Η ελληνική ομάδα για το διεθνές τουρνουά «4ο Κύπελλο Ηλιάδης»

Ανακοινώθηκε από την ΕΟ Τζούντο, η λίστα των αθλητών και αθλητριών που θα συγκροτήσουν την ελληνική ομάδα για το Διεθνές Τουρνουά U20 με την επωνυμία «4th Iliadis Cup». Το τουρνουά, που βρίσκεται στο καλαντάρι της ευρωπαϊκής ομοσπονδίας (EJU), θα πραγματοποιηθεί στα Νέα Μουδανιά της Χαλκιδικής το διήμερο 7-8 Απριλίου 2012.

 

Να σημειωθεί ότι όσοι αθλητές/ήτριες δεν διαθέτουν backnumbers θα πρέπει να ειδοποιήσουν την Ελληνική Ομοσπονδία Τζούντο. Το κόστος για τους δύο πρώτους κάθε κατηγορίας θα καλυφθεί από την ΕΟΤ, ενώ οι υπόλοιποι θα πρέπει να το καλύψουν μόνοι τους.

 

ΝΕΟΙ

-55KG:

1: ΚΕΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ)

2: ΚΑΙΣΕΒ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΤΛΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)

3: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ)

4: ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ (Α.Ο.ΒΙΚΤΩΡΙΑ)

5: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ)

6: ΜΠΑΛΤΖΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ (Α.Ο.ΒΙΚΤΩΡΙΑ)

7. ΦΟΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΠΟΝΤΟΣ)

8. ΠΛΟΥΜΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΟΤΝΦ)

-60KG:

1: ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΡΜΑΝ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ)

2: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ (ΑΤΛΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)

3: ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΜΙΡΜΑΝΗΣ ΞΑΝΘΗΣ)

4: ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ( ΜΙΡΜΑΝΗΣ ΞΑΝΘΗΣ)

5: ΜΟΣΧΟΒΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ)

6: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΑΟΝΑ)

7. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΑΝΟΥΗΛ (Α.Ο.ΙΛΙΑΟΥ)

8. ΠΥΡΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ (ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ)

-66KG:

1: ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΡΟΥΝΤΟΛΦ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ)

2: ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (Α.Ε ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ)

3: ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΑΣ (ΒΙΚΤΩΡΙΑ)

4: ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ)

5: ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΜΙΡΜΑΝΗΣ ΞΑΝΘΗΣ)

6: ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΑΟΝΑ)

7: ΦΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ)

8: ΣΟΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΞΑΝΘΗ)

-73KG:

1: ΜΟΥΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΡΟΜΑΝ (ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ)

2: ΑΖΟΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΖΟΥΝΤΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)

3: ΜΑΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΧΑΝΘ)

4: ΓΚΟΜΑΡΤΕΛΙ ΙΒΑΝΕ (ΑΤΛΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)

5: ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΟΝΑ)

6: ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΙΚΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΥΚΑΣΟΥ)

7: ΜΟΥΣΤΑΚΛΗΣ (ΟΜ.ΤΖΟΥΝΤΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ)

8: ΖΙΝΤΙΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤ (ΤΖΟΥΝΤΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)

-81KG:

1: ΣΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΒΙΚΤΩΡΙΑ)

2: ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ( ΠΑΤΡΙΔΑ)

3: ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (Α.Ο ΙΛΙΟΥ)

4: ΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΣΟΛ ( ΞΑΝΘΗ)

5: ΦΛΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ)

6: ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΜΙΡΜΑΝΗΣ ΞΑΝΘΗΣ)

7: ΤΖΕΙΡΑΝΙΔΗΣ ΥΑ (ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ)

8: ΜΑΤΣΟΥΚΑΤΙΔΗΣ (ΜΙΡΜΑΝ ΑΠΣ)

-90KG:

1: ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ)

2: ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΤΖΟΥΝΤΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)

3: ΑΖΟΒ ΛΕΒΑΝΙ ( ΤΖΟΥΝΤΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)

4: ΧΑΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ)

5: ΚΑΣΙΡΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ (ΒΙΚΤΩΡΙΑ)

6: ΒΑΡΔΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΒΙΚΤΩΡΙΑ)

7: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π (ΠΟΝΤΟΣ)

8: ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ)

-100KG:

1: ΦΕΛΙΣΙΑΝ ΤΖΙΒΑΝ ( ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ)

2: ΠΑΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ (ΟΤΝΟΡ)

3: ΦΑΧΙΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΟΥΝΤΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)

4: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι (ΟΤΝΟΡ)

5: ΣΙΤΣΙΝΑΒΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ)

6: ΖΙΓΚΙΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ)

+100KG:

1: ΠΕΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ (ΚΛΕΙΤΟΜΑΧΟΣ)

2: ΤΕΒΡΕΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜ (ΜΙΡΜΑΝΗΣ ΞΑΝΘΗΣ)

3: ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΜΗΛΤΟΣ (ΧΑΝΘ)

4: ΜΥΡΙΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ)

 

 

ΝΕΑΝΙΔΕΣ

-44KG

1. ΠΛΟΥΜΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΟΤΝΦ)

2. ΦΡΑΓΚΟΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΑΕ)

-52KG

1. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΟΦΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ)

2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΑΟΝΑ)

3. ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΒΕΡΟΝΙΚΑ (ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ)

4. ΧΑΖΤΗΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΦΛΟΓΑ ΡΟΔΟΥ)

-57KG

1. ΓΙΩΤΣΗ ΣΟΦΙΑ (ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗ)

2. ΚΑΡΤΣΟΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ)

3. ΒΥΖΑΝΙΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΑΟ ΙΛΙΟΥ)

4. ΓΚΑΙΤΑΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ)

-63KG

1. ΤΣΟΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΑΟ ΙΛΙΟΥ)

2. ΡΙΖΟΥ ΗΛΙΑΝΑ (ΑΟ ΙΛΙΟΥ)

3. ΓΟΜΠΟ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΦΛΟΓΑ ΡΟΔΟΥ)

-70KG

1. ΤΕΛΤΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ)

2. ΣΟΦΡΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ)

3. ΦΑΧΙΡΙΔΟΥ ΙΓΓΑ (ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ)

4. ΤΟΡΤΟΡΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ)

+78KG

1. ΓΕΩΡΓΟΜΗΤΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΟΤΝΦ)

2. ΒΑΜΜΕΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗ)

3. ΤΟΥΤΟΥΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑ (ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ)

 

ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΤΗΣ ΕΟΤ

X
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux