Οι Τοπικές Ενώσεις θα βραβεύσουν περισσότερους από 150 τζουντόκα

Περισσότεροι από 150 τζουντόκα, προερχόμενοι από την περιφέρεια, οι οποίοι διακρίθηκαν σε διεθνή τουρνουά μέσα στο 2008, θα τιμηθούν από την ΕΟΤ, στις εκδηλώσεις των κατά τόπους Τοπικών Επιτροπών (Κεντρικής Ελλάδας, Θεσσαλονίκης κλπ), οι οποίες θα πραγματοποιηθούν τις επόμενες εβδομάδες.

 

Οι αθλητές και οι αθλήτριες των 23 συλλόγων της περιφέρειας, είναι οι εξής:

 

ΤΖΟΥΝΤΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ: Ζωή Τάταρη (3η, -39κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Ελευθερία Κατσαντώνη (1η, Διεθνές Τουρνουά Νις), Μάρτιν Μουστακαλής (3ος, Διεθνές Τουρνουά Νις), Ιάσονας Φιλιππίδης (3ος, Διεθνές Τουρνουά Νις).

 

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Χρήστος Μαυρίδης (1ος, -50κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Κονσταντίν Ατανάσοφ (3ος, -66κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Ιωάννης Βαμμένος (2ος, -90κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Φωτεινή Βαμμένου (1η, -63κ., Olympus Cup Λιτόχωρο)

 

ΣΒΑ ΛΑΡΙΣΑΣ: Νικολέτα Μελιγκάκη (2η, -44κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Ελένη Καρανίκα (1η, -48κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Παρασκευή Μπεκιάρη (2η, -40κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Ευαγγελία Πούλιου (3η, -44κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Ευαγγελία Σλίκα (3η, -44κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Όλγα Νίγκζα (1η, -48κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Χριστίνα Παπαργύρη (1η, -52κ., Olympus Cup Λιτόχωρο)

 

BUDO CLUB: Ξένια Τηγάνη (3η, -39κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Ερμιόνη Στάρακα (2η, -52κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Γιώργος Γρηγοριάδης (3ος, -36κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Απόστολος Βουίτσης (3ος, -45κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Ορέστης Νεράντζης (2ος, -39κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα)

 

ΣΟΤΟΚΑΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: Θεοδώρα Τερζούδη (2η, -48κ., Olympus Cup Λιτόχωρο)

 

ΤΖΟΥΝΤΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ: Σαρδόνης Φιλιππίδης (2ος, -50κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Χρήστος Παπαντόπουλος (2ος, -42κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Δημήτρης Ζιντιρίδης (2ος, +60κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Αλέξανδρος Φιλιππίδης (1ος, -60κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Δημήτρης Φαχιρίδης (3ος, -73κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Ηλίας Παπανίδης (3ος, -46κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα)

 

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ: Αλέξανδρος Μπάρμπας (3ος, -50κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Σταυρούλα Αρλέτου (2η, -52κ., Olympus Cup Λιτόχωρο)

 

ΠΑΤΡΙΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Ζαχαρίας Τζακίδης (3ος, -50κ., Olympus Cup Λιτόχωρο)

 

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: Νίκος Αρτζαβίδης (3ος, -55κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Φίλιππος Κιλινκαρίδης (3ος, -33κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Μιρμάν Ηλιάδης (2ος, -39κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Γιώργος Ξενίδης (1ος, -42κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Λεωνίδας Κιλινκαρίδης (2ος, -34κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Βλαδίμηρος Κοτανίδης (1ος, -55κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Γιώργος Καίσεφ (1ος, -38κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Ιωάννης Γκομαρτέλι (2ος, -50κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Βλαδίμηρος Λαζαρίδης (3ος, -36κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Δημήτρης Πουταχίδης (1ος, -42κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Στέφανος Μίσιος (2ος, -60κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Δημήτρης Τσιουμήτας (3ος, +60κ. Τουρνουά Μαύρης Θάλασσας), Αλέξανδρος Γκατζόπουλος (2ος, -30κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Κωνσταντίνα Λαζαρίδου (2η, +44κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Γιώργος Λαζαρίδης (3ος, -21κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα)

 

ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: Ανέστης Πινέτας (2ος, -60κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Νίκος Παπαντωνίου (2ος, -73κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Αθανάσιος Κωνσταντινίδης (3ος, -73κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Παναγιώτης Ασλανίδης (2ος, -81κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Ευρυπίδης Παπάζογλου (2ος, +90κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Μενεξιά Κάδικα (2η, -36κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Στέλλα Δρομπουλιάνου (1η, -39κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Πανωραία Αυγερινάκη (1η, -52κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Γιάννης Μωϋσιάδης (1ος, -30κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Νίκος Περζικιανίδης (3ος, -36κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Νίκος Πυρίδης (3ος, -39κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Ζβερ Ταφτιάν (3ος, -42κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Γιώργος Αναγνωστόπουλος (3ος, -51κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Ανδρέας Ανδρώνης (2ος, -55κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Σοφία Γιώτση (ΣΑΠΚ Νεάπολης), Κατερίνα Δαλακούρα (2η, -57κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Εμανουήλ Λεγκεγάι (3ος, -50κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Μιχάλης Μυρωνίδης (3ος, -55κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Αθανάσιος Κάδικας (2ος, -60κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Μανώλης Δημητρακόπουλος (1ος, -30κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα).

 

SAKURA ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: Ανέστης Λαζαρίδης (3ος, -33κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Χάρης Χαλκίδης (2ος, -51κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Ηλίας Παπαδόπουλος (3ος, -42κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Γεννάδιος Κάραης (1ος, -66κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Κωνσταντίνος Χατζίδης (2ος, -45κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Κωνσταντίνος Γρηγοριάδης (3ος, -24κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Κωνσταντίνος Καρασαρίδης (3ος, -21κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Χρήστος Χατζηιωαννίδης (3ος, -33κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Κωνσταντίνος Εφραιμίδης (3ος, -36κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Θεόδωρος Καρασαρίδης (1ος, -45κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Κωνσταντίνος Χατζηιωαννίδης (2ος, -48κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα)

 

ΕΡΜΗΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ: Κωνσταντίνος Κομορτζής (3ος, -60κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Αλέξανδρος Τσαρούχας (2ος, -66κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Φίλιππος Τσαρούχας (3ς, -66κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Γιώργος Παπαδόπουλος (1ος, -60κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Αθανάσιος Βλέτσης (1ος, +73κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Δημήτρης Συρόπουλος (3ος, -36κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα)

 

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ: Γιάννης Αποστολίδης (2ος, -60κ., Olympus Cup Λιτόχωρο)

 

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ: Χρήστος Νάτσιος (1ος, -81κ., Olympus Cup Λιτόχωρο)

 

ΜΙΡΜΑΝΗΣ ΞΑΝΘΗΣ: Χαράλαμπος Γιανακόπουλος (3ος, -81κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Αλέξανδρος Καρακεζόφ (3ος, -90κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Σταύρος Γκαρντιάν (1ος, -33κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Δημήτρης Καρυπίδης (1ος, -39κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Χρήστος Τσαμουρλίδης (3ος, -42κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Κώστας Μωϋσιάδης (1ος, -45κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Παύλος Κουγιουμτζίδης (1ος, +60κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Παύλος Πελιβανίδης (1ος, -34κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Σασίκ Μπαρατιάν (2ος, -46κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Ιωάννης Παπαγιωτίδης (3ος, -50κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Χαράλαμπος Αλεξιάδης (2ος, -73κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Εδουάρδος Μιρζογιάν (3ος, +73κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Μάρκος Παπαδόπουλος (3ος, -51κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Ιχθύαντρος Κιουρτζίδης (2ος, -55κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Βλαδίμηρος Γεωργιάδης (1ος, -27κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Νικόλαος Τσουφλάς (2ος, -27κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Αλέξανδρος Καρυπίδης (3ος, -30κ., Μιρμάνης Ξάνθης), Βιτάλι Παπαδόπουλος (2ος, -21κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Γιώργος Ζαφειρίδης (3ος, -33κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Γρηγόρης Κορτσίδης (1ος, -36κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Γιώργος Μπουταχίδης (1ος, -42κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα)

 

ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ: Γιώργος Κουρδής (2ος, -30κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Κατερίνα Γκαϊτατζή (2η, -44κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Ιωάννης Δούλκας (3ος, -30κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Ιωάννης Κουτσιμάνης (2ος, -45κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Χρήστος Σδόγγος (3ος, -24κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Δημήτρης Κλιγκόπουλος (1ος, -21κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα)

 

ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: Θόδωρος Χοψενίδης (3ος, -30κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Γιώργος Νικηφορίδης (1ος, -51κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Γιώργος Μαμιάν (3ος, -60κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Γιώργος Αντόνοφ (2ος, -42κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Γιώργος Ζιντιρίδης (2ος, -50κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Θέμης Αγγελίδης (1ος, -73κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Μπέκα Αντόνοφ (2ος, -34κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Ηλίας Ποζίδης (3ος, -38κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Ταμάζ Μπερίτζε (3ος, -55κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Παύλος Κωνσταντινίδης (3ος, -60κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Νικόλαος Γαμρεκελασβίλι (3ος, -45κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Δημήτρης Μιμίκος (3ος, -55κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Χρήστος Μουρατίδης (3ος, -27κ. Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Βίκτωρας Γαρακλίδης (3ος, -27κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Αθανάσιος Φουλίδης (3ος, -30κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Βασίλης Φιλιππίδης (1ος, -33κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Κωνσταντίνος Αγγελίδης (2ος, -33κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Ηλίας Αζωίδης (2ος, -36κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα)

 

ΑΤΛΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ: Χρήστος Χρυσανθόπουλος (3ος, -30κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Βλαδίμηρος Λαζαρίδης (1ος, -36κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Όλγα Κοσμίδου (2η, -57κ., Olympus Cup Λιτόχωρο)

 

ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ: Παναγιώτης Τσελίδης (2ος, -33κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Γιώργος Σπυριδωνίδης (2ος, -55κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Χαρίλαος Καράμπελας (3ος, -66κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Βασίλης Ζιγκιρίδης (2ος, +73κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Ιωάννης Τσομπάνης (3ος, +73κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Νίκος Σωτηρίου (2ος, -24κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσας), Ελευθερία Ναβροζίδου (1η, +44κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Νατάσα Αμαξοπούλου (1η, -33κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Βασιλική Βαρελοπούλου (3η, -30κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Μαρία Μινάσοβα (2η, -30κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Μαρία Ντομπρουγκίδη (2η, -24κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Μαρία Δουμά (1η, -24κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Αλέξανδρος Κοτανίδης (3ος, -27κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Σταύρος Δούμας (3ος, -24κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Δημήτρης Αμοιρίδης (1ος, -24κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Χρήστος Ντομπουργκίδης (2ος, -42κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Διονύσης Τσαμουρλίδης (1ος, -48κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα)

 

ΟΓΧΗΣΤΟΣ: Βασίλης Ξινόπουλος (2ος -36κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Δημήτρης Χατζηδάκης (3ος, +60κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Αικατερίνη Πιτσιάβα (2η, -63κ., Olympus Cup Λιτόχωρο)

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Πασχάλης Ρόζος (2ος, -66κ., Olympus Cup Λιτόχωρο), Ιάσονας Τζιρμάκης (3ος, -66κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Ευάγγελος Μιχαήλ (2ος, -45κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα)

 

ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΑΜΑΣ: Λευτέρης Ιορδανίδης (3ος, -34κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Ευστράτιος Αγαθαγγέλου (2ος, +60κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Γιώργος Τσερκεζίδης (1ος, -27κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Νίκος Τσιανάκης (2ος, -27κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα)

 

ΒΙΚΤΩΡΙΑ: Ηλίας Μπαλτσίδης (2ος, -38κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Κωνσταντίνος Σαρίδης (2ος, -66κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα), Αλέξανδρος Νιώτης (3ος, -42κ., Τουρνουά Μαύρη Θάλασσα)

X
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux