Οι νικητές των πανελληνίων πρωταθλημάτων Ε/Ν & Π/Κ Β`

Οι νικητές των πανελληνίων πρωταθλημάτων Εφήβων/Νεανίδων & Παίδων/Κορασίδων Β` που διεξήχθησαν σήμερα στο κλειστό γυμναστήριο της Ηλιούπολης…

ΕΦΗΒΩΝ +90kg
1. Τσουµήτας ∆ηµήτριος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2. Παναγιωτίδης Ιωάννης ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
3. Πασαλίδης Γεώργιος ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΕΦΗΒΩΝ -90kg
1. Γκαρακλίδης Αλέξιος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2. Γιαννακίδης Κων/νος ΣΑΚΟΥΡΑ
3. Μωυσίδης Ηρακλής ΜΑΚΕ∆ΟΝΟΜΑΧΟΣ ΓΙΑΝΝΙ
3. Παπαδόπουλος Κων/νος ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΕΦΗΒΩΝ -81kg
1. Πατινιώτης Αλέξανδρος ΑΚΑ∆ΗΜΙΑ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕ
2. Γεωργούλας Ρεϊτ Πέτρος ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
3. Ασλανίδης Γεώργιος ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3. Ζαφειρίδης Γεώργιος ΜΙΡΜΑΝΗΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΕΦΗΒΩΝ -73kg
1. Μαρκαριάν Γεώργιος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2. Σιανίδης Νικόλαος ΕΡΜΗΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
3. Φιλιππίδης Βασίλειος ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3. Ποπόβ Αντώνιος ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΕΦΗΒΩΝ -66kg
1. Αγγελίδης Κων/νος ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2. Ντανατσίδης Γργηγόριος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
3. Σαραντέλης Στυλιανός ΕΘΝΙΚΟΣ
3. Σιµόπουλος Νικόλαος ΟΤΝΦ, BUDO

ΕΦΗΒΩΝ -60kg
1. Φουλίδης Αθανάσιος ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2. Παρθένης ∆ηµήτριος ΑΟ ΙΛΙΟΥ
3. Μαρκόπουλος Γεώργιος ΣΑΚΟΥΡΑ
3. Μακαρίδης Ιωάννης ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ -55kg
1. Σοφιανίδης Γιώργος DYNAMO
2. Σαρίδης Μιχαήλ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
3. ∆οµουχτσής Αθανάσιος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
3. Ελευθεριάδης Αλέξανδρος ΣΑΚΟΥΡΑ

ΕΦΗΒΩΝ -50kg
1. Τσαρµαντίδης Ματθαίος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2. Μπουτσούκης Αθανάσιος ΟΦΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
3. Ντζιαρντζίδης Παναγιώτης ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
3. Γρηγοριάδης Κων/νος ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β +57kg
1. Μπαζάκα Παναγιώτα ΟΦΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
2. Καπερώνη Αλεξία2 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β -57kg
1. Παπαδοπούλου Άννα ΑΚΑ∆ΗΜΙΑ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕ
2. Μιχαηλίδου Ελένη ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3. Καρασαββίδη Κων/να ΤΖΟΥΝΤΟ ΦΥΛΗΣ
3. Μάντη Έλενα ΟΦΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β -52kg
1. Τσακνάκη Άννα ΣΑΚΟΥΡΑ
2. Ναγκούλια Ελένη ΑΣ ΝΕΩΝ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
3. Μπότση Άρτεµις ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
3. Σκιαδαρέση Ιωάννα ΤΖΟΥΝΤΟ ΦΥΛΗΣ

ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β -48kg
1. Βελλή Αλεξάνδρα ΑΟΝΑ
2. Μανελίδου Αλεξάνδρα ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΟ
3. Παπαγιαννάκη Αλεξάνδρα ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
3. Κριτσάκη Άλκιστη ΟΦΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β -45kg
1. Μιχαλοπούλου Κυριακή ΣΑΚΟΥΡΑ
2. Τσαπάρα Μαρίλια ΣΙΑΪ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β -42kg
1. Σωκράτους Βασιλική ΑΟΝΑ
2. Εφραιµίδου ∆έσποινα ΣΑΚΟΥΡΑ
3. Γαβαλά Ευαγγελία ΑΣ∆Α ΧΑΛΑΝ∆ΡΙΟΥ
3. Κακκάβα Αννέτα ATHENS DOJO

ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β -39kg
1. Αντωνίου Σπυριδούλα ΠΡΩΤΕΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ
2. Τασιοπούλου Σταυριανή ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
3. Μοσάλου Χριστίνα ΑΣΤΡΑΠΗ
3. Εφραιµίδου Ελένη ΣΑΚΟΥΡΑ

ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β -36kg
1. Αββακιάν Βασιλική ΣΑΚΟΥΡΑ
2. ∆αβιτίδου Βαλεντίνα ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3. Κακάλη Βάγια ΑΕ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
3. Ραφαηλίδη Ευανθία ΑΣΤΡΑΠΗ

ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β -33kg
1. Ρούντη Μαρίνα ΛΥΚΑΒΑΣ
2. Πατινιώτη Αναστασία ΑΚΑ∆ΗΜΙΑ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕ
3. Γκελερή Μαρίνα ΦΛΟΓΑ ΡΟ∆ΟΥ
3. Αλεξανδρή Κων/να ΑΟ ΙΛΙΟΥ

ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β -30kg
1. ∆ούνη Σήλια ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΝΕΑΝΙ∆ΩΝ +70kg
1. Αλειφέρη Αναστασία ΠΟΛΥ∆ΑΜΑΣ
2. Κουρή Ελένη ΑΟ ΙΛΙΟΥ
3. Ρέµπη Αναστασία3 ΑΟ ΙΛΙΟΥ
3. Καλογεροπούλου Φωτεινή ΠΟΛΥ∆ΑΜΑΣ

ΝΕΑΝΙ∆ΩΝ -70kg
1. Σαρβανίδου Νικολέτα ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
2. Τασάκου Άννα Χαρά ΑΟΝΑ
3. Κατσαούνη Ελπίδα ΕΥΑΘΛΟΣ
3. Θεοδώρου Ιωάννα ΑΕ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΝΕΑΝΙ∆ΩΝ -63kg
1. Ρίκεν Μίνα-Αγνέτα ΑΟΝΑ
2. Σπυροπούλου Ζωή ΑΟΝΑ
3. Σκορδά Μαριάνθη ΤΟΚΑΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
3. Κυριµλίδου Σηµέλα ΜΙΡΜΑΝΗΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΝΕΑΝΙ∆ΩΝ -57kg
1. Γαρυφαλλίδου Ελένη ΟΦΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
2. Κατσούλη Μυρτώ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
3. Γκόγκουα Βαλεντίνα ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
3. ∆ούµας Μαρία ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ

ΝΕΑΝΙ∆ΩΝ -52kg
1. Ζαριώπη Αθανασία ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΡΕΝΤΗ
2. Παπαδοπούλου Μαρία ΝΕΜΕΣΙΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
3. Ασκίδου Βαλέρια ΣΑΚΟΥΡΑ
3. Τζιώτη ∆ιονυσία ΑΕ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΝΕΑΝΙ∆ΩΝ -48kg
1. Θεοδωρακοπούλου Κατερίνα ΑΕ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
2. Καϊσοπούλου Παναγιώτα ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΡΜΙΟΝΙ∆ΑΣ
3. Κοζανίτη Χρυσούλα ΟΦΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
3. Χριστοπούλου Αθανασία ΠΟΛΥ∆ΑΜΑΣ

ΝΕΑΝΙ∆ΩΝ -44kg
1. Βόσιου Αλεξάνδρα ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΙ∆ΩΝ Β +60kg
1. Βαρδίκος Φώτιος ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΟ
2. Χότζα Άγγελος ΡΑΦΗΝΑ ΑΟ
3. Παρασκευόπουλος Κων/νος ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3. Χαλατσογιάννης Ευάγγελος ΕΡΜΗΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

ΠΑΙ∆ΩΝ Β -60kg (9)
1. Ζαγγελίδης Άγγελος ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΟ
2. Παπαδόπουλος Ευστάθιος ΕΘΝΙΚΟΣ
3. Σαββίδης Χαράλαµπος ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
3. ∆ενδρινός Κυριάκος ∆ΥΝΑΜΙΚΟΣ ΑΟ

ΠΑΙ∆ΩΝ Β -55kg
1. Αφεντουλίδης Βασίλης ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
2. Ζανετούλης Εµµανουλ ΦΛΟΓΑ ΡΟ∆ΟΥ
3. Βαµβακάς Κων/νος ΟΦΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
3. Κοσµίδης Κων/νος ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΠΑΙ∆ΩΝ Β -50kg
1. Καψούρος Μάριος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
2. Αββακιάν Πέτρος ∆ηµο ΣΑΚΟΥΡΑ
3. Ζαραφωνίτης Σπυρίδων ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΡΜΙΟΝΙ∆ΑΣ
3. Λαγός Βασίλειος ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

ΠΑΙ∆ΩΝ Β -46kg
1. Γιαννίτσιος Άγγελος ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2. Κατσούλης Αλέξανδρος ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
3. Κωστελίδης Στελιανός ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
3. Μπουκουβάλας Ιωάννης Παν ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ

ΠΑΙ∆ΩΝ Β -42kg
1. Γκουρτζίδης Σταύρος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2. Σιώπης Αλέξανδρος ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ
3. Κυβελίδης Παναγιώτης ΣΑΚΟΥΡΑ
3. Καµπουρνιώτης Θεόδωρος ΟΦΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΠΑΙ∆ΩΝ Β -38kg
1. ∆ηµητριάδης Χρήστος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2. Σταµατίου Πέτρος DANRO
3. Μητρόπιας Ορφέας ΑΕ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
3. Παπαγεωργίου Πέτρος ΣΑΚΟΥΡΑ

ΠΑΙ∆ΩΝ Β -35kg
1. Αρχοντόπουλος Βασίλειος1 DYNAMO
2. ∆ηµητράς Κων/νος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
3. Κιουρτζίδης Σάββας ΟΛΥΜΠΟΣ ΜΟΥ∆ΑΝΙΩΝ
3. Πρίφτης Ανδρέας ΣΑΚΟΥΡΑ

ΠΑΙ∆ΩΝ Β -32kg
1. Σειρανίδης Εµµανουήλ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2. Σολιδάκης Γρηγόρης ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΣ
3. Παπαγεωργίου Γεώργιος ΣΑΚΟΥΡΑ
3. Σταυρίδης Κων/νος DYNAMO

ΠΑΙ∆ΩΝ Β -29kg
1. Κοτανίδης Πέτρος ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
2. Πραγγίδης Χρήστος TIGER JUDO CLUB
3. Αρβανίτης Θανάσης ΑΟΝΑ
3. Παπαδόπουλος Ιωάννης ΣΑΚΟΥΡΑ

ΠΑΙ∆ΩΝ Β -26kg
1. Μαυρίδης Χρήστος ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
2. Ιωνάς Στυλιανός ΝΕΜΕΣΙΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

X
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux