Προπονήσεις προετοιμασίας εθνικών ομάδων εφήβων & νεανίδων

Η Ελληνική Ομοσπονδία τζούντο, καλεί τους παρακάτω αθλητές και αθλήτριες να συμμετάσχουν σε προπονήσεις προετοιμασίας, οι οποίες θα πραγματοποιούνται καθημερινά (από τις 4-20/6/2012) στο προπονητήριο του ΣΕΦ και από ώρα 16:00-18:00. Το πρόγραμμα προπονήσεων θα αφορά στην προετοιμασία της Εθνικής ομάδας των Εφήβων και Νεανίδων, ενόψει του Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος.

 

1. ΣΑΡΑΧΟΣ Θεόδωρος – Α.Ο.Ν.Α

2. ΙΒΑΝΙΔΗΣ Νίκος – Ε.Ο.Σ. Αχαρνών

3. ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ Γιάννης – Μαχητής Βύρωνα

4. ΠΛΟΥΜΠΗΣ Χρήστος – Ο.Τ.Ν. Φιλαδέλφειας

5. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Νίκος – Α.Ο.Ν.Α

6. ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ Μιχάλης- Μαχητής Βύρωνα

7. ΜΑΥΡΑΚΗΣ Ιωάννης- Αστραπή

8. ΞΑΝΘΑΚΗΣ Δημήτριος – Α.Ο. Ιλίου

9. ΓΑΛΑΝΗΣ Σπύρος – Α.Ο.Ν.Α

10. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Μάρκος –Σπύρος Λούης

11. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης – Ο.Τ.Ν. Φιλαδέλφειας

12. ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ Αικατερίνη – Ε.Ο.Σ. Αχαρνών

13. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ Άλκηστις – Ο.Τ.Ν. Φιλαδέλφειας

14. ΡΙΖΟΥ Ηλιάνα – Α.Ο. Ιλίου

15. ΚΑΤΣΙΑΜΠΑ Μαρία – Αετός Καυκάσου

16. ΜΟΥΡΛΑ Ηλιάνα – Ε.Ο.Σ. Αχαρνών

17. ΤΣΟΛΑΝΗ Μαρία – Α.Ο. Ιλίου

18. ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Μαρίνα- Αστραπή

19. ΠΛΟΥΜΠΗ Κωνσταντίνα – Ο.Τ.Ν. Φιλαδέλφειας

20. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Σταματία – Α.Ο.Ν.Α

21. ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗ Ελένη – Μαχητής Βύρωνα

22. ΒΥΖΑΝΙΑΡΗ Χριστίνα – Α.Ο. Ιλίου

23. ΤΕΛΤΣΙΔΟΥ Ελισάβετ – Ε.Ο.Σ. Αχαρνών

24. ΣΟΦΡΩΝΗ Ειρήνη – Καλύβια

25. ΓΕΩΡΓΟΜΗΤΡΟΥ Αικατερίνη – Ο.Τ.Ν. Φιλαδέλφειας

26. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης – Μιθριδάτης

27. ΠΑΡΘΕΝΗΣ Πέτρος – Α.Ε. Πετρούπολης

28. ΚΕΛΙΣΙΑΝ Τζιβάν – Μιθριδάτης

29. ΠΑΥΛΗΣ Ηλίας – Ο.Τ.Ν. Φιλαδέλφειας

30. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης – Ο.Τ.Ν. Φιλαδέλφειας

 

Το κλιμάκιο της Βορείου Ελλάδος θα παρακολουθήσει παρόμοιο προπονητικό πρόγραμμα στην Θεσσαλονίκη, τις ίδιες ημερομηνίες και από ώρα 19:30 έως 21:00 , στο προπονητήριο του Άρη Θεσσαλονίκης, με τους κάτωθι αθλητές :

 

1. ΕΜΙΝΙΔΗΣ Σέργιος – Άρης

2. ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Γιάννης – Σ.Α.Π.Κ.Νεάπολη

3. ΗΛΙΑΔΗΣ Μιρμάν – Φίλιππος Αμυνταίου

4. ΣΑΒΒΙΔΗΣ Αναστάσιος – Βικτώρια

5. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Ιάκωβος – Βικτώρια

6. ΜΠΟΥΡΝΤΟΥΛΗ Αβραάμ – Πόντος Αμπελοκήπων

7. ΧΑΣΙΡΙΔΗΣ Βλαδίμηρος – Βικτώρια

8. ΒΑΜΜΕΝΟΥ Φωτεινή – Νεάπολη

9. ΚΑΔΙΚΑ Μενεξένια – Νεάπολη

10. ΓΙΩΤΣΗ Σοφία – Νεάπολη

11. ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Νικόλαος – Βικτώρια

12. ΜΑΡΑΤΟΣ Γεράσιμος – Χ.Α.Ν.Θ

13. ΣΑΡΙΔΗΣ Κωνσταντίνος – Βικτώρια

14. ΠΕΙΔΗΣ Οδυσσέας – Κλειτόμαχος

15. ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ Μίλτος – Χ.Α.Ν.Θ

X
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux