ΕΟΣ Αχαρνών και Μιθριδάτης πρώτευσαν στο Νοτίου Ελλάδος

Ο ΕΟΣ Αχαρνών στα κορίτσια και ο Μιθριδάτης στα αγόρια, πρώτευσαν στο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Β` Νοτίου Ελλάδας που διεξήχθη στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας. Ο Ορειβατικός είχε 2 χρυσά, δύο ασημένια μετάλλια και ένα χάλκινο συγκεντρώνοντας 17 βαθμούς, ενώ στη δεύτερη θέση βρέθηκε ο ΑΟ Ιλίου με 2 χρυσά μετάλλια και ένα ασημένιο. Την τρίτη θέση κατέλαβε το Τζούντο Παύλο Βοιωτίας με ένα χρυσό, δύο ασημένια και τρία χάλκινα μετάλλια. Στα αγόρια, ο Μιθριδάτης με 2 χρυσά μετάλλια και ένα ασημένιο συγκέντρωσε 13 βαθμούς, ενώ ακολούθησαν ΕΟΣ Αχαρνών (2-0-0), ΑΟΝΑ (1-1-5) και Νικηφόρος Ανατολής (1-1-3).

 

Οι τρεις πρώτοι/ες ανά κατηγορία (σ.σ. αν θέλετε να δείτε τα contest sheets πατήστε εδώ):

 

Κορασίδες Β`

-30 κιλά

1. Ιωάννα Μαστοράκη (ΑΟ Ιλιου)

-36 κιλά

1. Κατερίνα Σπυριδοπούλου (ΕΟΣ Αχαρνών)

2. Κατερίνα Χαλβαντζή (Τζούντο Παύλο Βοιωτίας)

3. Μαρία Κατσιάμπα (ΑΟΝΑ)

3. Έλλη Πρεμέτη (ΓΑΣ Καλυβίων)

-39 κιλά

1. Κλημεντίνη Μυάρη (ΕΟΣ Αχαρνών)

2. Γαλήνη Καλανίδη (ΕΟΣ Αχαρνών)

3. Κωνσταντίνος Παλιούρα (Ολύμπιος ΓΣ)

3. Αννέτα Τσαντά (Νικηφόρος Ανατολής)

-42 κιλά

1. Ηλιάνα Ρίζου (ΑΟ Ιλιου)

2. Γεωργία Γόμπου (Φλόγα Ρόδου)

3. Μαρινέλα Αλικάι (Μαχητής Βύρωνα ΑΓΣ)

3. Ελένη Καλιγαρίδη (ΕΟΣ Αχαρνών)

-45 κιλά

1. Σταματία Καραγιάννη (ΑΟΝΑ)

2. Μαρία Τσολάνη (ΑΟ Ιλιου)

3. Έλενα Σκορδάκη (Πνευματική Κίνηση Βορείων Προαστείων)

-48 κιλά

1. Πολυξένη Ζώτου (Πανελλήνιος)

2. Ευφροσύνη Αναγνωστοπούλου (Εύαθλος ΑΣ)

3. Ελένη Παύλου (Τζούντο Παύλο Βοιωτίας)

-52 κιλά

1. Παρασκευή Μπουντουβή (Αστραπή ΑΟΠ)

2. Αντιγόνη Αλειφέρη (Πολυδάμας ΑΣ)

3. Χρύσα Σερέτη (Τζούντο Παύλο Βοιωτίας)

3. Κατερίνα Χρόνη (Ήφαιστος Τρίπολης)

-57 κιλά

1. Παρασκευή Περηφάνου (ΑΕ Πετρούπολης)

2. Ιωάννα Φοβάκη (Κερίτης Χανίων)

+57 κιλά

1. Παρασκευή Κοτσικώνα (Τζούντο Παύλο Βοιωτίας)

2. Ελισάβετ Τελτσίδη (ΕΟΣ Αχαρνών)

3. Αργυρώ Αθανασίου (ΓΑΣ Καλυβίων)

 

 

ΠΑΙΔΕΣ Β`

-30 κιλά

1. Νίκος Ιβανίδης (ΕΟΣ Αχαρνών)

2. Ναπολέων Παπαϊωάννου (Ήφαιστος Τρίπολης)

3. Δημήτρης Μπλέτσας (Ολύμπιος ΓΣ)

3. Αναστάσιος Πετμετζής (Αετός Κω ΑΣ)

-33 κιλά

1. Γιάννης Καρτσωνάκης (Μαχητής Βύρωνα)

2. Γιώργος Ευκαρπίδης (Μιθριδάτης ΑΣ)

3. Απόστολος Ρούσαλης (Κόροιβος Τρίπολης)

3. Γιώργος Τσάμπας (Αστραπή ΑΟΠ)

-36 κιλά

1. Γιάννης Σιδηρόπουλος (Μιθριδάτης ΑΣ)

2. Γιώργος Δασκαλάκης (Ολύμπιος ΓΣ)

3. Μάξιμος Θέμελης (Πανελλήνιος ΓΣ)

3. Θεόδωρος Σαράχος (ΑΟΝΑ)

-39 κιλά

1. Γιάννης Μοσχοβής (ΕΟΣ Αχαρνών)

2. Στέφανος Σαμωνάς (Πολυδάμας ΑΣ)

3. Γιάννης Βασιλείου (Σπάρτακος Ιωαννίνων)

3. Γιάννης Ράλλης (Πολυδάμας ΑΣ)

-42 κιλά

1. Ρουσλάν Κελισιάν (Μιθριδάτης ΑΣ)

2. Ισίδωρος Τσαπέπας (Πολυδάμας ΑΣ)

3. Φώτης Μήκος (Πολυδάμας ΑΣ)

3. Γρηγόρης Συράκας (Ναυτικός Όμιλος Καρύστου)

-45 κιλά

1. Εμμανουήλ Παπαδάκης (ΑΕ Πετρούπολης)

2. Αντώνης Σταυράκης (ΑΟΝΑ)

3. Εμμανουήλ Λάσκαρης (ΑΟΝΑ)

3. Χρήστος Λιάτσος (ΑΟΝΑ)

-48 κιλά

1. Κωνσταντίνος Ζάραγκας (Νικηφόρος Ανατολής)

2. Γιάννης Ζαχαρόπουλος (Κόροιβος Τρίπολης)

3. Γιάννης Μαυράκης (ΑΟΝΑ)

3. Κωνσταντίνος Σουξές (ΑΕ Πετρούπολης)

-51 κιλά

1. Στέφανος Κυριάκος (ΑΟΝΑ)

2. Χρήστος Καλίκας (Πανελλήνιος)

3. Κωνσταντίνος Παξιμαδάκης (Φιλαθλητικός)

3. Λάζος Σιδέρης (Νικηφόρος Ανατολής)

-55 κιλά

1. Αναστάσης Πασχάλης (Ολυμπιονίκης Αγ. Ι. Ρ.)

2. Αδαμάντιος Χάιδος (Νικηφόρος Ανατολής)

3. Γιώργος Μπακογιάννης (Νικηφόρος Ανατολής)

3. Δημήτρης Παρδάλης (ΓΣ Ηλιούπολης)

-60 κιλά

1. Κωνσταντίνος Βογιατζόγλου (ΓΣ Ηλιούπολης)

2. Ανδριανός Πούλης (Πνευματική Κίνηση Βορείων Προαστείων)

3. Κωνσταντίνος Ξανθόπουλος (Παράδεισος Αμαρουσίου)

3. Αλέξης Στρατής (Νικηφόρος Ανατολής)

+60 κιλά

1. Ανδρέας Φλάκας (Πανελλήνιος ΓΣ)

2. Βασίλειος Τσουφής (ΑΕ Πετρούπολης)

3. Βασίλειος Μαρκούτσας (Πνευματική Κίνηση Βορείων Προαστείων)

3. Γιώργος Τσαλδάρης (ΑΟΝΑ)

X
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux