Get the Flash Player to see this player.

Αρχική / Αποτελέσματα

Προηγούμενη διοργάνωση Επόμενη διοργάνωση
5ο ILIOUPOLIS CUP

20/5/17 - 21/5/17

Πόλη : Ηλιούπολη, Αθήνα
Χώρα : Ελλάδα

-

Πόλη :
Χώρα :

 

Διοργανώσεις έτους:
2017 2016 2015 2014 2013 2012 Παλαιότερες
Ημερομηνία Διοργάνωση Πόλη Χώρα
2017 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΤΟ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΜΥΝΤΑΙΟ GRE
2017 14th Διεθνές Τουρνουά Τζούντο Λιτόχωρο GRE
2017 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΑΥΡΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ GRE
17/12/11 Διασυλλογικό Π/Κ Β` Βορείου Ελλάδας Πλατύκαμπος Λάρισας GRE
16/12/11-18/12/11 Γκραν Πρι Γκινγκντάο Γκινγκντάο CHN
9/12/11-11/12/11 Γκραν Σλαμ Τόκιο Τόκιο JPN
3/12/11-4/12/11 Πανελλήνιο ανδρών-γυναικών Αργυρούπολη GRE
27/11/11 Διασυλλογικό παίδων-κορασίδων Β` Νοτίου Ελλάδας Άγιος Ιωάννης Ρέντης GRE
26/11/11 Πανελλήνιο παίδων-κορασίδων Α` Άγιος Ιωάννης Ρέντης GRE
19/11/11-20/11/11 Γκραν Πρι Αμστερνταμ NED
19/11/11-20/11/11 Διεθνές τουρνουά Αμυνταίου Αμύνταιο GRE
29/10/11 Τουρνουά Καρύστου Κάρυστος GRE
16/9/11-18/9/11 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U20 Λόμελ BEL
23/8/11-28/8/11 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Παρίσι FRA
10/7/11 results of balkan championships U20 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ GRE
9/7/11 results of Balkan Championships U17 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ GRE
9/7/11-10/7/11 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ θεσσαλονίκη GRE
14/5/11 Τουρνουά ΠΚ Βορείων Προαστίων Μελίσσια/Πεντέλη GRE
14/5/11 Πρωτάθλημα Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου Ρόδος GRE
8/5/11 Διεθνές τουρνουά «Μαύρη Θάλασσα» Εύοσμος GRE
8/5/11 Τουρνουά ΑΟΝΑ Αργυρούπολη GRE
1/5/11 Πανελλήνιο Νέων Ανδρών-Νέων Γυναικών Άνω Λιόσια GRE
30/4/11 Πανελλήνιο Εφήβων-Νεανίδων Άνω Λιόσια GRE
21/4/11-23/4/11 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κωνσταντινούπολη TUR
9/4/11-10/4/11 Διεθνές τουρνουά «Iliadis Cup» Χαλκιδική GRE
12/3/11 Τουρνουά «2ο Κύπελλο Πέτρας» Πετρούπολη GRE
26/2/11-27/2/11 Παγκόσμιο Κύπελλο Βαρσοβία POL
19/2/11-20/2/11 Γκραν Πρι Ντίσελντορφ GER
29/1/11-30/1/11 Παγκόσμιο Κύπελλο ανδρών Τιφλίδα GEO
15/1/11-16/1/11 Παγκόσμιο Masters Μπακού AZE
19/12/10 Διασυλλογικό Π/Κ Β` Βορ. Ελλάδας Θεσσαλονίκη GRE
19/12/10 Διασυλλογικό Π/Κ Β` Νοτ. Ελλάδας Άνω Λιόσια GRE
18/12/10 Πανελλήνιο Παίδων/Κορασίδων Α` Άνω Λιόσια GRE
4/12/10-5/12/10 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Νέα Μουδανιά Χαλκιδικής GRE
22/11/10-24/11/10 Γκραν Πρι Αμπου Ντάμπι UAE
13/11/10-14/11/10 Ευρωπαϊκό Κύπελλο ανδρών/γυναικών Μαρμπέγια ESP
21/10/10-24/10/10 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα U20 Αγκαντίρ MAR
9/10/10-10/10/10 Παγκόσμιο Κύπελλο Μπακού Μπακού AZE
2/10/10 Διεθνές τουρνουά Φίλιππος Αμυνταίου Αμύνταιο GRE
2/10/10-3/10/10 Παγκόσμιο Κύπελλο Ρώμης Ρώμη ITA
17/9/10-19/9/10 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U20 Σόφια BUL
9/9/10-13/9/10 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Τόκιο JPN
28/8/10-29/8/10 Παγκόσμιο Κύπελλο Μαϊάμι USA
21/8/10-23/8/10 Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων Σιγκαπούρη SIN
15/8/10 Βαλκανικό Πρωτάθλημα U20 Κίκινταν SRB
14/8/10 Βαλκανικό Πρωτάθλημα U17 Κίκινταν SRB
7/8/10-8/8/10 European Cup Αμβούργο GER
3/7/10-4/7/10 Γκραν Σλαμ Μόσχας Μόσχα RUS
26/6/10 Τουρνουά ΓΣ Ηρακλή Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη GRE
26/6/10-27/6/10 Σεμινάριο Μαύρης Ζώνης Αθήνα & Θεσσαλονίκη GRE
25/6/10-27/6/10 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U17 Τέπλιτσε CZE
13/6/10 Τουρνουά «IOANNOU CUP» Νέα Φιλαδέλφεια GRE
5/6/10-6/6/10 Παγκόσμιο Κύπελλο Μαδρίτη ESP
30/5/10 Τουρνουά Μακεδονομάχος Γιαννιτσών Γιαννιτσά GRE
29/5/10 Τουρνουά ΕΟΣ Αχαρνών Μενίδι GRE
29/5/10-30/5/10 Παγκόσμιο Κύπελλο Σάο Πάουλο BRA
22/5/10-23/5/10 Γκραν Σλαμ Ρίο ντε Τζανέιρο Ρίο ντε Τζανέιρο BRA
15/5/10 Τουρνουά ΠΠΚ Βορείων Προαστείων Μελίσσια GRE
9/5/10 Διεθνές τουρνουά «Μαύρη Θάλασσα» Θεσσαλονίκη GRE
7/5/10-9/5/10 Γκραν Πρι Τυνησίας Τύνιδα TUN
25/4/10 Τουρνουά ΑΣ Καλαμάτας Καλαμάτα GRE
24/4/10-25/4/10 Διεθνές Τουρνουά U17 Τέπλιτσε CZE
22/4/10-25/4/10 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Βιένη AUT
12/4/10-15/4/10 EJU Training Camp Νέα Μουδανιά GRE
10/4/10-11/4/10 Διεθνές τουρνουά «Iliadis Cup» Νέα Μουδανιά GRE
27/3/10-28/3/10 Τουρνουά Olympus Cup Λιτόχωρο GRE
20/3/10 Πανελλήνιο Νέων Ανδρών-Νέων Γυναικών Ηλιούπολη GRE
17/3/10-18/3/10 Ετήσια Τακτική Γενική Συνέλευση Νέο Φάληρο (ΣΕΦ) GRE
6/3/10 Randori «Παγκόσμια Ημέρα Γυναίκας» Θεσσαλονίκη GRE
6/3/10 Τουρνουά Πετρούπολης Πετρούπολη GRE
6/3/10-7/3/10 European Cup U17 Ζάγκρεμπ CRO
27/2/10-28/2/10 Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών Πράγα CZE
27/2/10 Τουρνουά ΑΠΣΠ Πατρίδα Θεσσαλονίκη GRE
20/2/10 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων Νέο Φάληρο, ΣΕΦ GRE
6/2/10-7/2/10 Σεμινάρια DAN Θεσσαλονίκη-Αθήνα GRE
6/2/10-7/2/10 Γκραν Σλαμ Παρισιού Παρίσι FRA
6/2/10 Διεθνές τουρνουά «Αετός Καυκάσου» Νέο Φάληρο (ΣΕΦ) GRE
30/1/10-31/1/10 Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών Τιφλίδα GEO
30/1/10-31/1/10 Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών Σόφια BUL
16/1/10 Διεθνές τουρνουά «Αθανάσιος Ζαχαρούλης» Πλατύκαμπος Λάρισας GRE
16/1/10-17/1/10 World Masters Σουβόν KOR
2/1/10 ΚΑΛΑΝΤΑΡΙ Νέο Φάληρο GRE
2/1/10 Δικαιολογητικά Αθλητικού Σωματείου Αθήνα GRE
1/1/10 ΕΝΤΥΠΑ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ DAN GRE
20/12/09 Διεθνές Τουρνουά Φίλιππου Αμυνταίου Αμύνταιο GRE
19/12/09 Σεμινάριο Αθλητριατικής-Πρώτων Βοηθειών Θεσσαλονίκη GRE
5/12/09-6/12/09 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Καλύβια GRE
21/11/09-22/11/09 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Α` Νέο Φάληρο (ΣΕΦ) GRE
20/11/09-22/11/09 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U23 Αττάλεια TUR
14/11/09 Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Β` Ν. Ελλάδας Ν. Φάληρο (ΣΕΦ) GRE
7/11/09 Διεθνές Τουρνουά U20 «Αλεξάνδρεια» Καλαμαριά GRE
7/11/09 Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Β` Β. Ελλάδας Καλαμαριά GRE
22/10/09-25/10/09 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα U20 Παρίσι FRA
10/10/09-11/10/09 Παγκόσμιο Κύπελλο ανδρών Μπακού AZE
3/10/09-4/10/09 1ο διεθνές τουρνουά U20 «Κύπελλο Ηλιάδης» Νέα Μουδανιά GRE
11/9/09-13/9/09 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U20 Ερεβάν ARM
26/8/09-30/8/09 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών/Γυναικών Ρότερνταμ NED
22/8/09-23/8/09 Διεθνές τουρνουά U20 2009 Σμύρνη TUR
8/8/09-9/8/09 Βαλκανικό Πρωτάθλημα U15 Αδριανούπολη TUR
6/8/09-9/8/09 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα U17 Βουδαπέστη HUN
25/7/09-26/7/09 Διεθνές Τουρνουά U20 Σέτνιεβο POL
21/7/09-24/7/09 Ολυμπιακό Φεστιβάλ Ευρωπαϊκής Νεότητας Τάμπερε FIN
18/7/09-19/7/09 Διεθνές τουρνουά U20 Πακς HUN
7/7/09-11/7/09 Παγκόσμια Πανεπιστημιάδα Βελιγράδι SRB
2/7/09-5/7/09 Μεσογειακοί Αγώνες Πεσκάρα ITA
26/6/09-28/6/09 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U17 Κόπερ SLO
20/6/09-21/6/09 Σεμινάρια DAN Αθήνα - Θεσσαλονίκη GRE
14/6/09 Βαλκανικό Πρωτάθλημα U20 Λάρισα GRE
14/6/09 1ο Παμπελοποννησιακό Πρωτάθλημα Πάτρα GRE
13/6/09-14/6/09 Παγκόσμιο Κύπελλο ανδρών Ταλίν EST
13/6/09 Βαλκανικό Πρωτάθλημα U17 Λάρισα GRE
30/5/09-31/5/09 Γκραν Σλαμ ανδρών/γυναικών Μόσχα RUS
23/5/09-24/5/09 Διεθνές Τουρνουά «Ακρόπολις» Λουτράκι GRE
16/5/09-17/5/09 Διεθνές Τουρνουά U20 Κίεβο UKR
16/5/09 Διεθνές Τουρνουά ΑΣ Ολυμπιονίκη Νέο Φάληρο (ΣΕΦ) GRE
10/5/09 Διεθνές Τουρνουά «Μαύρη Θάλασσα» Θεσσαλονίκη GRE
10/5/09 Τουρνουά ΓΑΣ Καλυβίων Καλύβια GRE
9/5/09-10/5/09 Διεθνές Τουρνουά U17 Βερολίνο GER
3/5/09 Διεθνές Τουρνουά ΓΣ Ηρακλή Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη GRE
2/5/09-3/5/09 Διεθνές Τουρνουά U17 Πλοϊέστι ROM
26/4/09 Τουρνουά Αετού Καυκάσου Ζωγράφου GRE
25/4/09 Τουρνουά ΓΣ Ηλιούπολης Νέο Φάληρο (ΣΕΦ) GRE
24/4/09-26/4/09 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ανδρών-γυναικών Τιφλίδα GEO
11/4/09-12/4/09 Olympus Cup Λιτόχωρο GRE
5/4/09 Τουρνουά Καλαμάτας Καλαμάτα GRE
22/3/09 Τουρνουά ΕΟΣ Αχαρνών Μενίδι GRE
21/3/09-22/3/09 Διεθνές τουρνουά U17 Κωνσταντινούπολη TUR
14/3/09-15/3/09 Πανελλήνιο Νέων Ανδρών-Νέων Γυναικών Νέο Φάληρο (ΣΕΦ) GRE
8/3/09 Τουρνουά Γυναικών Θεσσαλονίκη GRE
28/2/09-1/3/09 Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών Πράγα CZE
28/2/09-1/3/09 Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών Βαρσοβία POL
21/2/09-22/2/09 Γκραν Πρι Αμβούργου Αμβούργο GER
14/2/09-15/2/09 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων Νέο Φάληρο (ΣΕΦ) GRE
7/2/09-8/2/09 Γκραν Σλαμ Παρισιού Παρίσι FRA
24/1/09-25/1/09 Παγκόσμιο Κύπελλο γυναικών Σόφια BUL
24/1/09-25/1/09 Παγκόσμιο Κύπελλο ανδρών Τιφλίδα GEO
10/1/09-11/1/09 Διεθνές Τουρνουά U17 Κίεβο UKR
10/1/09 Διεθνές Τουρνουά «Αθ. Ζαχαρούλης» Πλατύκαμπος Λάρισας GRE
6/12/08-7/12/08 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών/Γυναικών Καλύβια GRE
21/11/08-23/11/08 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U23 Ζάγκρεμπ CRO
15/11/08 Διασυλλογικό Παίδων-Κορασίδων Β` Ν. Ελλάδας Καλύβια GRE
8/11/08-9/11/08 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Α` Νέο Φάληρο GRE
1/11/08 Διεθνές Τουρνουά «Αλεξάνδρεια» U20 Θεσσαλονίκη GRE
23/10/08-26/10/08 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα U20 Μπανγκόκ THA
19/10/08 Διασυλλογικό Παίδων-Κορασίδων Β` Βορείου Ελλάδας Βέροια GRE
11/10/08-12/10/08 Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών-Γυναικών Μπακού AZE
4/10/08-5/10/08 Διεθνές Τουρνουά Ανδρών-Γυναικών Λευκωσία CYP
20/9/08-21/9/08 Βαλκανικό Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Ποντγκόριτσα MNE
12/9/08-14/9/08 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U20 Βαρσοβία POL
16/8/08-17/8/08 Διεθνές Τουρνουά U20 Βερολίνο GER
9/8/08-15/8/08 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Πεκίνο CHN
3/8/08 Βαλκανικό Πρωτάθλημα U17 Ντρομπέτα ROM
2/8/08 Βαλκανικό Πρωτάθλημα U20 Ντρομπέτα ROM
19/7/08-20/7/08 Διεθνές Τουρνουά Νέων U20 Πακς HUN
4/7/08-6/7/08 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U17 Σαράγεβο BIH
28/6/08-29/6/08 Διεθνές Τουρνουά Ανδρών-Γυναικών Κωνσταντινούπολη TUR
14/6/08-15/6/08 Διεθνές Τουρνουά «Ακρόπολις» Λουτράκι GRE
7/6/08-8/6/08 Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών Μαδρίτη ESP
24/5/08-25/5/08 Διεθνές Τουρνουά Εφήβων-Νεανίδων Τζιρκ POL
23/5/08-25/5/08 Παγκόσμιο Κύπελλο Super A Ανδρών-Γυναικών Μόσχα RUS
11/5/08 3ο Πανελλήνιο Κύπελλο «Μεσόγεια 2008» Καλύβια Αττικής GRE
10/5/08 Διεθνές Τουρνουά «Μαύρη Θάλασσα» Καλαμαριά GRE
10/5/08-11/5/08 Διεθνές Τουρνουά Εφήβων-Νεανίδων Βερολίνο GER
19/4/08-20/4/08 Διεθνές Τουρνουά Olympus Cup Λιτόχωρο GRE
19/4/08-20/4/08 Διεθνές Τουρνουά Νέων-Νεανίδων Α` Ταρτού EST
12/4/08-13/4/08 Διεθνές Τουρνουά Εφήβων-Νεανίδων Τβερ RUS
11/4/08-13/4/08 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Λισαβόνα POR
22/3/08-23/3/08 Πανελλήνιο Νέων Ανδρών-Νέων Γυναικών Λιτόχωρο GRE
15/3/08-16/3/08 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων Αγιά Λάρισας GRE
1/3/08-2/3/08 Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών Βαρσοβία POL
1/3/08-2/3/08 Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών Πράγα CZE
22/2/08-24/2/08 Παγκόσμιο Κύπελλο Super A Ανδρών-Γυναικών Αμβούργο GER
16/2/08-17/2/08 Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών Βιένη AUT
16/2/08-17/2/08 Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών Βουδαπέστη HUN
9/2/08-10/2/08 Παγκόσμιο Κύπελλο Super A Ανδρών-Γυναικών Παρίσι FRA
26/1/08-27/1/08 Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών Σόφια BUL
26/1/08-27/1/08 Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών Τιφλίδα GEO
12/1/08 Διεθνές Τουρνουά Ανδρών Βίλνιους LTU
12/1/08-13/1/08 Διεθνές Τουρνουά Εφήβων-Νεανίδων Κίεβο UKR
13/12/07-14/12/07 Διεθνές Τουρνουά Ανδρών-Γυναικών Σαρμ Ελ-Σέικχ EGY
8/12/07-9/12/07 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Λουτράκι GRE
7/12/07-9/12/07 Διεθνές Τουρνουά Ανδρών-Γυναικών Τόκιο JPN
1/12/07 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Όπεν Ανδρών-Γυναικών Βαρσοβία POL
1/12/07 Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Β` Νοτίου Ελλάδας Νέο Φάληρο GRE
24/11/07-25/11/07 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U23 Σάλτσμπουργκ AUT
17/11/07 Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Β` Βορείου Ελλάδας Λιτόχωρο GRE
17/11/07-18/11/07 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Α` Λιτόχωρο GRE
10/11/07-11/11/07 Διεθνές Τουρνουά U20 «Αλεξάνδρεια» Θεσσαλονίκη GRE
10/11/07 Grand-Prix Ερεβάν ARM
27/10/07 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων Μινσκ BLR
25/10/07-26/10/07 Διεθνές Τουρνουά Νέων Γυναικών Ντόνετσκ UKR
15/10/07-20/10/07 Παγκόσμιο Στρατιωτικό Πρωτάθλημα Γκολκόντα IND
14/10/07 1ο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα ΝΟ Καρύστου Κάρυστος GRE
13/10/07-14/10/07 Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών Μινσκ BLR
13/10/07-14/10/07 Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών Μπακού AZE
5/10/07-7/10/07 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U20 Πράγα CZE
28/9/07-30/9/07 Παγκόσμιο Super A Ανδρών-Γυναικών Ρότερνταμ NED
22/9/07-23/9/07 Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών Ταλίν EST
22/9/07-23/9/07 Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών Μπέρμιγχαμ GBR
13/9/07-16/9/07 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Ρίο ντε Τζανέιρο BRA
25/8/07-26/8/07 Διεθνές Τουρνουά Εφήβων-Νεανίδων Μανίσα TUR
18/8/07-19/8/07 Διεθνές Τουρνουά Εφήβων-Νεανίδων Βιένη AUT
11/8/07-12/8/07 Διεθνές Τουρνουά Ανδρών-Γυναικών Μπράουνσβαϊγκ GER
5/8/07 Βαλκανικό Πρωτάθλημα Νέων-Νεανίδων Α` Αδριανούπολη TUR
4/8/07 Βαλκανικό Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων Αδριανούπολη TUR
28/7/07-29/7/07 Βαλκανικό Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Βόλος GRE
6/7/07-8/7/07 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U17 Βαλέτα MLT
30/6/07-1/7/07 Διεθνές Τουρνουά Ανδρών-Γυναικών Κωνσταντινούπολη TUR
16/6/07-17/6/07 Διεθνές Τουρνουά Ανδρών-Γυναικών Τσέλιε SLO
2/6/07-3/6/07 Διεθνές Τουρνουά Ακρόπολις 2007 Αθήνα GRE
26/5/07-27/5/07 Διεθνές Τουρνουά Α` Εφήβων-Νεανίδων Σζίρσκ POL
19/5/07-20/5/07 Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών Λισαβόνα POR
19/5/07-20/5/07 Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών Βουκουρέστι ROM
12/5/07 Διεθνές Τουρνουά Ανδρών Αμύνταιο GRE
12/5/07 Διεθνές Τουρνουά Εφήβων-Νεανίδων Βερολίνο GER
5/5/07-6/5/07 Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών-Γυναικών Super A Μόσχα RUS
28/4/07-29/4/07 Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών Ρώμη ITA
28/4/07-29/4/07 Διεθνές Τουρνουά Εφήβων-Νεανίδων Πλοϊέστι ROM
28/4/07-29/4/07 Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών Βέγιεν DEN
20/4/07-21/4/07 Διεθνές Τουρνουά Εφήβων-Νεανίδων Άγκυρα TUR
13/4/07-14/4/07 Διεθνές Τουρνουά Εφήβων-Νεανίδων Τβερ RUS
5/4/07-7/4/07 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Βελιγράδι SRB
31/3/07-1/4/07 Διεθνές Τουρνουά Παίδων/Κορασίδων Λιτόχωρο GRE
30/3/07-31/3/07 Διεθνές Τουρνουά Ανδρών-Γυναικών Τύνιδα TUN
16/3/07-17/3/07 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων Ανδρών-Νέων Γυναικών Βέλο Κορινθίας GRE
9/3/07-10/3/07 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων Βέλο Κορινθίας GRE
3/3/07 Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών Πράγα CZE
2/3/07-3/3/07 Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών Βαρσοβία POL
23/2/07-24/2/07 Παγκόσμιο Κύπελλο Super A Αμβούργο GER
17/2/07-18/2/07 Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών Βιένη AUT
16/2/07-17/2/07 Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών Βουδαπέστη HUN
9/2/07-10/2/07 Παγκόσμιο Κύπελλο Super A Παρίσι FRA
26/1/07-27/1/07 Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών Τιφλίδα GEO
26/1/07-27/1/07 Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών Σόφια BUL
19/1/07-20/1/07 Διεθνές Τουρνουά Α Παίδων-Κορασίδων Κίεβο UKR
16/12/06-19/12/06 Παγκόσμιο Πανεπιστημιακό Πρωτάθλημα Σουβόν KOR
8/12/06-9/12/06 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Όπεν Ανδρών-Γυναικών Νόβι Σαντ SRB
2/12/06-3/12/06 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Λάρισα GRE
24/11/06-25/11/06 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U23 Μόσχα RUS
18/11/06-19/11/06 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Α` Λουτράκι GRE
3/11/06-4/11/06 Όπεν Σουηδίας Μπόρας SWE
28/10/06 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων Βελιγράδι SRB
21/10/06 Ευρωπαϊκό Κύπελλο Συλλόγων Βουδαπέστη HUN
11/10/06-14/10/06 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων Άγιος Δομίνικος DOM
7/9/06-9/9/06 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U20 Ταλίν EST
6/9/06-7/9/06 Βαλκανικό Πρωτάθλημα Νέων Σκόπια MKD
27/8/06-2/9/06 Παγκόσμιο Στρατιωτικό Πρωτάθλημα Βινκόβτσι CRO
26/8/06-28/8/06 Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών-Γυναικών Μπακού AZE
22/7/06-23/7/06 Διεθνές Τουρνουά Εφήβων-Νεανίδων Πακς HUN
23/6/06-24/6/06 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U17 Μίσκολτς HUN
25/5/06-27/5/06 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Τάμπερε FIN
29/4/06-30/4/06 Διεθνές Τουρνουά Παίδων-Κορασίδων Πλοέστι ROM
29/4/06-30/4/06 Διεθνές Τουρνουά Α` Παίδων-Κορασίδων Πλοέστι ROM
14/4/06-15/4/06 Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών Λισαβόνα POR
8/4/06-9/4/06 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων Ανδρών-Νέων Γυναικών Μουδανιά GRE
1/4/06-2/4/06 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων Λουτράκι GRE
17/3/06-18/3/06 Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών Ρότερνταμ NED
17/3/06-18/3/06 Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών Ταλίν EST
3/3/06-4/3/06 Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών Πράγα CZE
4/2/06-5/2/06 Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών Σόφια BUL
4/2/06-5/2/06 Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών Τιφλίδα GEO
10/12/05-11/12/05 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Λουτράκι GRE
24/11/05 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Α` Θεσσαλονίκη GRE
18/11/05-19/11/05 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U23 Κίεβο UKR
29/9/05-30/9/05 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U20 Ζάγκρεμπ CRO
8/9/05-10/9/05 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Κάιρο EGY
28/6/05-1/7/05 Μεσογειακοί Αγώνες Αλμερία ESP
17/6/05-18/6/05 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U17 Σάλτσμπουργκ AUT
19/5/05-21/5/05 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Ρότερνταμ NED
7/5/05-8/5/05 Διεθνές Τουρνουά Παίδων-Κορασίδων Πλοέστι ROM
23/4/05-24/4/05 Διεθνές Τουρνουά Β` Γυναικών Τσέλιε SLO
15/4/05-17/4/05 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων Ανδρών-Νέων Γυναικών Λουτράκι GRE
1/4/05-2/4/05 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων Βόλος GRE
26/3/05-27/3/05 Διεθνές Τουρνουά Γυναικών Μινσκ BLR
12/3/05-13/3/05 Διεθνές Τουρνουά Ανδρών-Γυναικών Πράγα CZE
5/3/05-6/3/05 Διεθνές Τουρνουά Ανδρών Βαρσοβία POL
5/2/05-6/2/05 Παγκόσμιο Κύπελλο Super A Παρίσι FRA
29/1/05-30/1/05 Διεθνές Τουρνουά Γυναικών Σόφια BUL
18/12/04-19/12/04 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Χολαργός GRE
25/11/04-27/11/04 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U23 Λιουμπλιάνα SLO
20/11/04-21/11/04 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Α` Λουτράκι GRE
14/10/04-16/10/04 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων Βουδαπέστη HUN
9/9/04-11/9/04 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U20 Σόφια BUL
13/8/04-19/8/04 Ολυμπιακοί Αγώνες Αθήνα (Άνω Λιόσια) GRE
10/7/04-11/7/04 Διεθνές Τουρνουά Γυναικών Μπραουνσβάικ GER
2/7/04-3/7/04 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U17 Ρότερνταμ NED
14/5/04-16/5/04 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Βουκουρέστι ROM
8/5/04-9/5/04 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων Ανδρών-Νέων Γυναικών Λάρισα GRE
24/4/04-25/4/04 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων Βόλος GRE
3/4/04-4/4/04 Διεθνές Τουρνουά Ανδρών Τιφλίδα GEO
27/3/04-28/3/04 Διεθνές Τουρνουά Ανδρών Μινσκ BLR
20/3/04-21/3/04 Παγκόσμιο Κύπελλο Super A Γυναικών Ρώμη ITA
13/3/04-14/3/04 Διεθνές Τουρνουά Ανδρών Πράγα CZE
21/2/04-22/2/04 Παγκόσμιο Κύπελλο Super A Ανδρών-Γυναικών Αμβούργο GER
14/2/04-15/2/04 Διεθνές Τουρνουά Γυναικών Λέοντινγκ AUT
7/2/04-8/2/04 Παγκόσμιο Κύπελλο Super A Ανδρών-Γυναικών Παρίσι FRA
31/1/04-1/2/04 Διεθνές Τουρνουά Γυναικών Σοφία BUL
17/12/03 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Αμύνταιο GRE
21/11/03-22/11/03 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U20 Σεράγεβο BIH
15/11/03-16/11/03 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων-Κορασίδων Α` Λουτράκι GRE
11/10/03 Διεθνές Τουρνουά Νέων Ιρούν ESP
11/10/03-12/10/03 Όπεν Σουηδίας Μπόρας SWE
10/9/03-13/9/03 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Οσάκα JPN
22/8/03-23/8/03 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U17 Μπακού AZE
9/8/03-10/8/03 Διεθνές Τουρνουά Γυναικών Μπραουνσβάικ GER
28/7/03-31/7/03 Ολυμπιακό Τουρνουά Νεότητας Παρίσι FRA
16/5/03-18/5/03 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Ντίσελντορφ GER
2/5/03-3/5/03 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U23 Ερεβάν ARM
29/3/03-30/3/03 Διεθνές Τουρνουά Γυναικών Μινσκ BLR
8/3/03-9/3/03 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων Ανδρών-Νέων Γυναικών Βέροια GRE
1/3/03-2/3/03 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων Λουτράκι GRE
15/2/03-16/2/03 Διεθνές Τουρνουά Ανδρών Βουδαπέστη HUN
1/2/03-2/2/03 Διεθνές Τουρνουά Γυναικών Σόφια BUL
31/1/03-1/2/03 Διεθνές Τουρνουά Ανδρών Τιφλίδα GEO
25/1/03-26/1/03 Διεθνές Τουρνουά Γυναικών Μόσχα RUS
30/11/02-1/12/02 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Λιτόχωρο GRE
1/12/01-2/12/01 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Πάτρα GRE
25/7/01-28/7/01 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Μόναχο GER
22/12/00-23/12/00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Μετς GRE
16/9/00-22/9/00 Ολυμπιακοί Αγώνες Σίδνεϊ AUS
4/12/99-5/12/99 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Ασπρόπυργος GRE
12/12/98-13/12/98 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Πετρούπολη GRE
6/12/97-7/12/97 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Ασπρόπυργος GRE
30/11/96-1/12/96 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Αργυρούπολη GRE
19/7/96-9/8/96 Ολυμπιακοί Αγώνες Ατλάντα USA
9/12/95-10/12/95 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Αργυρούπολη GRE
3/12/94-4/12/94 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Αργυρούπολη GRE
10/12/93-12/12/93 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών Μαρούσι (ΟΑΚΑ) GRE
2/1/93 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων Αθήνα GRE
12/12/92-13/12/92 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών Μαρούσι (ΟΑΚΑ) GRE
18/4/92 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γυναικών Ρόδος GRE
2/1/92 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων Αθήνα GRE
13/12/91-14/12/91 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών Μαρούσι (ΟΑΚΑ) GRE
28/6/91-12/7/91 Μεσογειακοί Αγώνες Αθήνα GRE
30/3/91-31/3/91 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γυναικών Ιωάννινα GRE
2/1/91 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων Αθήνα GRE
21/12/90-22/12/90 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών Μαρούσι (ΟΑΚΑ) GRE
3/11/90 Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Γυναικών Μαρούσι (ΟΑΚΑ) GRE
6/5/90 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων ΟΑΚΑ GRE
28/4/90 Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Ανδρών Μαρούσι (ΟΑΚΑ) GRE
23/3/90-24/3/90 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γυναικών Μαρούσι (ΟΑΚΑ) GRE
2/1/90 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων Αθήνα GRE
16/12/89-17/12/89 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών Μαρούσι (ΟΑΚΑ) GRE
28/9/89-3/10/89 15οι Βαλκανικοί Αγώνες Ανδρών-Γυναικών Κονστάντζα ROM
23/6/89-25/6/89 4ο Διεθνές Τουρνουά «Βόσπορος» Κωνσταντινούπολη TUR
11/6/89 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων ΟΑΚΑ GRE
8/4/89 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γυναικών Θεσσαλονίκη GRE
4/12/88 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών Μαρούσι (ΟΑΚΑ) GRE
23/6/88-27/6/88 3ο Διεθνές Τουρνουά «Βόσπορος» Κωνσταντινούπολη TUR
7/5/88 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γυναικών Μαρούσι (ΟΑΚΑ) GRE
24/4/88 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων Ιωάννινα GRE
17/3/88-20/3/88 14οι Βαλκανικοί Αγώνες Νέων-Νεανίδων Αθήνα GRE
17/3/88-20/3/88 14οι Βαλκανικοί Αγώνες Ανδρών-Γυναικών Αθήνα GRE
14/11/87-15/11/87 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών ΟΑΚΑ GRE
21/9/87-24/9/87 10οι Μεσογειακοί Αγώνες Λατάκεια SYR
27/6/87 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων Γλυφάδα GRE
4/4/87-5/4/87 13οι Βαλκανικοί Αγώνες Νέων-Νεανίδων Τρέμπινιεν --
14/3/87 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων Παπάγου GRE
14/3/87-15/3/87 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γυναικών Παπάγου GRE
13/12/86 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων Παπάγου GRE
6/12/86 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών Παπάγου GRE
4/7/86-6/7/86 Βαλκανικοί Αγώνες Πάζαργικ --
18/5/86 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γυναικών Παπάγου GRE
17/5/86 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων Μαρούσι GRE
14/12/85 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών Γλυφάδα GRE
5/5/85 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γυναικών Αθήνα GRE
4/5/85 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων Αθήνα GRE
2/1/85 Βαλκανικοί Αγώνες BUL
9/12/84 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών Γλυφάδα GRE
10/6/84 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γυναικών Κυψέλη GRE
5/5/84 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων GRE
5/5/84 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων Γλυφάδα GRE
2/1/84 Βαλκανικοί Αγώνες Αθήνα GRE
4/12/83 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών Θεσσαλονίκη GRE
3/9/83-17/9/83 Μεσογειακοί Αγώνες Καζαμπλάνκα MAR
16/4/83 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων Γλυφάδα GRE
2/1/83 Βαλκανικοί Αγώνες --
4/12/82 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών Γλυφάδα GRE
19/6/82 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων Κυψέλη GRE
29/5/82 Διεθνές τουρνουά εφήβων Τορίνο ITA
1/1/82 Βαλκανικοί Αγώνες Νέων Αθήνα GRE
19/12/81 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών Κυψέλη GRE
29/11/81 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων Κυψέλη GRE
20/12/80 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων Κυψέλης GRE
7/12/80 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών Γλυφάδα GRE
8/12/79-9/12/79 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών Θεσσαλονίκη GRE
9/12/78 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών Γλυφάδα GRE
9/12/78-10/12/78 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων Γλυφάδα GRE
3/12/77-4/12/77 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών Γλυφάδα GRE
5/6/77 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων GRE
23/10/75-25/10/75 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών 1975 Βιένη AUT
22/6/73-24/6/73 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών 1973 Λωζάνη SUI
2/9/71-5/9/71 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών 1971 Λουντβιγκσχάφεν GER
1/1/70 Σεμινάριο για 1ο, 2ο, 3ο και 4ο DAN Αθήνα GRE
1969 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών 1969 Πόλη του Μεξικού MEX
1967 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών 1967 Σολτ Λέικ Σίτι USA
1965 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών 1965 Ρίο ντε Τζανέιρο BRA
10/10/64-24/10/64 Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο JPN
1961 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών Όπεν 1961 Παρίσι FRA
1958 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών Όπεν 1958 Τόκιο JPN
1956 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών Όπεν 1956 Τόκιο JPN