Εξετάσεις για 1ο, 2ο, 3ο και 4ο στην Θεσσαλονίκη

Εξετάσεις για 1ο- 2ο-3ο-4ο  στην Θεσσαλονίκη

Οι εξετάσεις στη Θεσσαλονίκη θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή 12 Ιανουαρίου 2014 στην Αίθουσα ΑΡΗΣ Judo Club (Γήπεδο Κλεάνθης Βικελίδης – Οδός Ματθαίου).

Το πρόγραμμα των εξετάσεων  1ο -2ο-3ο -4ο
1ο DAN –  2ο DAN
10.00-11.00  Όσον το επίθετο αρχίζει από Α έως Μ
1.    Αδάμου Γεωργία    Πήγασος Βόλου
2.    Γεωργάνος Ιωάννης του Ηλία Νικηφόρος Ανατολής       
3.    Γεωργάνος Ηλίας του Ιωάννη Νικηφόρος Ανατολής
4.    Ζώτου Βαλεντίνα του Γεωργίου Νικηφόρος Ανατολής 
5.     Μπαΐλης Σταύρος του Δημητρίου  Νικηφόρος Ανατολής      
     
11.30-13.00 Όσον το επίθετο αρχίζει από Π έως Ω
1.    Παπαδόπουλος Ηλίας  Σακουρα Κατερίνης –Εκκρεμεί η κατάθεση των χρημάτων
2.    Παπαδημητρίου Κων/νος του Παναγιώτη Νικηφόρος Ανατολής       
3.    Στράτη Ελένη του Νικολάου Νικηφόρος Ανατολής      
4.    Τάτσης Βασίλειος του Ιωάννη  Νικηφόρος Ανατολής
Η αγωνιστική δραστηριότητα του αθλητού  δεν εμπίπτει σε επισήμους αγώνες της ομοσπονδίας .Έχει δικαίωμα συμμετοχής στις εξετάσεις, εάν και εφόσον μέχρι την ημερομηνία των εξετάσεων, ή σε Θεσσαλονίκη ή σε Αθήνα  έχει συμπλήρωση.
5.    Τσιδώνης Χρήτος του Φιλίππου Νικηφόρος Ανατολής
6.    Σακελάριου  Κώστας  ΓΑΣ ΙΚΑΡΟΣ   –                                               
Ελλειπής Αγωνιστική  Δραστηριότητα  – Παραπέμπεται στα Tsukinami
7.    Σκαραμουρτσης Αθανάσιος    ΓΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                         
Ελλειπής Αγωνιστική  Δραστηριότητα  – Παραπέμπεται στα Tsukinami
8.    Παπαικονόμου Αντώνης     ΓΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                                  
Ελλειπής Αγωνιστική  Δραστηριότητα  – Παραπέμπεται στα Tsukinami
9.    Σακκελοριου  Φάνης   ΓΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                                           
Ελλειπής Αγωνιστική  Δραστηριότητα  – Παραπέμπεται στα Tsukinami                               
Εκκρεμεί η κατάθεση των χρημάτων   
10.    Φιλιππίδης Ιάσων     Πήγασος Βόλου
Εξεταστική Επιτροπή: Δ. Μαρτάκης,Ζάραγκας Χ.,Μαράτος Λ.1
                                                                                                                                                                     
3ο – 4ο DAN
14.00-16.00                                                                                                                      
Εξεταστική Επιτροπή: Μαρτάκης Δ., Μαλλιαρόπουλος Ν. ,Ζάραγκας Χ.
Tsukinami: 16.00-17.00                                                                                                     
Τρεις αγώνες των 3 λεπτών, 1 Νίκη .Οι αντίπαλοι θα ορίζονται τοπικά.
1.    Σακελάριου  Κώστας  ΓΑΣ ΙΚΑΡΟΣ   –                                                      
Ελλειπής Αγωνιστική  Δραστηριότητα  – Παραπέμπεται στα Tsukinami
2.    Σκαραμούρτσης Αθανάσιος    ΓΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                         
Ελλειπής Αγωνιστική  Δραστηριότητα  – Παραπέμπεται στα Tsukinami
3.    Παπαοικονόμου Αντώνης     ΓΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                                  
Ελλειπής Αγωνιστική  Δραστηριότητα  – Παραπέμπεται στα Tsukinami
4.    Σακκελορίου  Φάνης   ΓΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                                           
Ελλειπής Αγωνιστική  Δραστηριότητα  – Παραπέμπεται στα Tsukinami                               
Εκκρεμεί η κατάθεση των χρημάτων

X
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux