Το εσωτερικό καλεντάρι της ΕΟΤ

ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ

10

Διεθνές Τουρνουά «Αθ. Ζαχαρούλης»

Νεοσσών, παίδων-κορασίδων Α` & Β`, εφήβων-νεανίδων Β`, νέων-νεανίδων Α`, ανδρών-γυναικών

«Ο ΟΓΧΗΣΤΟΣ

Πλατύκαμπος

17

Διεθνές Τουρνουά

Νεοσσών, παίδων-κορασίδων Α` & Β`, εφήβων-νεανίδων Β`, νέων-νεανίδων Α`

ΑΠΣ «ΠΑΤΡΙΔΑ»

Θεσσαλονίκη

21

Βράβευση κορυφαίων ΕΟΤ

 

ΕΟΤ

Ζάππειο

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ

7

Σεμινάριο DAN

 
 

Θεσσαλονίκη

8

Κοπή πίτας Β. Ελλάδας

 

ΤΕ

Β. ΕΛΛΑΔΑΣ

 

14

15

Πανελλήνιο πρωτάθλημα

Εφήβων-Νεανίδων Β`

ΕΟΤ

 

21

Τουρνουά

 

ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

Αθήνα

21

22

Σεμινάριο DAN

 
 

Αθήνα

ΜΑΡΤΙΟΣ

6

8

Σεμινάριο DAN

 
 

Κρήτη

8

Διεθνές Τουρνουά

Νεοσσών, Κορασίδων Α` & Β`, Νεανίδων Α` & Β`, Γυναικών

ΣΑΠΚ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ &

ΑΣ BUDO CLUB

Θεσσαλονίκη

14

15

Πανελλήνιο πρωτάθλημα

Νέων-Νεανίδων Α`

ΕΟΤ

 

28

Εξετάσεις DAN

 
 

Αθήνα

29

Εξετάσεις DAN

 
 

Θεσσαλονίκη

ΑΠΡΙΛΙΟΣ

5

Τουρνουά

Νεοσσών, παίδων Α` & Β`, εφήβων-νεανίδων Α`, νέων-νεανίδων Α`, ανδρών-γυναικών

 

Καλαμάτα

11

12

«OLYMPUS CUP»

Νεοσσών, παίδων Α` & Β`, εφήβων-νεανίδων Β`

ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

Λιτόχωρο

13

15

Διεθνές καμπ προετοιμασίας

Εφήβων-Νεανίδων Β`

 

Λιτόχωρο

25

Τουρνουά

Νεοσσών, παίδων Α` & Β`, εφήβων-νεανίδων Β`, νέων-νεανίδων Α`, ανδρών-γυναικών

ΑΕΤΟΣ ΚΩ

Κως

ΜΑΪΟΣ

2

Διεθνές Τουρνουά

Νεοσσών, παίδων Α` & Β`, εφήβων-νεανίδων Β`

ΑΣ «ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ»

ΣΕΦ

3

«ΙΘΑΚΗ 2009»

Νέων-νεανίδων Α`, ανδρών-γυναικών

ΓΣ «Ο ΗΡΑΚΛΗΣ»

Θεσσαλονίκη

10

«ΜΑΥΡΗ ΘΑΛΑΣΣΑ»

Νοεσσών, παίδων-κορασίδων Α` & Β`, εφήβων-νεανίδων Β`

«Ο ΠΟΝΤΟΣ»

Θεσσαλονίκη

10

11

«ΜΕΣΟΓΕΙΑ»

Νοεσσών, παίδων-κορασίδων Α` & Β`, εφήβων-νεανίδων Β`

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

Καλύβια

16

Παγκρήτιο πρωτάθλημα

Παίδων-Κορασίδων Β`

ΑΣ ΜΙΝΩΑΣ

Ηράκλειο

23

Πρωτάθλημα KATA

 

ΕΟΤ

 

24

Κύπελλο Άνοιξης

Παίδων-Κορασίδων Α` & Β`

ΤΟΠΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΟΤΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

Πάτρα

ΙΟΥΝΙΟΣ

6

7

Τουρνουά

Νεοσσών, παίδων Α` & Β`, εφήβων-νεανίδων Β`

ΑΕ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

Πετρούπολη

13

14

Σεμινάριο DAN

 
 

Αθήνα & Θεσσαλονίκη

20

Πρωτάθλημα

Βετεράνων

ΕΟΤ

 

ΙΟΥΛΙΟΣ

4

Εξετάσεις DAN

 
 

Θεσσαλονίκη

5

Εξετάσεις DAN

 
 

Αθήνα

ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

1

2

Βαλκανικό Πρωτάθλημα

Εφήβων-Νέων

ΤΟΠΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

Λάρισα

ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ

26

Πρωτάθλημα Β` Ελλάδας

Παίδων-Κορασίδων Β`

ΕΟΤ

 

27

Πρωτάθλημα Ν. Ελλάδας

Παίδων-Κορασίδων Β`

ΕΟΤ

 

ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ

3

4

Διεθνές Τουρνουά

Νέων-Νεανίδων Α`

ΑΣ «Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ»

Νέα

Μουδανιά

5

8

Καμπ προετοιμασίας

 

ΑΣ «Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ»

Νέα

Μουδανιά

ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ

7

«ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ»

Νέων-Νεανίδων Α` & U23

ΤΟΠΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ-ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Θεσσαλονίκη

14

15

Πρόκριση Πανελλήνιου Πρωταθλήματος (Α` φάση)

Ανδρών-Γυναικών

ΤΟΠΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ/ΕΟΤ

 

28

29

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

Παίδων-Κορασίδων Α`

ΕΟΤ

 

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ

5

 

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα (Β` Φάση)

Ανδρών-Γυναικών

ΕΟΤ

Πάτρα

19

Διεθνές Τουρνουά

Νεοσσών, παίδων-κορασίδων Α` & Β`, εφήβων-νεανίδων Β`

ΑΣ «Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ»

Αμύνταιο

 

 

 

X
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux