Οι αθλητές που θα βραβευτούν στη γιορτή της ΕΟΤ

Ο «χρυσός» Ολυμπιονίκης της Αθήνας, Ηλίας Ηλιάδης, ο παγκόσμιος πρωταθλητής στου έφηβους, Ταριέλ Ζιντιρίδης και ο «χάλκινος» πρωταθλητής κόσμου στους έφηβους, Θόδωρος Μασμανίδης, είναι μερικοί μόνο από τους αθλητές, οι οποίοι την Τετάρτη 5 Μαρτίου (19:30) θα τιμηθούν από την Ελληνική Ομοσπονδία Τζούντο για τις επιτυχίες τους μέσα στο 2007. Στην ετήσια εκδήλωση της ΕΟΤ θα βραβευτούν και οι σύλλογοι που πρώτευσαν στις πανελλήνιες (και διασυλλογικές) διοργανώσεις της περασμένης χρονιάς.

 

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο Πολιτιστικό Κέντρο του Δήμου Αθηναίων «Μελίνα» (Ηρακλειδών 66α, Θησείο – 210 3231841). Οι αθλητές, οι αθλήτριες και τα σωματεία που θα τιμηθούν είναι οι εξής:

 

ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ΘΕΣΕΙΣ 1-9)

Ηλίας ΗΛΙΑΔΗΣ

2ος

Ρίο ντε Τζανέιρο

Θόδωρος ΜΑΣΜΑΝΙΔΗΣ

9ος

Ρίο ντε Τζανέιρο

Ταριέλ ΖΙΝΤΙΡΙΔΗΣ

9ος

Ρίο ντε Τζανέιρο

 

ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (θΕΣΕΙΣ 1-7)

Ταριέλ ΖΙΝΤΙΡΙΔΗΣ

7ος (Α-Γ)

Βελιγράδι

Ταριέλ ΖΙΝΤΙΡΙΔΗΣ

1ος (U23)

Σάλτσμπουργκ

Αλέξανδρος ΓΚΟΡΝΤΕΕΦ

3ος (U23)

Σάλτσμπουργκ

Θόδωρος ΜΑΣΜΑΝΙΔΗΣ

3ος (U23)

Σάλτσμπουργκ

Παύλος ΝΤΑΝΚΟ

7ος (U23)

Σάλτσμπουργκ

Ελπίδα ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ

7η (U23)

Σάλτσμπουργκ

Θόδωρος ΜΑΣΜΑΝΙΔΗΣ

3ος (U20)

Πράγα

Ελπίδα ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ

3η (U17)

Βαλέτα

Γιώργος ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ

5ος (U17)

Βαλέτα

Γιώργος ΓΙΑΝΚΑΝΙΔΗΣ

7ος (U17)

Βαλέτα

 

ΒΑΛΚΑΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (θΕΣΕΙΣ 1-3)

Ελένη ΠΑΤΣΙΟΥ

1η (Α-Γ)

Βόλος

Νίκος ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ

2ος (Α-Γ)

Βόλος

Βασίλης ΚΒΑΣΙΛΑΒΑ

2ος (Α-Γ)

Βόλος

Γιάννης ΤΣΑΠΑΡΑΣ

2ος (Α-Γ)

Βόλος

Δήμητρα ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ

2η (Α-Γ)

Βόλος

Δημόκριτος ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ

3ος (Α-Γ)

Βόλος

Δαϋίδ ΤΣΟΚΟΥΡΗΣ

3ος (Α-Γ)

Βόλος

Αλέξανδρος ΤΣΟΠΟΖΙΔΗΣ

3ος (Α-Γ)

Βόλος

Μωϋσής ΗΛΙΑΔΗΣ

3ος (Α-Γ)

Βόλος

Γιώργος ΜΠΟΥΝΙΑΣ

3ος (Α-Γ)

Βόλος

Αναστασία ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ

3η (Α-Γ)

Βόλος

Αλεξάνδρα ΠΟΡΤΙΚΑ

3η (Α-Γ)

Βόλος

Ελπίδα ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ

1η (Ν-Ν Α`)

Αδριανούπολη

Δήμητρα ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ

2η (Ν-Ν Α`)

Αδριανούπολη

Ιωσήφ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

3ος (Ν-Ν Α`)

Αδριανούπολη

Βασίλης ΚΒΑΣΙΛΑΒΑ

3ος (Ν-Ν Α`)

Αδριανούπολη

Βλαδίμηρος ΑΛΚΙΔΗΣ

1ος (Ε-Ν Α`)

Αδριανούπολη

Γρηγόρης ΒΟΤΙΚΑΣ

1ος (Ε-Ν Α`)

Αδριανούπολη

Γιώργος ΓΙΑΝΚΑΝΙΔΗΣ

1ος (Ε-Ν Α`)

Αδριανούπολη

Ρίτσαρντ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

2ος (Ε-Ν Α`)

Αδριανούπολη

Γιώργος ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ

3ος (Ε-Ν Α`)

Αδριανούπολη

Ελπίδα ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ

3η (Ε-Ν Α`)

Αδριανούπολη

 

ΔΙΕΘΝΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (θΕΣΕΙΣ 1-3)

Μόνο οι σύλλογοι Νοτίου Ελλάδος

Αναστασία ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

Ε-Ν

Μανίσα

Αναστασία ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ

Ε-Ν

Μανίσα

Αλέξανδρος ΜΠΑΜΠΙΛΗΣ

2ος

Ε-Ν

Άγκυρα

Ελένη ΠΑΤΣΙΟΥ

Α-Γ

Ακρόπολις

Βασιλική ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ

Α-Γ

Ακρόπολις

Ηλίας ΚΟΤΟΜΑΝΙΔΗΣ

3ος

Α-Γ

Ακρόπολις

Γιάννης ΤΣΑΠΑΡΑΣ

2ος

Α-Γ

Ακρόπολις

Μαρία ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ

Α-Γ

Ακρόπολις

Πέτρος ΠΑΡΘΕΝΗΣ

1ος

Π Α`

Λινιάνο

Γαλήνη ΚΑΛΑΝΙΔΗ

Κ Α`

Λινιάνο

Χριστίνα ΒΥΖΑΝΙΑΡΗ

Κ Α`

Λινιάνο

Γενοβέφα ΧΑΤΖΗΜΕΝΟΙΚΟΥ

Κ Α`

Λινιάνο

Ευαγγελία ΕΥΚΑΡΠΙΔΗ

Ν Β`

Λινιάνο

Κώστας ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ

3ος

Ε

Λιτόχωρο

Γιάννης ΜΟΣΧΟΒΗΣ

3ος

Π

Λιτόχωρο

Μιχάλης ΚΑΛΑΝΙΔΗΣ

1ος

Π

Λιτόχωρο

Πέτρος ΠΑΡΘΕΝΗΣ

3ος

Π

Λιτόχωρο

Βίκτωρας ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ

2ος

Π

Λιτόχωρο

Κώστας ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

1ος

Π

Λιτόχωρο

Βασίλης ΤΣΟΥΦΗΣ

3ος

Π

Λιτόχωρο

Μαρία ΜΑΡΙΝΗ

2ος

Ν

Λιτόχωρο

Βασιλική ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ

Ν

Λιτόχωρο

Γαλήνη ΚΑΛΑΝΙΔΗ

Κ

Λιτόχωρο

Σοφία ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ

Κ

Λιτόχωρο

Αλέξανδρος ΜΠΑΜΠΙΛΗΣ

2ος

Ε

Μπάνσκο

Βίκτωρας ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ

3ος

Ε

Μπάνσκο

Ιωάννης ΗΛΙΑΔΗΣ

2ος

Ε

Μπάνσκο

Κώστας ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

3ος

Ε

Μπάνσκο

Χριστίνα ΒΥΖΑΝΙΑΡΗ

Ν Α`

Μπάνσκο

Μαρία ΜΑΡΙΝΗ

Ν Α`

Μπάνσκο

Μαρία ΜΑΡΙΝΗ

Ν Β`

Μπάνσκο

Βασιλική ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ

Ν Β`

Μπάνσκο

Βίκτωρας ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ

1ος

Π Α`

Μπάνσκο

Ιωάννης ΜΟΣΧΟΒΗΣ

2ος

Π Α`

Μπάνσκο

Χρήστος ΠΡΕΜΕΤΗΣ

1ος

Π Α`

Μπάνσκο

Κώστας ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

1ος

Π Α`

Μπάνσκο

Αριστόδημος ΚΑΝΙΑΡΗΣ

1ος

Π Α`

Μπάνσκο

Χρήστος ΡΗΓΑΣ

3ος

Π Β`

Μπάνκσο

Δημήτρης ΠΑΡΘΕΝΗΣ

1ος

Π Β`

Μπάνσκο

Ιωάννης ΜΟΣΧΟΒΗΣ

3ος

Π Β`

Μπάνσκο

Ιωάννης ΗΛΙΑΔΗΣ

1ος

Π Β`

Μπάνσκο

Δημήτρης ΠΑΡΘΕΝΗΣ

1ος

Π Β`

Μπάνσκο

Ηλίας ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ

1ος

Π Β`

Μπάνσκο

Χριστίνα ΒΥΖΑΝΙΑΡΗ

Κ Α`

Μπάνσκο

Κωνσταντίνα ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Κ Α`

Μπάνσκο

Μαρία ΞΥΓΓΕΝΗ

Κ Α`

Μπάνσκο

Μυρσίνη ΜΕΓΑ

Κ Α`

Μπάνσκο

Γαλήνη ΚΑΛΑΝΙΔΗ

Κ Α`

Μπάνσκο

Ιωάννα ΣΠΕΝΤΖΟΥ

Κ Β`

Μπάνσκο

Μαρία ΞΥΓΓΕΝΗ

Κ Β`

Μπάνσκο

Κωνσταντίνα ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Κ Β`

Μπάνσκο

Γαλήνη ΚΑΛΑΝΙΔΗ

Κ Β`

Μπάνσκο

Παρασκευή ΚΟΤΣΙΚΟΝΑ

Κ Β`

Μπάνσκο

Χρύσα ΣΕΡΕΤΗ

Κ Β`

Μπάνσκο

Ελένη ΠΑΥΛΟΥ

Κ Β`

Μπάνσκο

Κατερίνα ΧΑΛΒΑΝΤΖΗ

Κ Β`

Μπάνσκο

Δημήτρης ΠΑΡΘΕΝΗΣ

2ος

U10

Σόφια

Πέτρος ΠΑΡΘΕΝΗΣ

2ος

U10

Σόφια

Πέτρος ΠΑΡΘΕΝΗΣ

1ος

U17

Σόφια

Γιώργος ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3ος

U15

Σόφια

Γιώργος ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3ος

U17

Σόφια

Βασιλική ΤΣΟΛΑΝΗ

U15

Σόφια

Σοφία ΤΣΟΛΑΝΗ

U17

Σόφια

Σοφία ΤΣΟΛΑΝΗ

U20

Σόφια

Σπύρος ΓΑΛΑΝΗΣ

1ος

U10

Σόφια

Νίκος ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

3ος

U10

Σόφια

Στέφανος ΚΥΡΙΑΚΟΣ

2ος

U13

Σόφια

Μανώλης ΛΑΣΚΑΡΗΣ

3ος

U13

Σόφια

Νίκος ΒΡΑΤΖΑΣ

2ος

U20

Σόφια

Σταματία ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

U13

Σόφια

Σταματία ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

U15

Σόφια

Βανέσσα ΑΓΑΠΙΕ

U15

Σόφια

Αλεξάνδρα ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ

U15

Σόφια

Κώστας ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

U15

Σόφια

Βασιλική ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ

U15

Σόφια

Βασιλική ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ

U20

Σόφια

Φώτης ΜΟΣΧΟΒΗΣ

3ος

U10

Σόφια

Ιωάννης ΗΛΙΑΔΗΣ

1ος

U10

Σόφια

Γιάννης ΜΟΣΧΟΒΗΣ

3ος

U13

Σόφια

Γιάννης ΜΟΣΧΟΒΗΣ

3ος

U15

Σόφια

Μιχαήλ ΚΑΛΑΝΙΔΗΣ

3ος

U15

Σόφια

Βίκτωρας ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ

3ος

U15

Σόφια

Μιχαήλ ΚΑΛΑΝΙΔΗΣ

3ος

U17

Σόφια

Γιώργος ΚΑΡΑΜΠΟΥΓΙΟΥΚΙΔΗΣ

3ος

U17

Σόφια

Κωνσταντίνος ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ

3ος

U17

Σόφια

Γαλήνη ΚΑΛΑΝΙΔΗ

U13

Σόφια

Σοφία ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ

U15

Σόφια

Μαρία ΖΕΡΤΙΔΟΥ

U15

Σόφια

Γιάννης ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ

1ος

U13

Σόφια

Γιάννης ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ

1ος

U15

Σόφια

Κυριάκος ΤΣΙΤΗΡΙΔΗΣ

1ος

U15

Σόφια

Γιάννης ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

3ος

U20

Σόφια

Ευαγγελία ΕΥΚΑΡΠΙΔΗ

U20

Σόφια

Ευαγγελία ΕΥΚΑΡΠΙΔΗ

U20

Σόφια

Ρομάν ΜΟΥΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

2ος

U15

Σόφια

Ρομάν ΜΟΥΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

1ος

U17

Σόφια

Αλέξανδρος ΤΣΟΠΟΖΙΔΗΣ

1ος

U20

Αλεξάνδρεια

Ρεβέκα ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

U20

Αλεξάνδρεια

Ευαγγελία ΕΥΚΑΡΠΙΔΗ

U20

Αλεξάνδρεια

Αναστασία ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

U20

Αλεξάνδρεια

Σοφία ΤΣΟΛΑΝΗ

U20

Αλεξάνδρεια

Παναγιώτης ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

2ος

U20

Αλεξάνδρεια

Νικόλαος ΔΡΑΚΟΝΤΙΔΗΣ

3ος

U20

Αλεξάνδρεια

Βασιλική ΑΛΕΞΙΟΥ

U20

Αλεξάνδρεια

Κωνσταντίνα ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

U20

Αλεξάνδρεια

Ελένη ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗ

U20

Αλεξάνδρεια

Βασιλική ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ

U20

Αλεξάνδρεια

X
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux