Λίστα αθλητών/τριών για το «Iliadis Cup 2013»

Η λίστα των αθλητών και αθλητριών για το διεθνές τουρνουά “Iliadis Cup 2013”

 

ΕΦΗΒΟΙ

-55kg

1

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΥΘΡΙΔΑΤΗΣ

2

ΜΠΑΛΤΙΔΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΒΙΚΤΩΡΙΑ

3

ΤΣΑΡΜΑΝΤΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΙΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

4

ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ

ΓΚΕΟΡΓΚΙ

TIGER

5

ΦΟΥΛΙΔΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΠΟΝΤΟΣ

6

ΕΜΙΝΙΔΗΣ

ΣΕΡΓΙΟΣ

ΑΡΗΣ

7

ΚΟΡΟΤΖΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

8

ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ

-60kg

1

ΚΑΛΑΝΙΔΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

2

ΣΟΝΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΙΡΜΑΝΗΣ

3

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟΝΑ

4

ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΙΚΤΩΡΙΑ

5

ΚΑΡΤΣΟΝΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ

6

ΚΕΣΙΔΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

7

ΙΒΑΝΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΣ

ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

8

ΓΙΑΝΙΑΡΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑ

9

ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΙΡΜΑΝΗΣ

-66kg

1

ΗΛΙΑΔΗΣ

ΜΙΡΜΑΝ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2

ΚΑΙΣΕΒ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

3

ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΙΡΜΑΝΗΣ

4

ΠΑΡΘΕΝΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

Α.Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

5

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

6

ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΙΡΜΑΝΗΣ

7

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΟΝΑ

8

ΗΛΙΑΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΥΘΡΙΔΑΤΗΣ

9

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α.Σ. ΚΑΛΑΜΑΤΑ

10

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

ΜΙΡΜΑΝΗΣ

11

ΦΩΤΙΑΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

-73kg

1

ΑΖΟΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΖΟΥΝΤΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

2

ΜΟΥΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΡΟΜΑΝ

ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ

3

ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ

ΣΑΒΒΑΣ

ΜΥΘΡΙΔΑΤΗΣ

4

ΜΑΡΑΤΟΣ

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

Χ.Α.Ν.Θ.

5

ΛΑΣΚΑΡΗΣ

ΕΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΟΝΑ

6

ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΑΣΒΙΛΙ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

7

ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΑΚΟΥΡΑ

8

ΣΙΡΑΝΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ

9

ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

-81kg

1

ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2

ΣΑΡΙΔΗΣ

ΚΩΣΤΑΣ

ΒΙΚΤΩΡΙΑ

3

ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

DOJO ATHENS

4

ΜΠΟΥΡΝΤΟΥΛΙ

ΑΒΡΑΑΜ

ΠΟΝΤΟΣ

5

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

ΣΤΑΒΡΟΣ

ΜΙΡΜΑΝΗΣ

6

ΜΟΥΣΤΑΚΑΛΗΣ

ΜΑΡΤΙΝ

ΜΑΓΝΗΣΙΑ

7

ΓΑΛΑΝΗΣ

ΣΠΥΡΟΣ

ΑΟΝΑ

8

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑΣ

9

ΑΛΜΑΖΙΔΗΣ

ΣΟΛΟΜΩΝ

ΜΥΘΡΙΔΑΤΗΣ

-90kg

1

ΚΕΛΕΣΙΑΝ

ΤΖΙΒΑΝ

ΜΥΘΡΙΔΑΤΗΣ

2

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ

ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ

ΠΟΝΤΟΣ

3

ΜΑΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΡΗΣ

4

ΚΑΛΥΚΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Α.Σ. ΤΖΟΥΝΤΟ ΗΛΙΑΣ

5

ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΖΟΥΝΤΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

6

ΧΑΣΙΡΙΔΗΣ

ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ

ΒΙΚΤΩΡΙΑ

7

ΧΑΣΤΑΣ

ΘΑΝΟΣ

ΑΟΝΑ

-100kg

1

ΜΥΡΙΛΑΣ

ΓΕΩΡΓΟΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

2

ΣΙΤΣΙΝΑΒΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ

3

ΤΣΙΑΡΤΣΙΑΝΙΔΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΟΝΑ

4

ΦΑΧΙΡΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΤΖΟΥΝΤΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

5

ΑΖΟΒ

ΛΕΒΑΝΙ

ΤΖΟΥΝΤΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

+100kg

1

ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΞΑΝΘΗ

2

ΝΤΕΕΝΤΖΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΞΑΝΘΗ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ

 

-48kg

1

ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΜΑΓΝΗΣΙΑ

2

ΓΛΑΡΟΥ

ΚΩΝ/ΝΑ

Γ.Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ

3

ΠΑΧΟΥΜΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

4

ΜΑΥΡΙΔΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ

5

ΜΑΥΡΙΔΟΥ

ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ

ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ

-52kg

1

ΡΑΓΚΟΥΣΗ

ΕΛΕΝΗ

Α.Ε.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

2

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΑΟΝΑ

3

ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ

ΒΕΡΟΝΙΚΑ

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

4

ΖΩΤΟΥ

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

5

ΜΕΛΑ

ΜΑΡΙΑ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤ.

-57kg

1

ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ

2

ΓΙΩΤΣΗ

ΣΟΦΙΑ

ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

3

ΔΑΛΑΚΟΥΡΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

4

ΙΩΡΔΑΝΙΔΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

5

ΠΡΕΜΕΤΗ

ΕΛΕΝΗ

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

6

ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ

ΙΣΜΗΝΗ

ΕΥΑΘΛΟΣ

7

ΠΑΡΤΑΛΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΦΛΟΓΑ ΡΟΔΟΥ

-63kg

1

ΤΣΟΛΑΝΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΟ ΙΛΙΟΥ

2

ΡΙΖΟΥ

ΗΛΙΑΝΑ

ΑΟ ΙΛΙΟΥ

3

ΒΥΖΑΝΙΑΡΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΟ ΙΛΙΟΥ

4

ΣΑΡΒΑΝΙΔΟΥ

ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

5

ΓΚΑΡΑΚΛΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

6

ΦΑΧΙΡΙΔΟΥ

ΙΓΓΑ

ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ

7

ΓΚΑΙΤΑΤΖΗ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

-70kg

1

ΤΕΛΣΙΔΟΥ

ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

2

ΤΣΟΛΑΝΗ

ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΙΛΙΟΥ

3

ΤΟΡΤΟΡΕΛΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΠΑΝ. ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

4

ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

5

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΩΝ/ΝΑ

ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ.

-78kg

1

ΑΛΙΦΕΡΗ

ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ

+78kg

1

ΕΔΙΡΝΕΛΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

2

ΤΟΥΤΟΥΣΙΑΔΟΥ

ΕΥΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

3

ΒΑΜΕΝΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

4

ΛΥΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΝΑ

ΑΣΤΡΑΠΗ

5

ΓΟΓΑΛΗ

ΝΙΚΗ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

6

ΣΠΥΡΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΠΑΥΛΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

 

 

X
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux