Σεμινάριο για 1ο – 2ο-3ο -4ο DAN στην ΑΘΗΝΑ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΤΖΟΥΝΤΟ

Υπεύθυνος Σεμιναρίων
Ο πρόεδρος της Επιτροπής
Μαρτάκης Δημήτριος

Ανακοίνωση από  Επιτροπής Ιεραρχίας Νταν και επιμόρφωσης

Σεμινάριο για 1ο  – 2ο-3ο -4ο   DAN στην ΑΘΗΝΑ

Το σεμινάριο θα διεξαχθεί στη Αθήνα το Σαββάτο και την Κυριακή 4-5 Mαίου 2014 με ώρα έναρξης 9:00 π.μ. στην αίθουσα τζούντο του Αγίου Κοσμά, το οποίο βρίσκεται επί της Λεωφόρου Ποσειδώνος, απέναντι από το παλιό αεροδρόμιο.

Οι  αιτήσεις των  συμμετεχόντων μαζί με μια πρόσφατη φωτογραφία  θα πρέπει να αποσταλούν στους υπευθύνους επικοινωνίας των επίτροπων Ιεραρχίας και Νταν στην όποια ανήκει ο εξεταζόμενος (κα Αλεξία Κουρτελέση,email: al.kourtel@yahoo.gr καθώς και στο email της EOT,  director@hjf.gr )  μόνον μέσω του συλλόγου στον οποίο ανήκουν .

Προθεσμία υποβολής αιτήσεων μέχρι 15 Απριλίου 2014

Οι αιτήσεις είναι αναρτημένες στην Ιστοσελίδα της Ομοσπονδίας www.hjf.gr και στην ιστοσελίδα www.yawara.gr

1 .Οι συμμετέχοντες θα πρέπει να καταβάλλουν 100 ευρώ εφ άπαξ ,( 50 ευρώ   για τη συμμετοχή τους στο σεμινάριο και 50 ευρώ  για τη συμμετοχή τους στις εξετάσεις )στο λογαριασμό της Ελληνικής Ομοσπονδίας Τζούντο στην Εθνική Τράπεζα της Ελλάδος (080/480582-86). ΙΒΑΝ GR 16 0110 0800 0000 0804 8058 286

2. Κανείς δεν θα γίνει δεκτός στις εξετάσεις χωρίς την αντίστοιχη απόδειξη κατάθεσης. Επίσης δεν υπάρχει η δυνατότητα καταβολής των χρημάτων επί τόπου.

3. Οι εξεταζόμενοι θα πρέπει να φορούν αποκλειστικά άσπρο τζουντόκι και στο σεμινάριο και την ημέρα των εξετάσεων.

4. Θα ανακοινωθεί με τη λήξη της προθεσμίας των αιτήσεων ο τρόπος διεξαγωγής του σεμιναρίου.

Αίτηση εξεταζομένου (αρχείο doc)

ΕΧΟΥΝ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ (ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΜΑΤΑΙΩΣΗ ΤΟΥ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ) ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ
1ο DAN
1) Βανικιώτη Αλεξάνδρα (Π.Γ.Σ), μόνο για το σεμινάριο
2) Παλαιοπάνη Χριστίνα (Α.Σ.Ηλιούπολης)
3) Παξιμαδάκης Δημήτριος ( Φιλαθλητικός Σύλλογος Ηρακλείου)
4) Παππάς Θάνος( Αθλητικός Όμιλος Αθηνών)
5) Ροκαδάκης Μιχαήλ (Φιλαθλητικός Σύλλογος Ηρακλείου)
6) Σκορδάς Χρήστος (Α.Σ.Ηλιούπολης)
7) Χαραλαμπόπουλος Ηλίας (ΑΟΝΑ)

2ο DAN
1) Δημητρόπουλος Χρήστος(ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΟ)
2) Λάμπρου Αριστείδης (ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΟ)
3) Χρονοπούλου Καλλιρόη

3ο DAN
1) Kαψάλης Κωνσταντίνος (ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ)
2) Παπαχρηστίδης Ιωάννης (ΟΤΝΦ)
3) Παυλής Ηλίας (ΟΤΝΦ)
4) Χαζηαναγνώστου Νικόλαος (ΟΤΝΦ)

4ο DAN
1) 1) Βάραγκας Αναστάσιος (ΜΥΤΙΚΑΣ) Βανικιώτη Αλεξάνδρα (Π.Γ.Σ)

X
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux