΑΒΕΛΩΝΗ ΔΑΝΑΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. Ν. Σμύρνη
Παιδες Α -38kg (5) 1 ΑΚΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Θεσσαλονίκη
2 ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤ Πειραιάς
3 ΒΑΖΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. Ν. Σμύρνη
Παιδες Α -42kg (2) 1 ΜΟΣΧΟΒΗΣ ΦΩΤΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα
2 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη
Παιδες Α -50kg (8) 1 ΦΟΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠ ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Θεσσαλονίκη
2 ΝΑΜΓΑΛΑΤΖΕ ΝΙΚΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΥΚΑΣΟΥ Ζωγράφου
3 ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ Α.Σ. Αγία Παρασκε
ΜΕΛΙΚΙΣΒΙΛΙ ΝΙΚΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΥΚΑΣΟΥ Ζωγράφου
Παιδες Α -55kg (2) 1 ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Α.Σ. Αχαρνές
Παιδες Α -60kg (3) 1 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη
2 ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ Α.Σ. Αγία Παρασκε
3 ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ.Α.Σ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ Αττική
Παιδες Α -66kg (3) 1 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟ Νικόλαος Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη
2 ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ Α.Σ. Αχαρνές
3 ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Πετρούπολη
Παιδες Α -73kg (6) 1 ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π. Πετρούπολη
2 ΜΥΡΙΛΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ηλιούπολη
3 ΚΛΕΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π. Πετρούπολη
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα
Παιδες Α +73kg (2) 1 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟ ΜΑΝΟΣ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη
2 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα
Παιδες Β -30kg (7) 1 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα
2 ΓΚΟΓΚΟΥΑ ΘΟΔΩΡΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα
3 ΚΑΤΣΑΡΑΒΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤ Πειραιάς
ΜΥΡΙΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη
Παιδες Β -33kg (9) 1 ΚΑΛΙΑΚΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα
2 ΚΥΡΚΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη
3 ΝΤΖΙΑΡΝΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα
ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη
Παιδες Β -36kg (7) 1 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ Γ.Α.Σ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ Αττική
2 ΣΤΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ Αττική
3 ΜΠΟΥΡΔΕΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΘΛΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΧΡΥΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. Ν. Σμύρνη
Παιδες Β -39kg (4) 1 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη
2 ΠΟΠΟΒ ΑΝΤΩΝΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα
3 ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Πετρούπολη
Παιδες Β -42kg (4) 1 ΓΚΑΡΑΚΛΟΒ ΣΙΜΟΝ ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Θεσσαλονίκη
2 ΚΑΪΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤ Πειραιάς
3 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΒΟΡ Αθήνα
Παιδες Β -45kg (7) 1 ΠΙΕΡΡΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ηλιούπολη
2 ΠΙΕΡΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ηλιούπολη
3 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΒΟΡ Αθήνα
ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη
Παιδες Β -48kg (6) 1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Πετρούπολη
2 ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Πετρούπολη
3 GEGA ISA ΑΕΤΟΣ ΚΑΥΚΑΣΟΥ Ζωγράφου
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. Ν. Σμύρνη
Παιδες Β -51kg (6) 1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Νικόλαος Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη
2 ΜΑΤΟΥΣΙΑΚ ΜΙΧΑΗΛ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα
3 ΜΑΛΑΧΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΒΟΡ Αθήνα
ΜΕΓΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα
Παιδες Β -55kg (6) 1 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα
2 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη
3 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ Α.Γ.Σ. Βύρωνας
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤ Πειραιάς
Παιδες Β +60 (6) 1 ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα
2 ΔΙΟΝΥΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ Α.Γ.Σ. Βύρωνας
3 ΓΚΙΡΔΑΛΑΤΖΤΕ ΓΚΟΥΡΑΜΙ ΑΕΤΟΣ ΚΑΥΚΑΣΟΥ Ζωγράφου
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ηλιούπολη