5o τουρνουά ΕΟΣ Αχαρνών: Νικητές & Νικήτριες

Οι νικητές και οι νικήτριες στο 5ο τουρνουά Αχαρνών 2012 που διεξήχθη στο κλειστό γυμναστήριο «Ολυμπιονίκης Χολίδης»…

 

Εφηβοι -50kg (2) 1 ΠΟΛΤΑΝΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

2 ΓΑΘΕΝΑΣΒΙΛΙ ΓΚΙΟΡΓΚΙ ΑΕΤΟΣ ΚΑΥΚΑΣΟΥ Ζωγράφου

Εφηβοι -55kg (5) 1 ΙΒΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

3 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π. Πετρούπολη

Εφηβοι -60kg (4) 1 ΠΟΠΟΒ ΡΟΜΑΝ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

3 ΓΚΑΜΠΑΛΑΤΖΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΥΚΑΣΟΥ Ζωγράφου

Εφηβοι -66kg (5) 1 ΛΙΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π. Πετρούπολη

2 ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ Α.Γ.Σ. Βύρωνας

3 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

Εφηβοι -73kg (5) 1 ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π. Πετρούπολη

2 ΤΟΠΙ ΣΕΡΤΖΙΝΟ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ηλιούπολη

3 ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

Εφηβοι -81kg (4) 1 ΚΑΛΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ. ΤΖΟΥΝΤΟ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑ

2 ΚΙΟΥΧΑΝΙΤΖΕ ΛΕΒΑΝΙ ΑΕΤΟΣ ΚΑΥΚΑΣΟΥ Ζωγράφου

3 ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Α.Σ. Αχαρνές

Εφηβοι +90kg (3) 1 ΜΥΡΙΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ηλιούπολη

2 ΧΑΣΤΑΣ ΘΑΝΟΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

3 ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ Α.Σ. Αθήνα

 

 

Κορασιδες Α -44kg (2) 1 ΖΑΡΙΩΠΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤ Πειραιάς

2 ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΥ ΑΛΙΚΗ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

Κορασιδες Α -48kg (5) 1 ΡΙΚΕΝ ΜΙΝΑ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

2 ΙΓΓΛΕΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ Α.Σ. Αγία Παρασκε

3 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Πετρούπολη

Κορασιδες Α -52kg (2) 1 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. Ν. Σμύρνη

2 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

Κορασιδες Α -57kg (4) 1 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΚΑΡΙΝΑ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

2 ΚΟΚΟΛΟΥΣ ΑΝΙΑ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

3 ΞΥΓΓΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Πετρούπολη

 

 

Κορασιδες Β -33kg (6) 1 ΓΚΟΓΚΟΥΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

2 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟ ΜΑΡΙΑ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

3 ΖΕΡΒΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ Α.Σ. Αγία Παρασκε

ΜΕΙΔΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Α.Σ. ΤΖΟΥΝΤΟ ΗΛΕΙΑΣ ΗΛΕΙΑ

Κορασιδες Β -36kg (2) 1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Πετρούπολη

2 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

Κορασιδες Β -39kg (8) 1 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

2 ΖΑΦΕΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ Α.Γ.Σ. Βύρωνας

3 ΘΕΟΥ ΣΟΦΙΑ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

ΛΕΝΤΟΥΔΗ ΑΝΝΑ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

Κορασιδες Β -52kg (5) 1 ΑΛΕΙΦΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ Α.Σ. Αγία Παρασκε

2 ΣΕΝΤΡΗ ΕΛΕΝΗ Γ.Α.Σ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ Αττική

3 ΑΛΑΤΖΑ ΜΑΡΗΛΙΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. Ν. Σμύρνη

 

 

Νεανιδες -48kg (2) 1 ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

2 ΕΞΗΝΤΑΒΕΛΩΝΗ ΔΑΝΑΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. Ν. Σμύρνη

 

 

Παιδες Α -38kg (5) 1 ΑΚΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Θεσσαλονίκη

2 ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤ Πειραιάς

3 ΒΑΖΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. Ν. Σμύρνη

Παιδες Α -42kg (2) 1 ΜΟΣΧΟΒΗΣ ΦΩΤΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

2 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

Παιδες Α -50kg (8) 1 ΦΟΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠ ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Θεσσαλονίκη

2 ΝΑΜΓΑΛΑΤΖΕ ΝΙΚΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΥΚΑΣΟΥ Ζωγράφου

3 ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ Α.Σ. Αγία Παρασκε

ΜΕΛΙΚΙΣΒΙΛΙ ΝΙΚΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΥΚΑΣΟΥ Ζωγράφου

Παιδες Α -55kg (2) 1 ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Α.Σ. Αχαρνές

Παιδες Α -60kg (3) 1 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

2 ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ Α.Σ. Αγία Παρασκε

3 ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ.Α.Σ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ Αττική

Παιδες Α -66kg (3) 1 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟ Νικόλαος Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

2 ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ Α.Σ. Αχαρνές

3 ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Πετρούπολη

Παιδες Α -73kg (6) 1 ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π. Πετρούπολη

2 ΜΥΡΙΛΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ηλιούπολη

3 ΚΛΕΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π. Πετρούπολη

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

Παιδες Α +73kg (2) 1 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟ ΜΑΝΟΣ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

2 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

 

 

Παιδες Β -30kg (7) 1 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

2 ΓΚΟΓΚΟΥΑ ΘΟΔΩΡΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

3 ΚΑΤΣΑΡΑΒΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤ Πειραιάς

ΜΥΡΙΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

Παιδες Β -33kg (9) 1 ΚΑΛΙΑΚΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

2 ΚΥΡΚΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

3 ΝΤΖΙΑΡΝΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

Παιδες Β -36kg (7) 1 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ Γ.Α.Σ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ Αττική

2 ΣΤΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ Αττική

3 ΜΠΟΥΡΔΕΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΘΛΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΑ

ΧΡΥΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. Ν. Σμύρνη

Παιδες Β -39kg (4) 1 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

2 ΠΟΠΟΒ ΑΝΤΩΝΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

3 ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Πετρούπολη

Παιδες Β -42kg (4) 1 ΓΚΑΡΑΚΛΟΒ ΣΙΜΟΝ ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Θεσσαλονίκη

2 ΚΑΪΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤ Πειραιάς

3 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΒΟΡ Αθήνα

Παιδες Β -45kg (7) 1 ΠΙΕΡΡΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ηλιούπολη

2 ΠΙΕΡΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ηλιούπολη

3 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΒΟΡ Αθήνα

ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

Παιδες Β -48kg (6) 1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Πετρούπολη

2 ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Πετρούπολη

3 GEGA ISA ΑΕΤΟΣ ΚΑΥΚΑΣΟΥ Ζωγράφου

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. Ν. Σμύρνη

Παιδες Β -51kg (6) 1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Νικόλαος Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

2 ΜΑΤΟΥΣΙΑΚ ΜΙΧΑΗΛ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

3 ΜΑΛΑΧΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΒΟΡ Αθήνα

ΜΕΓΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

Παιδες Β -55kg (6) 1 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

2 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

3 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ Α.Γ.Σ. Βύρωνας

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤ Πειραιάς

Παιδες Β +60 (6) 1 ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

2 ΔΙΟΝΥΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ Α.Γ.Σ. Βύρωνας

3 ΓΚΙΡΔΑΛΑΤΖΤΕ ΓΚΟΥΡΑΜΙ ΑΕΤΟΣ ΚΑΥΚΑΣΟΥ Ζωγράφου

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ηλιούπολη 

X
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux