Περισσότερα από 260 παιδιά στο τουρνουά των Καλυβίων

Με τη συμμετοχή 260 αθλητών και αθλητριών, διεξήχθη στο κλειστό γυμναστήριο των Καλυβίων, το τουρνουά που διοργάνωσε ο τοπικός ΓΑΣ. Οι τρεις πρώτοι ανά κατηγορία:

 

Έφηβοι

-55 κιλά

1. Αλέξης Ηλιάδης (ΕΟΣ Αχαρνών)

2. Ιωάννης Παπαδόπουλος (Μυθριδάτης)

-60 κιλά

1. Πέτρος Κώτσος (ΑΟ Ιλίου)

2. Γιώργος Παπαδόπουλος (Ηρακλής Αχαρνών)

3. Παναγιώτης Μαστοράκης (ΑΟ Ιλίου)

-66 κιλά

1. Κωνσταντίνος Ατματσίδης (ΕΟΣ Αχρνών)

2. Νικόλαος Φανάρης (Σπύρος Λούης)

3. Κωνσταντίνος Εγγλεζόπουλος (ΟΤΝ Φιλαδελφείας)

-73 κιλά

1. Νικόλαος Λαθουράκης (ΑΟ Ιλίου)

-81 κιλά

1. Ευάγγελος Κονιδάρης (Αστραπή ΑΟΠ)

-90 κιλά

1. Ιγκόρ Ποπιβτσάκ (Ολυμπιονίκης Αγ. Ι. Ρέντη)

2. Δημήτρης Τελίδης (Ολυμπιονίκης Αγ. Ι. Ρέντη)

3. Ιωάννης Μπρουντζής (ΟΤΝ Φιλαδελφείας)

 

Νεάνιδες

-57 κιλά

1. Σοφία Τσολάνη (ΑΟ Ιλίου)

 

Παίδες Α`

-38 κιλά

1. Πέτρος Παρθένης (ΑΕ Πετρούπολης)

2. Γιώργος Κοκκώνης (Ήφαιστος Τρίπολης ΑΟ)

-42 κιλά

1. Σάββας Καλαϊτζής (Μυθριδάτης)

2. Γιώργος Δουμπιώτης (ΑΟ Ιλίου)

-46 κιλά

1. Κωνσταντίνος Ζώτος (Πανελλήνιος ΓΣ)

-50 κιλά

1. Γιώργος Παπαδόπουλος (Ηρακλής Αχαρνών)

2. Κωνσταντίνος Λυμπερόπουλος (ΓΑΣ Καλυβίων)

3. Βίκτωρας Ατματσίδης (ΕΟΣ Αχαρνών)

3. Τάσος Τόγιας (Ναυτικός Όμιλος Καρύστου)

-55 κιλά

1. Γεώργιος Μητρές (Μαχητής Βύρωνα)

2. Δημήτρης Πετσαγγουράκης (ΓΑΣ Καλυβίων)

3. Κυριάκος Τσιτιρίδης (Μυθριδάτης)

-60 κιλά

1. Λεωνίδας Μεταλλίδης (Ηρακλής Αχαρνών)

-73 κιλά

1. Αριστόδημος Κάνιαρης (ΓΑΣ Καλυβίων)

 

Παίδες Β`

-30 κιλά

1. Νίκος Ιβανίδης (ΕΟΣ Αχαρνών)

2. Νικήτας Δεμερτσινίδης (Ολυμπιονίκης Αγ. Ι. Ρέντη)

3. Βαλεντίνος Σερίφης (Κόροιβος Τρίπολης)

3. Γιώργος Τσάμπς (Αστραπή)

-33 κιλά

1. Γιώργος Ευκαρπίδης (Μυθριδάτης)

2. Ευστάθιος Γαβούρας (Αστραπή ΑΟΠ)

3. Ιωάννης Καρτσωνάκης (Μαχητής Βύρωνα)

3. Νίκος Διακάκης (Αστραπή)

-36 κιλά

1. Ιωάννης Μοσχοβής (ΕΟΣ Αχαρνών)

2. Γεώργιος Δασκαλάκης (Ολύμπιος)

3. Γρηγόρης Σύρακας (Ναυτικός Όμιλος Καρύστου)

3. Νικόλαος Παπαϊωάννου (Κόροιβος Τρίπολης)

-39 κιλά

1. Θανάσης Πετσαγγουράκης (ΓΑΣ Καλυβίων)

-42 κιλά

1. Κωνσταντίος Πολίτης-Πουλημένος (Αστραπή ΑΟΠ)

2. Εμμανουήλ Παπαδάκης (ΑΕ Πετρούπολης)

3. Ευγένιος Μαξιμόβσκι (Μαχητής Βύρωνα)

-45 κιλά

1. Αναστάσης Πασχάλης (Ολυμπιονίκης Αγ. Ι. Ρέντη)

2. Αλέξανδρος Σκουφιάς (Αστραπή ΑΟΠ)

3. Γιώργος Χουχούλης (Ναυτικός Όμιλος Καρύστου)

-51 κιλά

1. Χρήστος Ρήγας (Ναυτικός Όμιλος Καρύστου)

2. Ηλίας Τζανετόπουλος (Κόροιβος Τρίπολης ΑΟ)

-55 κιλά

1. Νίκος Ταχτσίδης (Μυθριδάτης)

2. Κωνσταντίνος Μαρίνης (ΓΑΣ Καλυβίων)

+60 κιλά

1. Ανδρέας Φλάκας (Πανελλήνιος ΓΣ)

2. Νικόλαος Δήμος (Ολύμπιος ΓΣ)

 

Κορασίδες Α`

-40 κιλά

1. Γενοβέφα Χατζημενοίκου (Πανελλήνιος ΓΣ)

2. Αθηνά Κολονιάρη (Ήφαιστος Τρίπολης)

-52 κιλά

1. Ελένη Ρίζου (ΑΟ Ιλίου)

2. Ελένη Ραγκούση (ΑΕ Πετρούπολης)

-57 κιλά

1. Παρασκευή Ρίζου (ΑΟ Ιλίου)

2. Ειρήνη Σωφρόνη (Αστραπή ΑΟΠ)

3. Βασιλική Τσολάνη (ΑΟ Ιλίου)

-69 κιλά

1. Χριστίνα Βυζανιάρη (ΑΟ Ιλίου)

2. Μυρσίνη Μέγα (Εύαθλος ΑΣ)

 

Κορασίδες Β`

-33 κιλά

1. Ιωάννα Μαστοράκη (ΑΟ Ιλίου)

2. Κατερίνα Σπυριδοπούλου (ΕΟΣ Αχαρνών)

-36 κιλά

1. Γαλήνη Καλανίδη (ΕΟΣ Αχαρνών)

2. Κωνσταντίνα Θεοδώρου (Ολύμπιος)

3. Κατερίνα Χαλβαντζή (Παύλο Βοιωτίας)

-39 κιλά

1. Ηλιάνα Ρίζου (ΑΟ Ιλίου)

2. Μαρινέλα Αλικάι (Μαχητής Βύρωνα ΑΓΣ)

-42 κιλά

1. Τσολάνη Μαρία (ΑΟ Ιλίου)

-48 κιλά

1. Ξένια Ζώτου (Πανελλήνιος ΓΣ)

2. Ευφροσύνη Αναγνωστοπούλου (Εύαθλος ΑΣ)

+57 κιλά

1. Ελισάβετ Τελσίδου (ΕΟΣ Αχαρνών)

2. Παρασκευή Κοτσικώνα (Παύλο Βοιωτίας)

X
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux