Τουρνουά Πετρούπολης 2010: Φύλλα αγώνα

Οι νικητές, οι νικήτριες καθώς και τα φύλλα αγώνα (.pdf) του τουρνουά που διοργάνωσε η ΑΕ Πετρούπολης στο κλειστό γυμναστήριο «Νίκος Παξιμαδάς»…

 

Εφηβοι -55kg (5) 1 ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

2 ΚΕΛΙΣΙΑΝ ΡΟΥΣΛΑΝ ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ Α.Σ. Αχαρνές

3 ΜΟΣΧΟΒΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

Εφηβοι -60kg (5) 1 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

2 ΚΑΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

3 ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ Α.Σ. Αχαρνές

Εφηβοι -66kg (4) 1 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ Θεσσαλονίκη

2 ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

3 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

Εφηβοι -73kg (5) 1 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤ Πειραιάς

2 ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΙΓΚΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΥΚΑΣΟΥ Ζωγράφου

3 ΤΣΙΤΙΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ Α.Σ. Αχαρνές

Εφηβοι -81kg (4) 1 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚ ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Θεσσαλονίκη

2 ΤΖΑΝΕΛΙΤΖΕ ΖΟΥΡΑΜΠ ΑΕΤΟΣ ΚΑΥΚΑΣΟΥ Ζωγράφου

3 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

Εφηβοι -90kg (2) 1 ΠΥΡΟΒΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π. Πετρούπολη

2 ΚΕΛΙΣΙΑΝ ΤΖΙΒΑΝ ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ Α.Σ. Αχαρνές

 

Κορασιδες Α -44kg (2) 1 ΠΛΟΥΜΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ Ο.Τ.Ν.Φ Νεα Φιλαδέλφ

2 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Α.Σ. Αχαρνές

Κορασιδες Α -57kg (3) 1 ΤΣΟΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ Ίλιον

2 ΚΑΤΣΙΑΜΠΑ ΜΑΡΙΑ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

3 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΟΜΙΛΟΣ ΤΖΟYΝΤΟ ΠΕΡΙΣΤ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

Κορασιδες Α -63kg (3) 1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

2 ΣΕΡΕΤΗ ΧΡΥΣΑ Α.Σ. ΤΖΟΥΝΤΟ ΠΑΥΛΟ ΒΟΙ Παύλο Βοιωτία

3 ΜΟΥΡΛΑ ΗΛΙΑΝΑ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

Κορασιδες Α +69kg (2) 1 ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π. Πετρούπολη

2 ΚΟΤΣΙΚΩΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α.Σ. ΤΖΟΥΝΤΟ ΠΑΥΛΟ ΒΟΙ Παύλο Βοιωτία

 

Κορασιδες Β -30kg (2) 1 ΖΑΡΙΩΠΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤ Πειραιάς

2 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α.Σ. ΤΖΟΥΝΤΟ ΠΑΥΛΟ ΒΟΙ Παύλο Βοιωτία

Κορασιδες Β -33kg (2) 1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΑΤΤΙΚΟΣ Α.Ο. Αθήνα

Κορασιδες Β -36kg (4) 1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

2 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

3 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟ ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π. Πετρούπολη

Κορασιδες Β -39kg (3) 1 ΣΠΕΝΤΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

2 ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Α.Σ. ΤΖΟΥΝΤΟ ΠΑΥΛΟ ΒΟΙ Παύλο Βοιωτία

3 ΚΟΥΤΣΙΔΗ ΝΑΤΑΣΣΑ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

Κορασιδες Β -42kg (4) 1 ΞΥΓΓΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

2 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

3 ΚΟΝΤΟΥ ΑΝΝΑ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ Ίλιον

Κορασιδες Β -45kg (5) 1 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗ ΣΟΦΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Α.Σ. Αχαρνές

2 ΚΟΚΟΛΟΥΣ ΑΝΙΑ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

3 ΒΡΕΤΤΟΥ ΟΛΥΒΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

Κορασιδες Β -48kg (5) 1 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΚΑΡΙΝΑ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

2 ΦΩΝΑΖΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ Ίλιον

3 ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π. Πετρούπολη

Κορασιδες Β +57kg (2) 1 ΣΠΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Α.Σ. ΤΖΟΥΝΤΟ ΠΑΥΛΟ ΒΟΙ Παύλο Βοιωτία

2 ΠΑΛΑΜΟΥΤΗ ΕΙΡΗΝΗ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

 

Νεανιδες -52kg (5) 1 ΡΙΖΟΥ ΗΛΙΑΝΑ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ Ίλιον

2 ΡΑΓΚΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

3 ΤΖΙΝΙΟΛΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π. Πετρούπολη

Νεανιδες -63kg (2) 1 ΤΕΛΤΣΙΔOY ΕΛΙΣΑΒΕΤ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

 

Παιδες Α -34kg (2) 1 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Α.Σ. Αχαρνές

2 ΠΛΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

Παιδες Α -42kg (4) 1 ΙΒΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

2 ΠΟΛΤΑΝΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

3 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π. Πετρούπολη

Παιδες Α -46kg (6) 1 ΤΣΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π. Πετρούπολη

2 ΣΑΡΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

3 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

ΠΟΠΟΒ ΡΟΜΑΝ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

Παιδες Α -50kg (8) 1 ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ Α.Γ.Σ. Βύρωνας

2 ΠΛΟΥΜΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ο.Τ.Ν.Φ Νεα Φιλαδέλφ

3 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ Ίλιον

Παιδες Α -55kg (5) 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

2 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Α.Σ. Αχαρνές

Παιδες Α -60kg (5) 1 ΛΙΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

2 ΚΙΟΥΧΑΝΙΤΖΕ ΛΕΒΑΝΙ ΑΕΤΟΣ ΚΑΥΚΑΣΟΥ Ζωγράφου

3 ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

Παιδες Α -66kg (3) 1 ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ Ίλιον

2 ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

3 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

Παιδες Α -73kg (2) 1 ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

2 ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ Α.Σ. Αθήνα

Παιδες Α +73kg (6) 1 ΜΠΟΥΡΤΣΟΥΛΑΤΖ ΜΙΧΑΗΛ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Ηράκλειο Αττικ

2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο.Τ.Ν.Φ Νεα Φιλαδέλφ

3 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ Α.Γ.Σ. Βύρωνας

ΑΦΕΝΔΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο.Τ.Ν.Φ Νεα Φιλαδέλφ

Παιδες Β -30kg (6) 1 ΕΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

2 ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΤΤΙΚΟΣ Α.Ο. Αθήνα

3 ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

ΠΑΡΑΓΥΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

Παιδες Β -33kg (5) 1 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

2 ΑΒΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

3 ΚΑΛΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΣ Ο.Τ.Ν.Φ Νεα Φιλαδέλφ

Παιδες Β -36kg (9) 1 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Α.Σ. Αχαρνές

2 ΤΣΑΜΑΡΔΙΑΝ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤ Πειραιάς

3 ΜΟΣΧΟΒΗΣ ΦΩΤΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

ΣΤΡΑΤΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

Παιδες Β -39kg (9) 1 ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤ Πειραιάς

2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

3 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

Παιδες Β -42kg (5) 1 ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

2 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ Ίλιον

3 ΓΚΛΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. Ν. Σμύρνη

Παιδες Β -45kg (6) 1 ΤΑΜΒΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΤΙΚΟΣ Α.Ο. Αθήνα

2 ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π. Πετρούπολη

3 ΑΡΚΑΔΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ Ίλιον

Παιδες Β -48kg (9) 1 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟ Νικόλαος Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

2 ΡΟΥΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ Ίλιον

3 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Α.Σ. Αχαρνές

ΠΑΤΙΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

Παιδες Β -51kg (5) 1 ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

2 ΓΚΟΡΑΪΚΟ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΥΚΑΣΟΥ Ζωγράφου

3 ΚΟΥΤΣΕΡΙΑΒΙ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

Παιδες Β -55kg (5) 1 ΤΣΟΥΦΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

2 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ Α.Σ. Αθήνα

3 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Α.Σ. Αχαρνές

Παιδες Β -60kg (6) 1 ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

2 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟ ΜΑΝΩΛΗΣ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

3 ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Ηράκλειο Αττικ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Α.Σ. Αχαρνές

Παιδες Β +60 (2) 1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π. Πετρούπολη

 

Juniors A Κορασιδ -27kg (5) 1 ΓΚΟΓΚΟΥΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

2 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

3 ΜΕΙΔΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ -Ζ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

Juniors A Κορασιδ -30kg (4) 1 ΘΕΟΥ ΣΟΦΙΑ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

2 ΚΑΛΟΥΤΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

3 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

Juniors A Κορασιδ -33kg (3) 1 ΛΕΝΤΟΥΔΗ ΑΝΝΑ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

2 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

3 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. Ν. Σμύρνη

Juniors A Κορασιδ -36kg (3) 1 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

2 ΚΟΝΥΔΑΡΗ ΧΡΥΣΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. Ν. Σμύρνη

3 ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

Juniors A Κορασιδ -39kg (2) 1 ΡΕΝΕΣΗ ΖΩΗ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

2 ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΥ ΕΥΑ ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π. Πετρούπολη

Juniors A Κορασιδ -42kg (2) 1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

2 ΑΛΑΤΖΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΙΩ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. Ν. Σμύρνη

 

Juniors A Παιδες -21kg (2) 1 ΝΤΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ Α.Γ.Σ. Βύρωνας

2 ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΜΑΝΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. Ν. Σμύρνη

Juniors A Παιδες -24kg (6) 1 ΓΚΟΓΚΟΥΑ ΘΟΔΩΡΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

2 ΝΟΜΙΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

3 ΚΑΚΑΛΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ Α.Γ.Σ. Βύρωνας

ΚΟΝΤΟΜΙΧΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

Juniors A Παιδες -27kg (14) 1 ΝΤΖΙΑΡΝΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

2 ΝΤΖΙΑΡΝΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

3 ΜΕΛΙΚΟΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

ΝΤΟΝΙΚΙΑΝ Νικόλαος Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

Juniors A Παιδες -30kg (13) 1 ΓΡΕΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤ Πειραιάς

2 ΛΕΒΕΝΤΙΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

3 ΤΑΞΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΣΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤ Πειραιάς

Juniors A Παιδες -33kg (11) 1 ΚΙΟΒΡΕΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

2 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

3 ΠΟΠΟΒ ΑΝΤΩΝΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

ΣΑΡΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

Juniors A Παιδες -36kg (6) 1 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

2 ΤΣΕΒΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

3 ΚΑΛΟΥΤΣΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

ΦΑΛΤΣΕΤΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

Juniors A Παιδες -39kg (8) 1 ΜΑΤΟΥΣΙΑΚ ΜΙΧΑΗΛ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

2 ΓΚΑΤΣΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

3 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤ Πειραιάς

ΤΣΑΜΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π. Πετρούπολη

Juniors A Παιδες -42kg (4) 1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Νικόλαος Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

2 ΜΕΓΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

3 ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

Juniors A Παιδες -48kg (4) 1 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

2 ΜΑΝΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π. Πετρούπολη

3 ΜΑΝΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π. Πετρούπολη

Juniors A Παιδες -51kg (3) 1 ΡΑΧΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

2 ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

3 ΤΣΟΠΟΥΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

 

Juniors B Κορασιδ -18kg (2) 1 ΓΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΥΑΘΛΟΣ Α.Σ. Αθήνα

2 ΚΟΝΤΟΜΙΧΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

Juniors B Κορασιδ -21kg (3) 1 ΒΕΛΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

2 ΛΑΡΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝ ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π. Πετρούπολη

3 ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΒΑΛΙΑ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

Juniors B Κορασιδ -24kg (3) 1 ΧΡΗΣΤΟΥ ΖΩΗ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

3 ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

Juniors B Κορασιδ -27kg (2) 1 ΖΕΡΒΑ ΕΛΕΝΗ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

2 ΑΝΤΙΑΡΗ ΜΑΝΤΩ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

Juniors B Κορασιδ -33kg (2) 1 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΠΟΠΗ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

2 ΤΣΑΜΟΥΡΑ ΣΑΠΦΩ ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π. Πετρούπολη

 

Juniors B Παιδες -18kg (5) 1 ΝΤΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ Α.Γ.Σ. Βύρωνας

2 ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟ ΒΑΣΙΛΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

3 ΑΡΑΠΚΙΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΤΖΟΥΝΤΟ ΧΟΛΑΡΓ Χολαργός

Juniors B Παιδες -21kg (10) 1 ΚΑΛΟΥΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

2 ΠΑΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

3 ΓΚΛΑΪΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

ΜΠΛΙΘΙΚΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

Juniors B Παιδες -24kg (10) 1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΥΛΟΣ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

2 ΠΕΠΟΝΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αθήνα

3 ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. Ν. Σμύρνη

ΜΑΝΤΖΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ Α.Ο.Π. Πετρούπολη

Juniors B Παιδες -27kg (4) 1 ΚΑΤΣΙΚΕΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

2 ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

3 ΚΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

Juniors B Παιδες -45kg (2) 1 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα

2 ΧΡΟΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ Α.Γ.Σ . Βύρωνας

 

 

ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΤΗΣ ΕΟΤ

X
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux