Διασυλλογικό Παίδων-Κορασίδων Β`: Οι νικητές

Οι τρεις πρώτοι/ες ανά κατηγορία από το Πανελλήνιο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα παίδων και κορασίδων Β` που διεξήχθη σήμερα στις εγκαταστάσεις του Sportcamp στο Λουτράκι…

 

ΠΑΙΔΕΣ Β`

-30kg (12 συμμετοχές)

1 ΓΚΟΓΚΟΥΑ ΘΟΔΩΡΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΕΣ

2 ΡΙΣΚΟΒ ΓΙΩΡΓΟΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΕΣ

3 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

3 ΖΑΡΑΦΩΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΕΡΜΙΟΝΗ

-33kg (19)

1 ΚΙΡΣΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Αμύνταιο

2 ΤΣΟΥΤΛΑΣΒΙΛΙ ΜΙΧΑΗΛ ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Θεσσαλονίκη

3 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Κατερίνη

3 ΤΣΑΡΜΑΝΤΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Αμύνταιο

-36kg (22)

1 ΧΡΥΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. Ν. Σμύρνη

2 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Ιωάννινα

3 ΜΑΜΙΑΝ ΒΙΚΤΩΡ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη

3 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΕΣ

-39kg (18)

1 ΚΥΡΚΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

2 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ο.Τ.Ν.Φ Νεα Φιλαδέλφ

3 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α. Ιωάννινα

3 ΠΟΠΟΒ ΜΙΧΑΗΛ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Αμύνταιο

-42kg (15)

1 ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Αμύνταιο

2 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Ιωάννινα

3 ΙΖΕΤΟΓΛΟΥ ΙΖΕΤ-ΟΥΦΟΥ ΜΙΡΜΑΝΗΣ ΞΑΝΘΗΣ Α.Π.Ε Ξάνθη

3 ΤΣΙΝΤΣΑΡΑΟΥΛΗ ΖΑΖΑ ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Θεσσαλονίκη

-45kg (18)

1 ΣΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Αμύνταιο

2 ΠΟΠΟΒ ΑΝΤΩΝΗΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΕΣ

3 ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Πετρούπολη

3 ΚΑΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΕΡΜΙΟΝΗ

-48kg (15)

1 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. Ν. Σμύρνη

2 ΓΚΑΡΑΚΛΟΒ ΣΙΜΟΝ ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Θεσσαλονίκη

3 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ ΓΙΑΝΙΤΣΑ

3 ΜΥΛΩΝΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη

-51kg (10)

1 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Ιωάννινα

2 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΘΛΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΑ

3 ΛΟΙΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Α.Σ. Αχαρνές

3 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

-55kg (17)

1 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛ SAKURA Α.Ο Κατερίνη

2 ΑΖΟΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΟΝΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Θεσσαλονίκη

3 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Πετρούπολη

3 ΒΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ Ν.Ο. ΚΑΡΥΣΤΟΥ Κάρυστος

-60kg (11)

1 ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Ιωάννινα

2 ΜΠΕΣΙΚΟΥ ΓΚΕΡΑΛΝΤΟ Ν.Ο. ΚΑΡΥΣΤΟΥ Κάρυστος

3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Νικόλαος Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

3 ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ ΓΙΑΝΙΤΣΑ

+60 (11)

1 ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΕΣ

2 ΚΟΛΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ο.Τ.Ν.Φ Νεα Φιλαδέλφ

3 ΓΚΑΡΑΚΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Ηράκλειο Αττικ

3 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ SAKURA Α.Ο Κατερίνη

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β`

-30kg (2)

1 ΖΕΡΒΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ Α.Σ. Αγία Παρασκε

-33kg (2)

1 ΣΟΦΙΚΙΤΗ ΜΥΡΤΩ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ Ίλιον

-36kg (9)

1 ΣΤΙΕΦΝΗ ΙΖΑΜΠΕΛΑ Α.Ο.ΡΑΦΗΝΑΣ ΡΑΦΗΝΑ

2 ΑΣΚΙΔΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ SAKURA Α.Ο Κατερίνη

3 ΓΚΟΓΚΟΥΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΕΣ

3 ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΦΛΟΓΑ ΡΟΔΟΥ Α.Π.Σ Ρόδος

-39kg (8)

1 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ε.Ο.Σ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΕΣ

2 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

3 ΖΕΡΒΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ Α.Σ. Αγία Παρασκε

3 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α.Σ. ΤΖΟΥΝΤΟ ΠΑΥΛΟ ΒΟΙ Παύλο Βοιωτία

-42kg (4)

1 ΚΑΪΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΕΡΜΙΟΝΗ

2 ΛΕΝΤΟΥΔΗ ΑΝΝΑ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

3 ΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ Α.Σ. Αγία Παρασκε

-45kg (5)

1 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

2 ΤΖΑΒΑΡΑ ΕΛΕΝΗ Α.Σ. ΤΖΟΥΝΤΟ ΠΑΥΛΟ ΒΟΙ Παύλο Βοιωτία

3 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

-48kg (8)

1 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΚΑΝΣΤΑΝΤΙ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Αμύνταιο

2 ΠΗΤΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. Ν. Σμύρνη

3 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΜΥΡΤΩ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. Ν. Σμύρνη

3 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

-52kg (6)

1 ΑΛΑΤΖΑ ΜΑΡΗΛΙΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. Ν. Σμύρνη

2 ΝΙΚΑ ΕΛΛΗ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

3 ΡΑΧΟΥΤΗ ΜΑΓΔΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ Γ.Σ. Πετρούπολη

3 ΣΠΗΛΙΑΝΑΚΗ ΙΣΙΔΩΡΑ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ Α.Σ. Αγία Παρασκε

-57kg (5)

1 ΑΛΕΙΦΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ Α.Σ. Αγία Παρασκε

2 ΡΕΝΕΣΗ ΖΩΗ Α. Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Πετρούπολη

3 ΡΑΦΤΗ ΖΩΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ηλιούπολη

+57kg (7) 1 ΣΚΟΡΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΑΘΛΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΑ

2 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΛΠΙΔΑ ΕΥΑΘΛΟΣ Α.Σ. Αθήνα

3 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΑΡΕΤΗ Α.Ο.Ν. Α Αργυρούπολη

3 ΠΛΕΣΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΤΤΙΚΟΣ Α.Ο. Αθήνα

 

ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΤΗΣ ΕΟΤ

X
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux