Οι νικητές των πανελληνίων πρωταθλημάτων ΝΑ/ΝΓ & Π/Κ Α`

Οι νικητές των πανελληνίων πρωταθλημάτων Νέων Ανδρών/Νέων Γυναικών & Παίδων/Κορασίδων Α` που διεξήχθησαν στο κλειστό γυμναστήριο της Ηλιούπολης…

ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Α -69kg
1. Αλατζά Μαρήλια  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
2. Παπαθανάση Αλίκη ΑΣ∆Α ΧΑΛΑΝ∆ΡΙΟΥ
3. Νίκα Έλλη ΑΟΝΑ

ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Α -63kg
1. Θεοδωρακοπούλου Κωνσταντίνα ΑΕ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
2. Γρηγοριάδου Ροδάνθη ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
3. ∆ήµου Αριστέα Ιωάν ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ
3. Μυρίλλα Μαρία ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Α -57kg
1. Πολντατσίδου Δέσποινα ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
2. Σοφικίτη Μυρτώ ΑΟ ΙΛΙΟΥ
3. Μανελίδου  Ελένη ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΟ
3. Τσιµπιδά Μαρία ΓΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Α -52kg
1. Σταμούλη Χριστίνα ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
2. Ράλλη Μαρία ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
3. Νόβα Σοφία ΝΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
3. Σαρσαρούδη Ελευθερία ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Α -48kg
1. Βαθιώτου Χριστίνα ΠΟΛΥ∆ΑΜΑΣ
2. Ζαχαριουδάκη Πηνελόπη ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΣ
3. Μουστακαλή Ιωάννα ΟΦΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
3. Παπαδοπούλου Χριστίνα ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΟ

ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Α -44kg
1. Κουτσιώρη Μαριάντα ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
2. Κιουρτζίδου Μαρία ΣΑΚΟΥΡΑ
3. Μούχα ∆ήµητρα ΟΓΧΗΣΤΟΣ
3. Σιµάκου Ευαγγελία ΑΣΤΡΑΠΗ

ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Α -40kg
1. Τζελάι Ανίτα ΦΛΟΓΑ ΡΟ∆ΟΥ

ΝΕΩΝ ΑΝ∆ΡΩΝ +100kg
1. Τσουμήτας Δημήτριος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2. Μυρίλλας Γεώργιος ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
3. Μπιζπιρούλας Απόλλων ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ

ΝΕΩΝ ΑΝ∆ΡΩΝ -100kg
1. Κουκάρας Νικόλαος ΑΟ ΝΟΤΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
2. Κιουρτζίδης Ιχθύανδρος2 ΜΙΡΜΑΝΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
3. Χασιρίδης Βλαδίµηρος3 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΟ

ΝΕΩΝ ΑΝ∆ΡΩΝ -90kg
1. Παναγιωτόπουλος Ιωάννης ΟΤΝΦ, BUDO
2. Μουστακαλής Μαρτίνος ΟΦΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
3. Μυρίλλας Γεράσιµος ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
3. Παπαδόπουλος Μάρκος ΜΙΡΜΑΝΗΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΝΕΩΝ ΑΝ∆ΡΩΝ -81kg
1. Μπαλαμπανασβίλι Βασίλης ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2. Παπαδηµητρίου Κων/νος ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
3. Καραγιάννης Αθανάσιος ΑΟ ΙΛΙΟΥ
3. Πατινιώτης Αλέξανδρος ΑΚΑ∆ΗΜΙΑ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕ

ΝΕΩΝ ΑΝ∆ΡΩΝ -73kg
1. Παπαδόπουλος Χρήστος ΤΖΟΥΝΤΟ ΧΑΛΚΙ∆ΙΚΗΣ
2. Μαρκαριάν Γεώργιος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
3. Θεοδωρόπουλος Νίκος ΑΕ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
3. Ρούγκας Γεώργιος ΑΟ ΙΛΙΟΥ

ΝΕΩΝ ΑΝ∆ΡΩΝ -66kg
1. Τσαρµαντίδης Αλέξιος  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2. Φουλίδης Χαράλαµπος ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3. Παναγιώτου Ελευθέριος Μ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3. Ντανατσίδης Γργηγόριος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

ΝΕΩΝ ΑΝ∆ΡΩΝ -60kg
1. Φουλίδης Αθανάσιος ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2. Πλουµπής Χρήστος ΟΤΝΦ, BUDO
3. Κοροτσίδης Γιώργος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
3. Βασιλειάδης Βλαδίµηρος ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΡΕΝΤΗ

ΝΕΩΝ ΑΝ∆ΡΩΝ -55kg
1. Ουµουντουµίδης Νικόλαος ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
2. Σαρίδης Μιχαήλ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
3. Παπουνίδης Νικόλαος ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ
3. ∆οµουχτσής Αθανάσιος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -78kg
1. Καλπακίδου Αικατερίνη ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
2. Ξυγγένη Μαρία ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΣ
3. Φαχιρίδου Ίγγα ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΡΕΝΤΗ

ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -70kg
1. Σαρβανίδου Νικολέτα ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
2. Τασάκου Άννα Χαρά ΑΟΝΑ
3. Αλειφέρη Αντιγόνη ΠΟΛΥ∆ΑΜΑΣ
3. Τσολάνη Μαρία ΑΟ ΙΛΙΟΥ

ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -57kg
1. Γαρυφαλλίδου Ελένη ΟΦΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
2. Γκόγκουα Βαλεντίνα ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
3. Γιαννάκου Ειρήνη ΟΦΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
3. Γκαρακλίδου Μαρία ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -52kg
1. Ζώτου Βαλεντινα ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
2. Κατσαντώνη Ελευθερία ΟΦΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
3. Θεοδώρου Εύα ΑΕ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
3. Τζιώτη ∆ιονυσία ΑΕ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -48kg
1. Εξηνταβελόνη Δανάη ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
2. Σχοινά Φωτούλα ΑΟΝΑ
3. Κοζανίτη Χρυσούλα ΟΦΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΠΑΙ∆ΩΝ Α +73kg
1. Κουκιώτης Αριστοτέλης ΣΑΚΟΥΡΑ
2. Σταµατάκης Χαράλαµπος ΑΟΝΑ
3. Λεωνίδης Αριστοτέλης ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΡΕΝΤΗ

ΠΑΙ∆ΩΝ Α -73kg
1. Μπαϊασβίλι Ιωσήφ ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2. Μαυροµάτης  Αβραάµ ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ
3. Φαχιρίδης Σάββας ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
3. Κιοβρέκης Παντελής ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΣ

ΠΑΙ∆ΩΝ Α -66kg
1. Καλογήρου Δημήτρης ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2. Στελλάκης Λουκής ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
3. Αρακελιάν Γιώργος ΜΑΚΕ∆ΟΝΟΜΑΧΟΣ ΓΙΑΝΝΙ
3. Γιαννούλας Βαγγέλης ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΠΑΙ∆ΩΝ Α -60kg
1.Καλογήρου Ευάγγελος  ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2. Νικολάεβ Ηλίας ΜΑΚΕ∆ΟΝΟΜΑΧΟΣ ΓΙΑΝΝΙ
3. Κοτανίδης Αλέξανδρος ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΕΙΑΣ
3. ∆ραγάτσης Βαγγέλης ΑΟΝΑ

ΠΑΙ∆ΩΝ Α -55kg
1. Μπαλαρτζισβίλι Γεώργιος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2. Καστρινέλης Παναγιώτης ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
3. ∆ούµας Σταύρος ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ
3. Μαµιάν Βίκτωρ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΠΑΙ∆ΩΝ Α -50kg
1. Τσουτλασβίλι Μιχαήλ ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2. Μπριόλας Βασίλειος ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
3. Χειµωνίδης Γεώργιος ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3. Γκουτνιασβίλι ∆αυίδ ΤΖΟΥΝΤΟ ΧΑΛΚΙ∆ΙΚΗΣ

ΠΑΙ∆ΩΝ Α -46kg
1. Ελευθεριάδης Σπύρος Σάββ ΣΑΚΟΥΡΑ
2. Τοντινίδης Μίκης ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
3. Πριονίδης Ηλίας ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΡΕΝΤΗ
3. Ποπουνίδης Χαράλαµπος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

ΠΑΙ∆ΩΝ Α -42kg
1. Καλανίδης Χάρης ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2. Σταυρίδης Λάζαρος DYNAMO
3. Σταµούλης Θεόδωρος ΟΤΝΦ, BUDO
3. Κοντοκώστας Νικηφόρος ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΠΑΙ∆ΩΝ Α -38kg
1. Γκόγκουα Θεόδωρος ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
2. Θεοδοσιόπουλος Τρύφωνας ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΣ
3. Κωνσταντινίδης Γεώργιος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
3. Καναβός Αλέξανδρος ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΣ

ΠΑΙ∆ΩΝ Α -34kg
1. Χέκουρι Γιώργος ΕΡΜΗΣ ΑΟ
2. Λαζίδης Νικόλαος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
3. Κυρόγλου Στέφανος ΑΕ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

X
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux