Αύριο στο Θησείο η ετήσια γιορτή της ΕΟ Τζούντο

Παρουσία του Δημάρχου Αθηναίων, Νικήτα Κακλαμάνη, ανθρώπων της πολιτικής και του αθλητισμού, θα διεξαχθεί αύριο, Τετάρτη και ώρα 19:30, η γιορτή της Ελληνικής Ομοσπονδίας Τζούντο. Στην ετήσια εκδήλωση της ομοσπονδίας, θα βραβευτούν μεταξύ άλλων ο «χρυσός» Ολυμπιονίκης της Αθήνας, Ηλίας Ηλιάδης, ο παγκόσμιος πρωταθλητής στους έφηβους, Ταριέλ Ζιντιρίδης, οι σύλλογοι που πρώτευσαν στις πανελλήνιες (και διασυλλογικές) διοργανώσεις της περασμένης χρονιάς, αλλά και παράγοντες-προπονητές που το 2007 έβαλαν το δικό τους λιθαράκι στην ανάπτυξη του αθλήματος στη χώρα μας. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο Πολιτιστικό Κέντρο του Δήμου Αθηναίων «Μελίνα» (Ηρακλειδών 66α, Θησείο – 210 3231841).

 

Οι σύλλογοι που θα βραβευτούν είναι οι εξής:

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – Για έκτη συνεχή χρονιά κατέκτησε τον τίτλο στην κατηγορία των ανδρών

ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΡΕΝΤΗ – Για πρώτη φορά στην Ιστορία του κατέκτησε το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα γυναικών στη διοργάνωση του Λουτρακίου

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – Πρωταθλητής στους Νέους Άνδρες

ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΡΕΝΤΗ – Πρωταθλητής στις Νέες Γυναίκες

ΜΙΡΜΑΝΗΣ ΞΑΝΘΗΣ – Πρωταθλητής στους Έφηβους

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Πρωταθλητής στις Νεάνιδες

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – Πρωταθλητής στους Παίδες

ΑΟ ΙΛΙΟΥ – Πρωταθλητής στις Κορασίδες

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – Πρωταθλητής στους Παίδες Β` Βορείου Ελλάδας

ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Πρωταθλητής στις Κορασίδες Β` Βορείου Ελλάδας

ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ – Πρωταθλητής στις Κορασίδες Β` ΝΟΤΙΟΥ Ελλάδας

ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – Πρωταθλητής στους Παίδες Β` Νοτίου Ελλάδας

 

Οι παράγοντες-προπονητές που θα βραβευτούν είναι οι εξής:

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΟΥΚΟΓΕΩΡΓΟΣ – Πρόεδρος της Τοπικής Επιτροπής Κεντρικής Ελλάδας, για τη διοργάνωση σημαντικών τουρνουά και ημερίδων στη Λάρισα

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ – Πρόεδρος της Τοπικής Επιτροπής Κεντρικής Μακεδονίας, για τη διοργάνωση του διεθνούς τουρνουά στο Λιτόχωρο «Olympus Cup»

ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ – Πρόεδρος της Τοπικής Επιτροπής Δυτικής Μακεδονίας, για τη διοργάνωση του διεθνούς τουρνουά στο Αμύνταιο

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΦΕΝΤΑΡΑΚΗΣ – Μέλος του ΔΣ της ΕΟ Τζούντο, για τη διοργάνωση του Βαλκανικού Πρωταθλήματος ανδρών-γυναικών στη Νέα Ιωνία Βόλου

ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΜΑΪΣΤΡΕΛΗΣ – Προπονητής του Ηρακλή Θεσσαλονίκης, για τη διοργάνωση του διεθνούς τουρνουά «Ιθάκη 2007» με κεντρικό σύνθημα «Judo vs Drugs – Ιθάκη 2007 – γιατί η ζωή δεν είναι παίξε γέλασε»

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΣΕΤΑΣ – Προπονητής του Δήμου Ποταμιάς Λάρισας, από τους πρωτεργάτες των αθλητικών σχολείων στην Κεντρική Ελλάδα

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΜΠΑΣ – Περιφερειακός προπονητής Κεντρικής Ελλάδας, με πλούσιο έργο στην ανάπτυξη του αθλήματος στην ευρύτερη περιοχή

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΗΛΑΣ – Προπονητής του Ναυτικού Ομίλου Καρύστου, για τη διοργάνωση τουρνουά στην Κάρυστο με τη συμμετοχή αθλητών μικρών ηλικιών

ΗΛΙΑΣ ΠΡΕΜΕΤΗΣ – Προπονητής του ΓΑΣ Καλυβίων, για τη διοργάνωση τουρνουά στα Καλύβια Αττικής με τη συμμετοχή περίπου 500 αθλητών και αθλητριών.

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΚΚΟΣ – Γενικός Διευθυντής του Ευρωπαϊκού Οργανισμού Στρατηγικού Σχεδιασμού, για τη συνδιοργάνωση της τελετής βράβευσης των κορυφαίων.

 

Οι αθλητές και οι αθλήτριες που θα βραβευτούν είναι οι εξής:

ΗΛΙΑΣ ΗΛΙΑΔΗΣ – Δεύτερος στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα του Ρίο ντε Τζανέιρο.

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΣΜΑΝΙΔΗΣ – Τρίτος στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U23, τρίτος στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U20 και ένατος στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα ανδρών της Βραζιλίας

ΤΑΡΙΕΛ ΖΙΝΤΙΡΙΔΗΣ – Πρώτος στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U23, έβδομος στο Ευρωπαϊκό ανδρών του Βελιγραδίου και ένατος στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα ανδρών του Ρίο ντε Τζανέιρο

 

 

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΚΟΡΝΤΕΕΦ – Τρίτος στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U23 στο Σάλτσμπουργκ.

ΠΑΥΛΟΣ ΝΤΑΝΚΟ – Έβδομος στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U23 στο Σάλτσμπουργκ

ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ – Τρίτη στο Ευρωπαϊκό U17 της Βαλέτα στη Μάλτα, τρίτη στο Ευρωπαϊκό U23, πρώτη στο Βαλκανικό Νεανίδων Α` στην Ανδριανούπολη και τρίτη στο Βαλκανικό Νεανίδων Β` επίσης στην Ανδριανούπολη.

ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ – Πέμπτος στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U17 της Μάλτας και τρίτος στο Βαλκανικό Εφήβων στην Αδριανούπολη

ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΚΑΝΙΔΗΣ – Έβδομος στο Ευρωπαϊκό U17 της Μάλτας, πρώτος στο Βαλκανικό Εφήβων της Τουρκίας

 

 

ΕΛΕΝΗ ΠΑΤΣΙΟΥ – Πρώτη στο Βαλκανικό πρωτάθλημα γυναικών του Βόλου και δεύτερη στο διεθνές τουρνουά γυναικών «Ακρόπολις»

ΝΙΚΟΣ ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ – Δεύτερος στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα ανδρών του Βόλου

ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΒΑΣΙΛΑΒΑ – Δεύτερος στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα ανδρών του Βόλου και τρίτος στο Βαλκανικό Νέων της Αδριανούπολης

ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΠΑΡΑΣ – Δεύτερος στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα ανδρών του Βόλου και δεύτερος στο διεθνές τουρνουά ανδρών «Ακρόπολις»

ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ – Δεύτερη στο Βαλκανικό γυναικών του Βόλου, δεύτερη στο Βαλκανικό Νεανίδων Α` της Αδριανούπολης

ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ – Τρίτος στο Βαλκανικό πρωτάθλημα ανδρών του Βόλου

ΔΑΥΙΔ ΤΣΟΚΟΥΡΗΣ – Τρίτος στο Βαλκανικό πρωτάθλημα ανδρών του Βόλου

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΟΠΟΖΙΔΗΣ – Τρίτος στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα ανδρών του Βόλου, πρώτος στο διεθνές τουρνουά «Αλεξάνδρεια»

ΜΩΫΣΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ – Τρίτος στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα ανδρών του Βόλου

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΥΝΙΑΣ – Τρίτος στο Βαλκανικό ανδρών του Βόλου

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ – Τρίτη στο Βαλκανικό πρωτάθλημα γυναικών του Βόλου και δεύτερη στο διεθνές τουρνουά εφήβων της Μανίσα

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΟΡΤΙΚΑ – Τρίτη στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα γυναικών του Βόλου

ΙΩΣΗΦ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – Τρίτος στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα Νέων της Τουρκίας

ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΑΛΚΙΔΗΣ – Πρώτος στο Βαλκανικό Εφήβων της Ανδριανούπολης

ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΒΟΤΙΚΑΣ – Πρώτος στο Βαλκανικό Εφήβων της Ανδριανούπολης

ΡΙΤΣΑΡΝΤ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – Δεύτερος στο Βαλκανικό Εφήβων στην Ανδριανούπολη της Τουρκίας

 

 

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ – Πρώτη στο διεθνές τουρνουά νεανίδων του Λιτοχώρου, πρώτη στο διεθνές τουρνουά «Αλεξάνδρεια», δεύτερη στις κατηγορίες U15 και U20 στη Σόφια, δεύτερη στις Νεάνιδες Β` του τουρνουά στο Μπράνσκο, τρίτη στο διεθνές τουρνουά γυναικών «Ακρόπολις»

ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ – Πρώτος στο διεθνές τουρνουά παίδων Α` του Λινιάνο στην Ιταλία, πρώτος στο διεθνές τουρνουά U17 της Σόφιας στη Βουλγαρία, δεύτερος στην κατηγορία U15 στη Σόφια, τρίτος στο τουρνουά παίδων του Λιτοχώρου

ΓΑΛΗΝΗ ΚΑΛΑΝΙΔΗ – Πρώτη στο διεθνές τουρνουά κορασίδων Α` του Λινιάνο, πρώτη στο διεθνές τουρνουά κορασίδων του Λιτοχώρου, πρώτη στο διεθνές τουρνουά κορασίδων Α` και Β` του Μπράνσκο, δεύτερη στη Σόφια στην κατηγορία U13

ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΛΑΝΙΔΗΣ – Πρώτος στο διεθνές τουρνουά παίδων του Λιτοχώρου, τρίτος στους U15 στη Σόφια και τρίτος στους U17 στην ίδια διοργάνωση

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ – Πρώτος στο διεθνές τουρνουά παίδων του Λιτοχώρου, πρώτος στο διεθνές τουρνουά παίδων Α` του Μπάνσκο στη Βουλγαρία, πρώτος στο τουρνουά U15 της Σόφιας, τρίτος στους έφηβους στο Μπράνσκο

ΣΟΦΙΑ ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ – Πρώτη στο διεθνές τουρνουά κορασίδων του Λιτοχώρου, πρώτη στην κατηγορία U15 της Σόφιας

ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ – Πρώτος στο διεθνές τουρνουά παίδων Α` του Μπάνσκο στη Βουλγαρία, δεύτερος στο τουρνουά παίδων του Λιτοχώρου, τρίτος στους έφηβους στο Μπράνσκο, τρίτος και στους U15 στη Σόφια

ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΕΜΕΤΗΣ – Πρώτος στο διεθνές τουρνουά παίδων Α` του Μπάνσκο στη Βουλγαρία

ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ ΚΑΝΙΑΡΗΣ – Πρώτος στο διεθνές τουρνουά παίδων Α` του Μπάνσκο στη Βουλγαρία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ – Πρώτος στο διεθνές τουρνουά παίδων Β` του Μπάνσκο στη Βουλγαρία, δεύτερος στην κατηγορία U10 στη Σόφια

ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ – Πρώτος στο διεθνές τουρνουά παίδων Β` του Μπάνσκο στη Βουλγαρία, πρώτος στο διεθνές τουρνουά U10 της Σόφιας, δεύτερος στο τουρνουά εφήβων του Μπάνσκο

ΗΛΙΑΣ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ – Πρώτος στο διεθνές τουρνουά παίδων Β` του Μπάνσκο στη Βουλγαρία

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΥΖΑΝΙΑΡΗ – Πρώτη στο διεθνές τουρνουά κορασίδων Α` του Μπάνσκο στη Βουλγαρία, δεύτερη στις κορασίδες Α` στο διεθνές τουρνουά του Λινιάνο, τρίτη στις νεανίδων Α` στο Μπράνσκο

ΙΩΑΝΝΑ ΣΠΕΝΤΖΟΥ – Πρώτη στο διεθνές τουρνουά κορασίδων Β` του Μπάνσκο στη Βουλγαρία

ΜΑΡΙΑ ΞΥΓΓΕΝΗ – Πρώτη στο διεθνές τουρνουά κορασίδων Β` του Μπάνσκο στη Βουλγαρία, τρίτη στις κορασίδες Α` στο Μπάνσκο

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ – Πρώτη στο διεθνές τουρνουά κορασίδων Β` του Μπάνσκο στη Βουλγαρία, δεύτερη στις κορασίδες Α` επίσης στο Μπάνσκο

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΤΣΙΚΟΝΑ – Πρώτη στο διεθνές τουρνουά κορασίδων Β` του Μπάνσκο στη Βουλγαρία

ΑΛΕΞΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ – Πρώτος στο διεθνές τουρνουά της Κύπρου

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ – Πρώτη στο διεθνές τουρνουά U20 «Αλεξάνδρεια»

ΣΠΥΡΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ – Πρώτος στο τουρνουά της Σόφιας στην κατηγορία U10

ΡΟΜΑΝ ΜΟΥΣΤΟΠΟΥΛΟΣ – Πρώτος στο διεθνές τουρνουά της Σόφιας στην κατηγορία U17 και δεύτερος στους U15

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΔΗ – Πρώτη σε δύο κατηγορίες του διεθνούς τουρνουά U20 της Σόφιας, τρίτη στις νεάνιδες Β` στο Λινιάνο της Ιταλίας, τρίτη στα «Αλεξάνδρεια»

ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ – Πρώτος στους U13 και U15 του διεθνούς τουρνουά της Σόφιας.

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΣΙΤΗΡΙΔΗΣ – Πρώτος στους U15 στο τουρνουά της Σόφιας

 

 

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ – Δεύτερη στο διεθνές τουρνουά νεανίδων της Μανίσα στην Τουρκία, δεύτερη στο διεθνές τουρνουά «Αλεξάνδρεια

ΕΛΕΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗ – Δεύτερη στο διεθνές τουρνουά «Αλεξάνδρεια»

ΡΕΒΕΚΑ ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ – Δεύτερη στο διεθνές τουρνουά «Αλεξάνδρεια»

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ – Δεύτερος στο τουρνουά «Αλεξάνδρεια»

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΑΜΠΙΛΗΣ – Δεύτερος στο τουρνουά εφήβων της Άγκυρας και δεύτερος στο διεθνές τουρνουά εφήβων του Μπάνσκο

ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ – Δεύτερη στο διεθνές τουρνουά γυναικών «Ακρόπολις»

ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΙΝΗ – Δεύτερη στο διεθνές τουρνουά νεανίδων του Λιτοχώρου, τρίτη σε Νεάνιδες Α` και Β` στο Μπάνσκο.

ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΣΧΟΒΗΣ – Δεύτερος στο τουρνουά παίδων Α` του Μπάνσκο, τρίτος στο τουρνουά παίδων του Λιτοχώρου, τρίτος στους Παίδες Β` στο Μπάνσκο, τρίτος στους U13 και U15 στη Σόφια

ΜΥΡΣΙΝΗ ΜΕΓΑ – Δεύτερη στις Κορασίδες Α` στο Μπάνσκο

ΣΟΦΙΑ ΤΣΟΛΑΝΗ – Στη Σόφια ήταν δεύτερη στα U17 και τρίτη στα U20, ενώ στα «Αλεξάνδρεια» ήταν τρίτη

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ – Δεύτερος στους U13 στο τουρνουά της Σόφιας

ΝΙΚΟΣ ΒΡΑΤΖΑΣ – Δεύτερος στους U20 στη Σόφια

ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ – Δεύτερη στο τουρνουά U13 της Σόφιας και τρίτη στις U15 στο ίδιο τουρνουά

ΜΑΡΙΑ ΖΕΡΤΙΔΟΥ – Δεύτερη στην κατηγορία U15 του τουρνουά της Σόφιας

 

 

ΗΛΙΑΣ ΚΟΤΟΜΑΝΙΔΗΣ – Τρίτος στο διεθνές τουρνουά ανδρών «Ακρόπολις»

ΒΑΝΕΣΣΑ ΑΓΑΠΙΕ – Τρίτη στο τουρνουά της Σόφιας στην κατηγορία U15

ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – Τρίτος στους U15 και U17 στο τουρνουά της Σόφιας

ΧΡΥΣΑ ΣΕΡΕΤΗ – Τρίτη στο διεθνές τουρνουά κορασίδων Β` του Μπάνσκο

ΕΛΕΝΗ ΠΑΥΛΟΥ – Τρίτη στις κορασίδες Β` του Μπάνσκο

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΛΒΑΝΤΖΗ – Τρίτη στο Μπάνσκο στις Κορασίδες Β`

ΓΕΝΟΒΕΦΑ ΧΑΤΖΗΜΕΝΟΙΚΟΥ – Τρίτη στις κορασίδες Α` στο Λινιάνο της Ιταλίας

ΚΩΣΤΑΣ ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ – Τρίτος στο διεθνές τουρνουά εφήβων του Λιτοχώρου, τρίτος στο διεθνές τουρνουά της Σόφιας στην κατηγορία U17

ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΟΥΦΗΣ – Τρίτος στο τουρνουά παίδων του Λιτοχώρου

ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΗΓΑΣ – Τρίτος στο παίδων Β` του Μπάνσκο

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΣΟΛΑΝΗ – Τρίτη στην κατηγορία U15 στο τουρνουά της Σόφιας

ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ – Τρίτος στην κατηγορία U10 στη Σόφια

ΜΑΝΩΛΗΣ ΛΑΣΚΑΡΗΣ – Τρίτος στους U13 στο τουρνουά της Σόφιας

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ – Τρίτη στις U15 στη Βουλγαρία

ΦΩΤΗΣ ΜΟΣΧΟΒΗΣ – Τρίτος στο τουρνουά της Σόφιας στους U10

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΓΙΟΥΚΙΔΗΣ – Τρίτος στους U17 στη Σόφια

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – Τρίτος στους U20 στο τουρνουά της Σόφιας

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΡΑΚΟΝΤΙΔΗΣ – Τρίτος στο διεθνές τουρνουά «Αλεξάνδρεια»

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΕΞΙΟΥ – Τρίτη στο διεθνές τουρνουά «Αλεξάνδρεια»

X
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux