ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ Τα κλιμάκια των εθνικών ομάδων της Αθήνας

Η Ε.Ο.ΤΖΟΥΝΤΟ ενημερώνει τα σωματεία μέλη της ότι οι προπονήσεις του κλιμακίου των Εθνικών Ομάδων της Αθήνας, λόγω του γεγονότος ότι το Ε.Α.Κ.Ν του Αγίου Κοσμά έκλεισε, θα πραγματοποιούνται στην αίθουσα τζούντο, την οποία παραχωρεί το σωματείο ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗ στο στάδιο Ειρήνης και Φιλίας στο Φάληρο.

Οι προπονήσεις θα πραγματοποιούνται καθημερινά από τις 18:30 έως 20:00 και η παρακολούθηση των προπονήσεων από τα μέλη των εθνικών ομάδων είναι υποχρεωτική για τουλάχιστον δύο φορές την εβδομάδα, σύμφωνα με το άρθρο 43 του εσωτερικού κανονισμού της Ε.Ο. Τζούντο. Οι αθλητές οι οποίοι δεν θα παρευρίσκονται στις προβλεπόμενες προπονήσεις θα διαγράφονται από την εθνική ομάδα και η επάνοδος τους θα επανεξετάζεται από την επιτροπή Εθνικών Ομάδων.

 Έφηβοι 
1.Ζουρνατζίδης Ιωάννης, ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤΗ
2.Ουμουντουμίδης Νίκος, ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Ηράκλειου Αττικής
3.Βασιλειάδης Βλαδίμηρος ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤ Πειραιάς
4.Καραγιάννης Νίκος Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη
5.Παπαδόπουλος Σωκράτης ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Α.Σ. Αχαρνές
6.Θεοδωρόπουλος Νικόλαος Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 
7.Ρούγκας Γεώργιος Α.Ο. ΙΛΙΟΥ 
8.Σιρανίδης Βασίλειος ΜΑΧΗΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ Α.Γ.Σ. Βύρωνας
9.Νικολόπουλος Γιάννης ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ Α.Σ. Αγία Παρασκευής
10.Γαλάνης Σπύρος Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη
11.Παναγιωτόπουλος Ιωάννης Ο.Τ.Ν.Φ Νέα Φιλαδέλφειας
 
Νεάνιδες 
1.Ζαριώπη Αθανασία ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤ Πειραιάς
2.Εξηνταβελώνη Δανάη ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. Ν. Σμύρνη
3.Θεοδωρακοπούλου Αικατερίνα Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη
4.Θεοδώρου Ευα Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη
5.Παπαστάμου Λιάνα ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. Ν. Σμύρνη
6.Δασκαλάκη Αριστέα ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Πετρούπολη
7.Ιγγλέση Βασιλική ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ Α.Σ. Αγία Παρασκευή
8.Τασάκου Άννα Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη
 
ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ
1. Παρθένης Πέτρος Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη
2.Φλάκας Ανδρέας ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα
3.Μυρίλλας Γιώργος Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ηλιούπολη
4.Ζαράντια Γκία ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Ηράκλειο Αττικ 
5. Κελισιάν Τζιβάν ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ Α.Σ. Αχαρνές
6.Παυλής Ηλίας Ο.Τ.Ν.Φ Νέα Φιλαδέλφεια 
 
ΝΕΕΣ – ΓΥΝΑΙΚΕΣ
1.Ραγκούση Ελένη Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη
2.Μουρλά Γεωργία ΕΥΑΘΛΟΣ Α.Σ. Αθήνα
3.Ιορδανίδου Καρίνα Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αχαρνές
4.Καραγιάννη Σταματία Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη
5.Ιγγλέση Βασιλική ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ Α.Σ. Αγία Παρασκευής
6.Ρίκεν Μίνα-Αγνέτα Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη
7.Τσολάνη Βασιλική Α.Ο. ΙΛΙΟΥ Ίλιον
8.Τσολάνη Μαρία Α.Ο. ΙΛΙΟΥ Ίλιον
9.Αλειφέρη Αντιγόνη ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ Α.Σ. Αγία Παρασκευής
10.Τραγοπούλου Ισμήνη Α.Ο.ΡΑΦΗΝΑΣ Ραφήνα
11.Παλαμούτση Χρυσάνθη Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη
12.Ιγγλέση Αφροδίτη ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ Α.Σ. Αγία Παρασκευή 
 
ΑΝΔΡΕΣ 
1.Παπαχρηστίδης Ιωάννης Ο.Τ.Ν.Φ Νέα Φιλαδέλφειας 
2.Ιβανίδης Νίκος Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αχαρνές
3.Παυλής Θωμάς Ο.Τ.Ν.Φ Νεα Φιλαδέλφ
4.Λιατήρης Όμηρος Ο.Τ.Ν.Φ Νεα Φιλαδέλφ
5.Καραμπουρνιώτης Βίκτωρας ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤ Πειραιάς
6.Κελισιάν Ρουσλάν ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ Α.Σ. Αχαρνές
7.Μουστόπουλος Ρομάν ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤ Πειραιάς
8.Παμπουρτζής Πέτρος ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. Αθήνα
9.Βάγιας Βασίλης Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη
10.Λερούνης Κώστας ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. Αθήνα
 
ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
1.Τσολάνη Σοφία Α.Ο. ΙΛΙΟΥ Ίλιον
2.Σεμογράδ Μαρύλ – Λύν Ο.Τ.Ν.Φ Νέα Φιλαδέλφεια
3.Γαβριηλίδου Άλκιστης Ο.Τ.Ν.Φ Νέα Φιλαδέλφεια
4.Μπουκουβάλα Ιουλιέτα Ο.Τ.Ν.Φ Νέα Φιλαδέλφεια
5.Τελτσίδου Ελισάβετ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ Αχαρνές
6.Λαμπρινίδη Ελένη Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη
7.Τορτορέλη Ειρήνη ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. Αθήνα
8.Παλαιοπάνη Χριστίνα Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ηλιούπολη
9.Λυμπεροπούλου Βασιλική Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη
10.Γεωργομήτρου Αικατερίνη Ο.Τ.Ν.Φ Νέα Φιλαδέλφεια
11.Παλαμούτση Χρυσάνθη Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη
 
 
Για το Δ.Σ
Ο πρόεδρος 
Ι.ΚΑΦΕΝΤΑΡΑΚΗΣ

X
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux