Το καλαντάρι του 2017

Το καλαντάρι του 2017

Ανακοινώθηκε από την ΕΟ Τζούντο, το αγωνιστικό καλαντάρι για το 2017. Αναλυτικά:

29 Ιανουαρίου Διεθνές Τουρνουά   “ΠΑΤΡΙΔΑ ” – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

29 Ιανουαρίου Διεθνές Τουρνουά “OLYMPIONIKIS CUP”     – ΑΘΗΝΑ

4 Φεβρουαρίου Φιλικό Τουρνουά “ΑΘ.ΖΑΧΑΡΟΥΛΗΣ” -ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΣ

11-12 Φεβρουαρίου Τουρνουά “ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΧΑΡΝΩΝ” – ΑΧΑΡΝΑΙ

18 Φεβρουαρίου Τουρνουά ΑΤΤΙΚΟΣ Α.Ο. – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

4-5 Μαρτίου Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων Α’-Β’, Εφήβων, Νέων – ΛΑΡΙΣΑ

19 Μαρτίου 7ο Κύπελλο Πέτρας – ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

25-26 Μαρτίου Ευρωπαϊκό Κύπελλο “Iliadis Cup” –  ΑΘΗΝΑ

27-30 Μαρτίου Ευρωπαϊκό Προπονητικό Κάμπ – ΛΟΥΤΡΑΚΙ

2 Απριλίου Διεθνές Τουρνουά “ΠΟΝΤΟΣ” – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

8-9 Απριλίου Τουρνουά ”Olympus Judo Cup” – ΛΙΤΟΧΩΡΟ

6-7 Μαΐου Διεθνές  Τουρνουά “ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ”      – ΑΜΥΝΤΑΙΟ

13-14 Μαΐου Τουρνουά “ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ” – ΚΙΛΚΙΣ

20-21 Μαΐου Διεθνές Τουρνουά “ILIOUPOLI CUP” – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

3-4 Ιουνίου Βαλκανιάδα Εφήβων-Νεανίδων – ΤΕΚΙΡΤΑΓΚ (Τουρκία)

15-18 Ιουνίου Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βετεράνων – Ατομικό & Ομαδικό – ΑΘΗΝΑ

30 Ιουνίου-2 Ιουλίου Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφήβων- Νεανίδων, Ατομικό & Ομαδικό – ΚΑΟΥΝΑΣ (Λιθουανία)

8-9 Ιουλίου Βαλκανιάδα Νέων Ανδρών-Νέων Γυναικών – ΠΛΟΒΝΤΙΒ (Βουλγαρία)

24-28 Ιουλίου Ολυμπιακές Ημέρες Νεότητας  – ΓΚΙΟΡ (Ουγγαρία)

29-30 Ιουλίου Βαλκανιάδα Παίδων Α’-Κορασίδων Α’ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

9-13 Αυγούστου Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Εφήβων- Νεανίδων , Ατομικό & Ομαδικό – ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ (Χιλή)

28 Αυγούστου-3 Σεπτεμβρίου Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Α-Γ, Ατομικό & Ομαδικό – ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ (Ουγγαρία)

15-17 Σεπτεμβρίου Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ΝΑ- ΝΓ , Ατομικό & Ομαδικό – ΜΑΡΙΜΠΟΡ (Σλοβενία)

14-15 Οκτωβρίου Διεθνές Τουρνουά “SAKURA” – ΚΑΤΕΡΙΝΗ

18-22 Οκτωβρίου Παγκόσμιο Πρωτάθλημα ΝΑ – ΝΓ, Ατομικό & Ομαδικο

28-29 Οκτωβρίου Ευρωπαϊκό Κύπελλο Εφήβων – Νεανίδων – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

30 Οκτωβρίου-1 Νοεμβρίου Ευρωπαϊκό Προπονητικό Καμπ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

4-5 Νοεμβρίου Τουρνουά “Spartiates Cup” – ΚΑΛΛΙΘΕΑ

11-12 Νοεμβρίου Τουρνουά ” Πανηπειρωτικός” – ΙΩΑΝΝΙΝΑ

11-12 Νοεμβρίου Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U23 – ΠΟΝΤΓΚΟΡΙΤΣΑ (Μαυροβούνιο)

25-26 Νοεμβρίου Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών – Γυναικών     – ΛΑΡΙΣΑ

16-17 Δεκεμβρίου Τουρνουά Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ-ΑΤΛΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ – ΑΜΥΝΤΑΙΟ

16 Δεκεμβρίου Πανευρωπαϊκό Συλλογικό Πρωτάθλημα Α-Γ

16-17 Δεκεμβρίου Διεθνές Τουρνουά Panionios Cup – ΑΘΗΝΑ

Βαλκανιάδα Α-Γ

X
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux